Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת מוצרי נקיון

שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,ביום חמישי אני מגיע לאוטוסטור לקנות את כל המוצרים הדרושים כדי לנקות את הרכב לבד.

מבחינת צינור מים פתרתי את זה שהזמנתי משאבת מים בלחץ שמתחברת למצת ברכב(אפרסם את דעתי אחרי השימוש הראשון).

אז מה שאני בעצם צריך זה:

שמפו

כפפה לשטיפה

תרסיס לג׳אנטים

מברשת לגאנטים

תרסיס ווקס מהיר לסיום+פד ליישום

מגבות לייבוש וניקוי כללי

אם יש לכם להוסיף עוד מוצר או משהו שאני צריך אז בכיף.

אני חשבתי על מוצרי סונקס,מחירים נוחים ולפי מה שאני מבין מקריאה פה הם ברמה טובה.

עד עכשיו קניתי את התרסיס שלהם לניקוי כללי ואני די מרוצה ממנו אז חשבתי להמשיך איתם.

אגב אני מעדיף שכל המוצרים יהיו של אותה החברה.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאין סיבה מיוחדת שכל המוצרים יהיו של אותה חברה.

ודבר נוסף, הכל תלוי בתקציב.

כפפה - של CG או של קארפלאן, שתיהן מצוינות, אני בכלל משתמש בסינית שזהה להן כמעט ב100%.

תרסיס לג'אנטים של סונקס הוא טוב מאוד.

שמפו תלוי איזה אתה צריך, לשטיפה שבועית, לשטיפה + הגננה, להסרת הגנות ?..

מגבות הייתי הולך על הקוריאני או CG מאמאזון או מAUTO CAR מעליאקספרס, יש לו מגבות באיכות מטורפת ב5$, המחירים בארץ מוגזמים.

לגבי וקס אתה רוצה קרנובה או סינטטי? מעל אוטם או לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאין סיבה מיוחדת שכל המוצרים יהיו של אותה חברה.

ודבר נוסף, הכל תלוי בתקציב.

כפפה - של CG או של קארפלאן, שתיהן מצוינות, אני בכלל משתמש בסינית שזהה להן כמעט ב100%.

תרסיס לג'אנטים של סונקס הוא טוב מאוד.

שמפו תלוי איזה אתה צריך, לשטיפה שבועית, לשטיפה + הגננה, להסרת הגנות ?..

מגבות הייתי הולך על הקוריאני או CG מאמאזון או מAUTO CAR מעליאקספרס, יש לו מגבות באיכות מטורפת ב5$, המחירים בארץ מוגזמים.

לגבי וקס אתה רוצה קרנובה או סינטטי? מעל אוטם או לבד?

מבחינת התקציב באמת המוצרים של סונקס נראים לי הכי נוחים אם יש משהו ברמה הזו שהם יותר טובים אז אני אשמח לשמוע.

שמפו לשטיפה בערך של פעם בשבועיים,מעדיף משהו עם הגנה וברק או אפקט ווקס.

מגבת אני מעדיף גם מאוטוסטור כדי לרכז את הכל בקנייה אחת בלי זמן המתנה.

ולגבי הווקס קצת בילבלת אותי,בגדול ראיתי את התרסיס ווקס המהיר של סונקס לאחרי שטיפה,פשוט לרסס ולנגב והאוטו מבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור

עברתי פה המון על מגוון המדריכים והטיפים

השבוע התחדשתי בלאון חדשה בצבע כסף מטאלי

השבוע נוסע לאוטוסטור

ההתלבטות בין המוצרים היא פשוט ענקית ואני מעדיף להשקיע , רוב הקישורים כבר לא פעילים ולא עובדים

אני צריך המלצה

לשמפו איכותי ושומר על הברק

מגבת מצוינת ומטלית מיקרו פייבר ששניהם ישרדו מספר כביסות

ההתלבטות היא בין אוטם צבע לווקס ,קראתי בפורום שלצבע כסף מטאלי שעדיפות והשפעה יותר גדולה תגיע מווקס

על מה אתם ממליצים , אני אשמח גם למברשת איכותית לגאנטים

ניקוי של הדשבורד ופלסטיקה מומלץ לנקות עם מים או שעדיף לדלל עם משהו ?

מצאתי קיט חמוד שיש בו את כל מה שאני מחפש

השאלה עם הגדלים של המגבות והמטליות מספק וישרוד תקופה מה עם איכות שאר החומרים

קיט שטיפה חיצונית Meguiar's BS

space

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמפו איכותי וזול - סונוקס שמפו/שמפו&וקס. פתחתי שרשור על שמפו לאחרונה, תריץ חיפוש יש שם עוד כמה דוגמאות של CG.

מגבת ייבוש - יש את הוולי ממוטה של CG שנמכרת בערך ב-170 באוטוסטור, ויש UBER שאפשר לרכוש באינטרנט ב-100 ש"ח, פחות או יותר אותה רמה מדובר במגבות רכות מאוד ועבות.

מיקרופייבר - הירוקות של הקוריאני מעולות(איביי), גם של סונקס לבנות עם קצה אדום/כחול טובות אולי אפילו יותר(אוטוסטור). יש עוד כמה דגמים של CG מומלצים, אם תרצה אותם (יקרים יותר לרוב) תרכוש מאוטוסטור.

ניקוי דש - לסונקס יש תכשיר שמנקה ומשאיר משטח מט לא מבריק. מומלץ. בנוסף מגבות תכלת של הקוריאני מעולות לעבודה

ווקס ואוטם - דובר על זה רבות, יש אין ספור מוצרים מומלצים של הרבה חברות. שאני קניתי את הציוד לראשונה היה חשוב לי נוחות כי אני מתחיל, אז רכשתי את ווקס ואוטם של מנזרנה שנחשבים ברמה גבוהה מאוד אבל קלים ליישום, הם במרקם של קרם והיישום פשוט.

המלצה, או לקנות בקבוק קטנים, או לחפש בלוח יד שניה פורום דיטילינג, תמיד מוכרים ווקס ואוטם. אם אין שם מנזרנה, תראה מה יש וחפש או שאל בפורום, יש הרבה מאוד מוצרים איכותיים.

וכמובן שני דליים, ו-GRIT GUARDS אם אתה לא מכיר את השיטה חפש וקרא היא המומלצת לשמירה על צבע הרכב.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוטף ומנקה את הרכב רק עם סונאקס. מבחינת ערך לכסף זה הכי הרבה שתוכל להשיג- גם מחיר טוב וגם איכות גרמנית

המנקי ג'אנטים שלהם לפנים- הכי טוב שאני השתמשתי בו עד עכשיו- ממליץ לך בחום.

מבחינת המוצרים שרשמת נראה שכיסית די את הכל- אבל אם בא לך גם להוציא את הרכב עם ברק שווה לך לנסות את ה- Brilliant shine detailer של סונאקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לכם לבדוק ערכות, יש לדוגמא את הערכה הזאת באמאזון ב-220 ש"ח של JETseal + 2 אפליקטורים + 3 מגבות מיקרופייבר וגם ווקס מאוד איכותי (Pete's 53). אם תוסיפו שמפו או מגבת טובה יעלה לכם בסביבות ה-260 ש"ח, כשבאוטוסטור ה-Jetseal נמכר ב-209 ש"ח ומגבות מתחילות מ-70, כשכל מה שנותר לכם זה רק כפפה (carplan באוטוסטור אחלה VFM) וסבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל העוזרים !

לאחר סקר שוק בפורום וההצעות שלכם כרגע האפשרות של הזמנת המוצרים מחול בעייתית כי אני צריך את חלק מהמוצרים לסופ"ש הקרוב .

כמו כן חלק מהמוצרים וויתרתי עליהם כרגע כי יקרים ואני ימתין שיגיעו מחול

הרשימת קניות שלי כרגע באוטו סטור:

1. כפפת מיקרופייבר Carplan בצבע ירוק 39 ש"ח

2. שמפו עם ווקס SONAX Wash&Wax הבקבוק האדום 49 ש"ח

3.מגבת מיקרופייבר לייבוש Chemical Guys Wooly המגבת המפורסמת 179

4. מנקה חישוקים Carpro IronX די יקר 95 ש"ח

5. תרסיס מנקה פלסטיק SONAX Xtreme לאחר התלבטות בין מים לחומר מיוחד המלצתם על זה 35 ש"ח

כרגע מצאתי כמה מטליות מיקרו פייבר איכותיות שאפשר להשתמש בהם

ברשותכם מספר שאלות

-המגבת היקרה והמפורסמת עולה הרבה כסף יש למישהו קישור למוכר אמין שקנה ממנו אם זמן שילוח סביר

מגבת וופל לייבוש Chemical Guys Waffle המגבת הכחולה ב70 שקלים תעשה את העבודה לבנתיים ? יש הבדל ענק?

-קישור מומלץ לחומר ניקוי של הגאנטים IronX מחו"ל כולל מברשת מומלצת

-ווקס אני יחפש לקנות ממישהו בפורום כמו שנאמר פה

-אשמח גם לכמה קישורים של כמה מטליות מיקרו פייבר טובות עבות ואיכותיות

-במה אתם משתמשים לניקוי חלונות , באותה מגבת ? מטלית דקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבת וופל פחות טובה לייבוש. הוולי ממוטה / UBER עדיפות. יותר רכות, יותר עבות, יותר סופגות וכך מונעות סווירלים ומגע מיותר בפח. כן, יש הבדל ענק.

פער המחירים בין לקנות Iron-X בחו"ל לארץ לא מצדיק את הקניה, לפעמים יקר יותר בגלל משלוח.

אפשר להשתמש גם במנקה חישוקים של סונקס, חומר מעולה וחזק. הרבה יותר זול מ-Iron-X. לפני שבועיים בדקתי באוטוסטור לגבי Iron-X ולא היה. אולי עדיף לך לקנות כבר את הסונקס, הוא מעולה.

מומלץ גם לקנות 'אוטם' חישוקים של סונקס, המוצר זול והוא אוטם את החישוקים ומקל על הניקיון לפעמים הבאות. אם תשתמש בו ותקפיד על ניקיון, זרם מים או ניגוב מורידים מהחישוקים את כל הלכלוך.

מטליות מיקרופייבר, המומלצות אלו הירוקות של הקוריאני מאיביי. אמרת שאתה לחוץ, אם אינני טועה המקירופייבר של סונקס נמכרות במחיר דומה באוטוסטור והן מעולות. ל-CG גם מגבות טובות, חפש המלצות לדגמים ספציפים כי הצהובות עם הגימור השחור של CG פחות עבות וסופגות מהירוקות של הקוריאני/לבנות של סונקס.

לניקוי חלונות יש את הירוקות הבהירות לחלונות של הקוריאני, או וופל של חברות מומלצות.

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניקוי חלונות- יש לסונאקס מוצר שנקרא קליר גלאס שעושה עבודה מדהימה. גם אפשר למצוא באוטוסטור או הום סנטר

(https://www.homecenter.co.il/catalogue/product/19632)

אני חייב להגיד בנוגע ל-IronX זה אחלה מוצר אבל ממש יקר. המנקה ג'אנטים של סונאקס עושה עבודה מעולה בהרבה פחות כסף ואני חושב שאתה תצא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...