Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוספות למאזדה 3 2010

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

החלטתי להשקיע ויזואלית ברכב.

בין היתר התוספות יכללו מגני רוח, חלונות כהים וכיסוי מושבים.

לגבי המגני רוח אשמח להבהרה על טיב ההתקנה. ז"א הדבקה חיצונית או השחלה.

לגבי כיסוי המושב, איזה בד נחשב לעמוד ומוצלח יותר. ג'קארד, מגבת או קטיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כיסויים, קח בחשבון שצריך תפירה מיוחדת ומתאימה בגלל כריות אוויר, זה לא רכב ישן עם שתי כריות אוויר שאתה יכול לשים בו מה שאתה רוצה במושבים, אני מציע ללכת למקום של מומחים ולהתקין ריפוד איכותי ויקר וכך תהיה בטוח גם שהכל טוב.

מגני רוח , בהשחלה בקושי רואים אותם ויש "דיווחים" שהם מעמיסים על מנגנון החלון. בהדבקה בעיניי הם יפים ברוב הרכבים, אבל הם מושכים יותר גניבות, עלולים להישבר בשטיפות וכשהם נופלים נשאר רק הזכרונות מהם שזה הדבק המציק והמגעיל.

חלונות כהים עושים רק פעם אחת ואצל בעל מקצוע איכותי ועם חומרים איכותיים אחרת תמצא את עצמך עושה חלונות כהים כל פעם אחרי תקופה (בועות, התקלפות,דהייה של צבע) מנסיון שלי, שלוש בעלי מקצוע עשו לי חר* עבודה עכשיו שמסתכלים על זה בטווח של שנה ובעזרת השם אם יהיה לי רכב חדש יש לי כבר מקומות שלי עם חומרים איכותיים והתקנות ממש טובות שהוכחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגני רוח- יש מבחר לא קטן, בהדבקה אתה יכול למצוא מ100 שקל עד 450 שקל

- בהשחלה מ450-800 כמו כן כמו שאושריקו אמר המגנים בהשחלה מעמים על המנוע של החלון

השחרה- אם ישתמשו בחומרים איכותיים( ASFW\חניטא\3M\לומאר) ויעשו עבודה טובה סביר להניח שיש לך ראש שקט עד שתמכור את האוטו, אם תשתמש בחומר פח סיני שיעשו לך שני חלונות ב100 שקל צפה לזה שעוד חצי שנה גג שנה יהיה לך בועות וקילופים כמו כן בהורדה יהיה לך שאריות של החומר על החלון ובנוסף הצבע דוהה.

כיסויים לרכב- אישית לא הייתי משתמש, אם אין לך מזיקים שנוסעים ברכב אז אין טעם לכיסוי, תנקה אחד לשנה עם קיטור עם קרבונה את הסלון וזהו. אם אתה רוצה כיסויי בכל זאת את תצתרך להפרד מלא מעט כסף,כי צריך כיסוי עם תפירה מיוחדת בגלל שיש כריות אויר בכסא.

בזמנו ביררת כמה יעלה לי כיסוי מותאם בצבעים שחיפשתי, כיסוי הכי פשוט עם התאמה לכריות אויר של HR בא עם תג מחיר של 1000, דגם אחר שממש היה נראה טוב הוסיף הרבה תמיכה ומראה ממש ספורטיבי עלה 2400:shock:.

בכל זאת, מקווה שעזרנו.

המשך שבוע טוב,

איליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...