Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה נגד צ'מפיון - מנועים אוכלי שמן - יש עו"ד למעוניינים

yehielp
שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,

שוחחתי השבוע עם עו"ד גיל אהרוני שתבע וזכה בנושא הקלאצ'ים מול צמפיון לפני כמה שנים ורובכם קיבל כמה גרושים או אחריות מורחבת.

בקיצור ע"פ מה שקרה לי עם המנוע אוכל השמן CDA, יש כנראה בסיס לתביעה ייצוגית (תהליך ארוך ברור אבל שווה). שמונת החברים הראשונים שיפנו אליי, בתנאי כמובן שיש בידם פרטים (כמו האם הוצע להם לעשות אוברול ע"ח חלקי או מלא של צ'מפיון, כאלה שאולצו לחתום על טופס "אי תביעה", או שיש בידם מידע מוצק בעניין. מוזמנים לפנות אליי מיידית ונוסיף אותם לרשימת התובעים (אני מקווה).

ניתן להשאיר לי כאן הודעה ואחזור אליכם. או לשלוח הודעת וואטאפ או להתקשר: 050-9699392

נשתמע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר במנועים מסדרת CDA ככל הידוע לי משנים 2009-2012 בנפח 1800 כמו מנועים שקיימים בסיאט ליאון, סקודה סופרב, אאודי A4.

כל מי שיש לו רכב כזה די בוודאות שם לב בין אם בתחילת חיי הרכב או בשלב של כמה עשרות אלפי ק"מ שיש צריכת שמן מוגברת עד מטורפת (משהו כמו למלא שמן כל פעם שממלאים טנק דלק...). זו לא גזירה משמים אלא מבית היוצר של קונצרן VW. רבים וטובים תיקנו על חשבונם, אחרים רבו קצת עם צ'מפיון קיבלו השתתפות חלקית (דמי שתיקה נקרא לזה) גם אני ביניהם מודה. אבל כל עוד לא חתמתם על שום מסמך אי תביעה מולם, יש לכם קייס! (ואגב גם אם אתם לא יד ראשונה על הרכב זה רלוונטי - לא מעטים מהפונים אליי הם כבר יד שנייה וגם להם תיקנו ב"עלות מופחתת" (עאלק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה קיים בעוד כמה רכבים של הקונצרן כמו: פאסאט, פאסאט CC ו CC, אודי A3 ואודי TT ,לא רק בשנתונים 2009-2012 יש רכבים עם המנוע הזה.

יש גם מנועי 1.8 TSI אוכלי שמן עם קוד מנוע CDAA, בסקודיה אוקטביה למשל.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן אל תשכחו שהעוד בתיק יקבל כמה מאות אלפים או כמה מיליונים,

ואתם כל אחד ואחד שקנה רכב יקבל 1000 ש"ח במקרה הטוב,

יש לי גולף 2009 וקיבלתי בפשרה שהיתה 1500 ש"ח בערך, שזה בדיחה מהלכת לעומת כל הימים שהייתי צריך לבלות במוסכים (לא מתלונן על זה שקניתי את הרכב, ידעתי מראש על הבעיה),

אם יש לכם עו"ד אז תנסו להגיעה איתו להסכם שהוא לא יכול לקבל יותר מסכום מסוים , כל סכום מעבר לסכום שסיכמתם איתו (בדרך כלל הבית משפט מחליט מה הסכום לעו"ד) יעבור שווה בשווה לנתבעים.

בהצלחה.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי פה ושם על נושא שרשרת התזמון אבל התביעה כאן היא לגבי "אוכלי השמן". זו תופעה מוכרת למאות אנשים עם הרכבים הללו בשנים הללו וגם בעולם. אם יש לך/קרה לך משהו דומה נשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן אל תשכחו שהעוד בתיק יקבל כמה מאות אלפים או כמה מיליונים,

ואתם כל אחד ואחד שקנה רכב יקבל 1000 ש"ח במקרה הטוב,

יש לי גולף 2009 וקיבלתי בפשרה שהיתה 1500 ש"ח בערך, שזה בדיחה מהלכת לעומת כל הימים שהייתי צריך לבלות במוסכים (לא מתלונן על זה שקניתי את הרכב, ידעתי מראש על הבעיה),

אם יש לכם עו"ד אז תנסו להגיעה איתו להסכם שהוא לא יכול לקבל יותר מסכום מסוים , כל סכום מעבר לסכום שסיכמתם איתו (בדרך כלל הבית משפט מחליט מה הסכום לעו"ד) יעבור שווה בשווה לנתבעים.

בהצלחה.

קודם כל תודה!

זה די פשוט: הראשונים שיצטרפו לתביעה (5-10 איש) יזכו (אם וכאשר ואחריי כל מדורי הגהינום - ולכן אם אם לא סבלניים חב"לז) במאות אלפי ש"ח (אבל זו לא המטרה כאן אלא להביא את החברה הזו להודות ולתקן למאות אם לא אלפים את המכוניות שלהם). עו"ד ירוויחו לא מעט מה לעשות ככה זה. כל השאר שלא יהיו תובעים ישירים אלא נהנים יקבלו סכום כלשהו לדעתי הרבה יותר מאשר ה-1300 שח שקיבלו על הקלאצ'ים. אבל אנחנו מקדימים את המאוחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

אני רק חושב שאתה חי בסרט לגבי הסכומים שתקבלו כתובעים ייצוגיים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלמעט העורך דין אף אחד לא ירוויח פה אבל זה לא ממש משנה, העניין העקרוני פה חשוב הרבה יותר. התאגדות צרכנית.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

אני רק חושב שאתה חי בסרט לגבי הסכומים שתקבלו כתובעים ייצוגיים

אם 400 אלף ש"ח שקיבלו התובעים בתביעה הייצוגית בנושא הקלאצ'ים זה כסף קטן , מצבך טוב אח שלי...

אבל העניין פה הוא לא הכסף אלא ההתאגדות הצרכנית כפי שכתב מישהו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהעיסוק במה ייצא לעו"ד והתובעים מזה, הוא שולי. מי שעושה את המאמץ, משקיע את זמנו ומרצו, סביר שיתוגמל, ובכל זאת, לא מדובר בסכומים מופרכים.

השאלה המהותית כאן, האם אכן מדובר בתופעה רחבה מצדיק להצדיק תביעה ייצוגית.

כמה מצטרפים יש בינתיים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...