Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלון לא מתפקד גולף 2006

Kelso
שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר פתיחה של החלון צד נוסע מקדימה ניסיתי לסגור אותו והחלון לא זז ולא משמיע אפילו רעש של מנגנון. ניסיתי גם דרך הדלת נהג וגם בכפתור האישי של הדלת. יש לציין שבעבר הייתי צריך להוריד את החלון עד למטה בשביל לסגור אותו בלחיצה אחת (אוטומטית) ואם הייתי מנסה כשהוא לא פתוח עד הסוף הוא היה עולה קצת ויורד למטה.

והנעילה המרכזית גם לא סוגרת את החלון

תעזרו לי תקוע עם חלון פתוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תוציא את המפתח מהסוויץ'.

2. בדוק את כול הפיוזים.

אם לא עזר נסה לנתק את כבל המינוס של המצבר ולאחר 5 דקות לחבר אותו בחזרה.

* את כול הפעולות יש לבצע כאשר המפתח מחוץ לסווי'ץ.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי כבר מה שאמרת עם הפיוזים והסתדר מה שכן יש שם כמה פיוזים במתח לא מתאים למה שכתוב בספר רכב אך בהוצאת אחד הפיוזים (חא מהאלה שקשורים למתח השונה) הרכב התחיל לצפצף בהמשך התעסקות זה הפסיק ובמקום זה נדלק לי נורהףת ניהול מנוע .. ניתקתי מינוס מצבר ואיפסתי מקווה שלא יחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי ערכי הפיוזים המופיעים בספר הרכב וגם מיקומם בפועל אינו מדוייק. מה שרשום על הפיוז זה לא מתח אלא זרם נקוב של הפיוז.

נדלקה לך מנורת בדוק מנוע מכיוון שהוצאת פיוזים כאשר המפתח בתוך הסוויץ'.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...