Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר חדש - מה לקנות ?

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מדובר על פולו GTI 2013 , המצבר המקורי כבר בן 4 ואני מעוניין לחליפו.

שמעתי שמצברי VARTA הם באיכות טובה.

אשמח לקבל דגם ספציפי (לדוג' כמה אמפר וכד') לרכב שלי ומהיכן לרכוש במחיר אטרקטיבי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם להחליף מצבר אם הוא תקין. לרוב יש סימנים מקדימים לפני שהוא מסיים את חייו .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

הרכב שלך עם מנוע 1.8 ליטר למיטב זכרוננו, מצוייד ב stop & start ולכן מתאים לו מצבר 70AH AGM, סידרה כסופה של VARTA.

אם המצבר כרגע תקין, אל תמהר להחליף.

שרות לקוחות VARTA

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות על השרשור, קיבלתי הבוקר הודעת low battery בפורד מונדאו 09. איזה מצבר אני צריך ומה מומלץ באמת?

כנראה שהמצבר שלי כן עשה את שלו ודרושה החלפה גם אם לא מיידית.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב שוב,

אם כך, לפולו אפשר להסתפק במצבר כחול 60AH או אם רוצים לפנק אז מצבר מהסדרה הכסופה 63AH, אבל הכחול בהחלט יספיק.

למונדאו - אנא רשום את הפרטים המדוייקים של הדגם, לרבות נפח מנוע ואם יש ברכב מערכת stop & start.

שרות לקוחות VARTA

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שורטה 70Ah AGM יעלה מעל 1400 ש"ח.

לאחרונה נתקלתי בחנות במצבר של בוש AGM S5 קיבולת זהה מגיע עם 24 חודשי אחריות (לעומת 20 בסדרת הכסף של ורטה ) ושים לב: הבחור בחנות הציע לי אותו ב 850 ש"ח לפני מע"מ. נראה לי חשוד במחיר אבל אבדוק אם וכאשר יגמר לי המצבר. אם יש 24 חודשי אחריות אז נראה לי אופציה טובה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות על השרשור, קיבלתי הבוקר הודעת low battery בפורד מונדאו 09. איזה מצבר אני צריך ומה מומלץ באמת?

כנראה שהמצבר שלי כן עשה את שלו ודרושה החלפה גם אם לא מיידית.

רמי, יש מידע בנושא בכמה שרשורים אם תרצה לחקור קצת.

ברמה הכללית, ההודעה מופיעה בכל פעם שאתה עושה שימוש ברכב עם "סוויץ" סגור כגון: שמיעת רדיו, משחק עם החלונות וכו'.

גם אם תתקין מצבר חדש לגמריי, ההודעה תופיעה, בסה"כ שטות של פורד.

אגב, יש המון מידע גם בגוגל בנושא הזה.

כיצד תדע אם כך מה מצב המצבר שלך? אצל בעל מקצוע אשר יודע לבדוק את מערכת הטעינה/מצבר של רכבי פורד היות ויש להם מספר רכיבים "חכמים" המנטרים את הפעולה ויש מספר פעולות שצריך לבצע כדי לקבל קריאה נכונה או החלטה נכונה.

אם אתה מרגיש שלוקח זמן מה להתניע את הרכב, בימים קרים התחושה וההתנעה קשה יותר והמצבר ככל שיהיה ידוע לך, בן 3-4-5 שנים, הגיע הזמן להחליף.

ההמלצה היא על מצברים אטומים "ללא טיפול", אני באופן אישי התקנתי מצבר של ורטא מהסדרה הכחולה אשר כוללת את ה "SILVER CALCIUM" הנדרש.

אם תחפש, תוכל למצוא את השרשור שלי ולגבי מצבר "פתוח" שנזל, מבית שנפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם להחליף מצבר אם הוא תקין. לרוב יש סימנים מקדימים לפני שהוא מסיים את חייו .

לא תמיד, אפילו יתרה מכך בדר"כ גם לא נכון.

אצלי מת המצבר בבוקר אחד, פשוט לא הניע, ועוד ערב קודם הכל עבד מצוין, לא היה שום סימן לזה שהוא קרוב לסיים את חייו.

אותו כנ"ל גם אצל אשתי חודשיים קודם לכן.

אחרי 4 שנים סביר שהמצבר קרוב לשבוק חיים, ואם פות"ש מחליט להקדים תרופה למכה, זה הרי מבורך, שכן אי אפשר לדעת היכן ומתי המצבר יחליט שהוא גמר.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם המצבר יכול להמשיך לתפקד שנה נוספת?

חיי מצבר יכולים להיות בין שנתיים לחמש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

המונדאו היא שנת 2009 עם מנוע 2.3, ללא מערכת stop & start.

בוקר טוב,

מצבר מהסדרה הכחולה, 72AH בהחלט יספיק.

אם תרצה לפנק קצת יותר, אתה יכול גם מהסדרה הכסופה 74AH, אבל באמת שלא חייב. הכחול מתאים לרכב.

שרות לקוחות varta

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם המצבר יכול להמשיך לתפקד שנה נוספת?

חיי מצבר יכולים להיות בין שנתיים לחמש.

ניתן ורצוי לבדוק את מצב המצבר אחת לכמה זמן, אם מבינים שהוא מתחיל להחלש, זה עניין של כמה שבועות עד שהוא עלול לשבוק חיים.

אם גם ככה עבר הזמן הממוצע שהמצבר אמור להחזיק (נניח 3-3.5 שנים), אפשר להתחיל לחשוב בהתאם למצבו, מתי להחליף אותו - זה הכי לא נעים להתקע עם חוסר יכולת להניע את הרכב בדיוק באמצע הלילה ובמקום מבודד רחוק מהבית (מרפי דווקא מחכה לאלו) :-)

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...