Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים קיה פיקנטו

Mistoffelees
שימו לב! השרשור הזה בן 2603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש ברשותי קיה פיקנטו משנת 2012

בטיפול ברכב אמרו לי במוסך רשמי שארבעת הצמיגים שלי לא תקינים והציעו להחליף אותם.

החלטתי לסרב וניסיתי את מזלי ,ניגשתי לטסט ועברתי.

ראיתי שיש עכשיו מבצע בסולו של הום סנטר, 4 צמיגים ב650 שח

https://www.solo-sale.com/product-page/ארבע-צמיגים-ב-600?adgroupID=32392085895&campaignID=644389824&gclid=Cj0KEQiA25rFBRC8rfyX1vjeg7YBEiQAFIb3b4gZ_BS6D8aBGK_0RUZynpQ1Nh3uq4MODsaF1P7NxsUaAp4C8P8HAQ&keyword=%2Bסולו%2B%2Bהום%2B%2Bסנטר&matchtype=b

סיניים אני.מניח,

שווה משהו, או לא להתקרב?

ףתודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בפורום "צמיגים סיניים"

תמצא בערך מיליון דיונים, פחות או יותר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני הייתי בוחר בסדרה נמוכה של מותג יותר מוכר. לדעתי עדיפים על צמיגים סיניים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי ממליץ. אחרי מעבר מסיניים לצמיגים של מותג מוכר, אני מרגיש הבדל מאוד משמעותי.

האוטו הרבה יותר נוח, יציב, שקט, אוחז ומהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הבטיחות שלך ובהתחשב בעובדה ש4 צמיגים אתה מחליף כנראה אחרי 5 שנים, מדובר בתוספת כספית קטנה יחסית, עדיף להשקיע בצמיגים טובים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בחוכמה, תמיד כדאי לבדוק מחירים במקומות אחרים.

עדיף לשים צמיגים ממותג מוכר ולהחליף כל 4-5 שנים.

לרכב שלך צמיג מותג עולה בין 200 ל300 שקל לצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הרבה אנשים מזלזלים מאוד בצמיגים וזה הקו אחיזה ובטיחות בין הגבוהים שיש לך על הכביש לכן לא כדאי לזלזל באיכות הצמיגים.

כמו שנאמר לך כאן, יש הרבה דיונים אם זה טוב או לא טוב, זה בחירה שלך לבחור על מה אתה מוכן או לא מוכן להתפשר.

צמיג סיני לא בהכרח יהיה צמיג רע, הוא יהיה זול, ייתכן והוא לא יעמוד בכל התקנים המחמירים ולכן הוא גם יותר זול, אם אתה מתכוון לנסוע דיי רגוע, באופן עירוני, להחליף אותם עוד כמה שנים תוכל לקנות דגם טוב ולנסוע בשקט.

אבל אם תרצה ממש לנסוע בשקט ולא לדאוג לגבי הנושא, שווה לשים אולי עוד כמה מאות שקלים עבור הסט ולדעת שהצמיג שקנית מיוצר תחת תקני בטיחות, שהחברה משקיעה הרבה כסף בפיתוח ייעילות של המוצר וכו'.

הייתי עם רכב ישן סיויק 97 היו לי גם צמיגים סיניים וגם צמיגים של CONTINENTAL ואני יכול להגיד לך שמרגישים הבדל בין סיני לגרמני (אבל לא משהו שמרגישים בנסיעה 'רגועה')

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה.60 אחוז מהצמיגים הנמכרים בארץ הם מהמזרח.כל צמיג שנכנס לארץ עובר מבחן גלגל ורק אם עומד בתקן מאושר לייבוא.זה נכון שיש צמיגים טובים יותר כמו קונטיננטל, מישלין,פירלי ועוד .אבל הכל זו פונקצייה של מחיר .אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב עוד כמה שנים תשקיע בצמיג איכותי.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם סינים וצריך לקחת בחשבון אבל האיכות טובה בסך הכל.

השירות שלהם (לפחות מחווית השירות שלי) היה מעולה וראוי להערכה.

יש להם עכשיו גם מבצע על האירופאים אבל אני העדפתי להסתפק בסינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפיקנטו שלך מבלה רוב הזמן בעיר ובפקקים אז כן משתלם לקחת.

אם לא אז משהו יותר איכותי.

זה שהוא נוסע בעיר או בפקקים מה זה קשור? זאת סיבה לשים צמיג זול שכנראה גם פחות אוחז מצמיג של מותג טוב?

וואו, איזה חסכון מטורף, הוא חסך 400₪ על פניי 3-4 שנים!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
רק לידיעה.60 אחוז מהצמיגים הנמכרים בארץ הם מהמזרח.כל צמיג שנכנס לארץ עובר מבחן גלגל ורק אם עומד בתקן מאושר לייבוא.זה נכון שיש צמיגים טובים יותר כמו קונטיננטל, מישלין,פירלי ועוד .אבל הכל זו פונקצייה של מחיר .אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב עוד כמה שנים תשקיע בצמיג איכותי.

הקפצה קלה.

מה מקור המידע לגבי מכירות?

מה נבדק ב'מבחן גלגל'? מה התקן אומר?

כיצד נבחרים הצמיג/ים שיעמדו בפני המבחן (נרכשים רנדומלית או מסופקים ישירות ע"י היבואן)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...