Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדנת שיפורים 2Race

133hp
שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אקדים ואומר שאין לי היכרות אישית עם בעל המקום וחוות הדעת היא נטו מקבלת שירות טוב.

הלכתי לסדנת 2Race להתקנת תוכנת ניהול מנוע (Stage1).

אלדד (שהוא גם נראה לי הבעלים) קיבל אותי בברכה, ענה על כל השאלות שלי בסבלנות ובמקצועיות ופשוט נתן שירות מצוין!

התכנה עשתה פלאים ברכב - יצאתי מרוצה !

לא מובן מאליו לקבל שירות כזה (במיוחד שלא חסר בעלי מקצוע על הפנים בחוץ) ומגיע לפרגן לבחור.

בקיצור, אני ממליץ !

סדנת 2Race רחוב המכבים 40 ראשלצ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תוכנה התקנת?

אתה מודע לזה שיש תוכנות שמתחילות להקפיץ בעיות לאחר חודש אדפטציה? לצערי קרה לי פעמיים..

לא מכיר את הסדנא של אלדד , ולא יודע איזה תוכנה הוא שם לך, רק אומר שאולי כדאי שתסע עם הרכב איזה חודשיים

ותראה שאין בעיות..

אם כבר עברו כמה חודשים מההתקנה והכל טוב אז תהנה מהרכב :) כי זה באמת עושה פלאים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על גולף GTI MK5

ההספק עלה מ-200 כ"ס ל -250 כ"ס והמומנט עלה ל-37 קג"מ

שבועיים עם התוכנה - so far so go good

התוכנה של סדנא מאנגליה שהוא עובד איתה בשם - av tuning

התהליך הוא שהוא מוריד את הקובץ מהרכב - שולח אליהם והם שולחים קובץ מעודכן וצורבים אותו בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמעתי דברים טובים על הבחור וגם שהמחירים שלו זולים משמעותית משאר הסדנאות ‚ פותח השרשור תתחדש ותהנה !

לפי האתר שלהם הם רק חנות וירטואלית ?

האם חוץ מתוכנה הם מבצעים גם התקנות של שיפורים ?

תגיד לבחור שיהיה ספונסר של הפורום :wink:‚ גם חשיפה גדולה וגם תיהיה אפשרות לשאול אותו שאלות ולקבל תשובות שכולם ייראו .

http://www.2race.co.il/

עריכה אחרונה על ידי Daniel.K
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...