Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבה מזייפת בתחנת דלק.

Or.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל כן הכפתור יכול להלחץ מהפיה.

לגבי המשאבה.

-האם תדלקת בתחנה מוכרת?

-באיזה שעה זה היה? אני שואל כי כשמשאבה לא עובדת הרבה זמן הליטר הראשון שהיא מוציאה לפי המונה זה ליטר אוויר. מבאס אבל זה מה יש.

-מה שאתה מתאר זה כבר מוגזם. אין הרבה תחנות שיזייפו בצורה כזאת. גם כשמשאבה מזייפת מדובר במספרים מאוד מאוד נמוכים. לדעתי אין ספק שהכפתור הזה נלחץ. הוא מאפשר להכניס עוד 5 ל' אם לא יותר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל חומר נוזלי יש לו שכבה דקה של אדים.

נו... תשובה לעניין.

ואילו אני חשבתי, ש-ליטר זה יחידת מדידה של נוזלים, ולא של אוויר...

ושוב, המשאבה אינה "מתחשבת" בצריכת הדלק, נזילות הדלק, צורת הנהיגה, כמות הנוסעים, נפח המיכל, האוויר בתוכו, הארנק עם הכסף, או האשראי.

תחזור לתחנה עם בקבוק 2 ליטר ריק ונקי, מלא אותו, תבדוק, ותשפוך בתוך המיכל אחר-כך, וסגור את עניין.

אלה אם כן, לפי התיאור שלך, יהיה חסר בו כ-15 %. אז תוכל לצלם, וגם להמשיך עם מה שהתחלת.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sokuuu

אני יוצא מנקודת הנחה שהמד דלק ברכב בן שנתיים וחצי עדיין מדייק והרבע מכל שנכנסתי איתו מכיל בערך 15 ליטר

הנסיעות שלי הן קבועות, אני עושה 120 ק"מ ביום שרוב הנסיעה על כביש שש בשיוט וחלק עירוני + פקקים, לרוב הצריכה היא 13-14 בנהיגה לא חסכונית במיוחד.

אני עם הרכב הזה כבר חצי שנה ומכיר את הרגלי הצריכה שלו בכל צורת נהיגה שלי וכמו שאמרתי אני בודק בכל תדלוק מה הממוצע, ואף פעם לא יצא שתדלקתי כמות של 40+, רוב התדלוקים שלי הם באזור הרבע מיכל+, לכן זה מוזר.

חבר, אם אתה רוצה לבדוק משהו מתמטית, אתה לא יכול לבדוק אותו תיאורטית. תיאורטית (לפי מה שתיארת), תחנת הדלק עקצה אותך. מתמטית (ריאלית, אם תרצה) לא קרה שום דבר עד שתוכל להוכיח זאת מתמטית, ולא על סמך "היכרות עם האוטו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להסבר אודות הכפתור ניקוז אוויר המדובר, מעולם לא שמעתי על זה.

fuelvent.jpg

אמנם התמונה היא לרכב סולר. ברכב בנזין החור הצבע ירוק, והכפתור בצבע שחור בצד ימין (ולא שמאל כמו בתמונה).

הדרך שבה אני תדלקתי רכבים למקסימום: אחרי שהמשאבה קופצץ, לקחתי את האקדח ולחצתי על הכפתור. תוך כדי לחיצה, הכנסתי את הדלק בלחץ נמוך וכך נכנס עוד 10-12 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לא בכל רכבי ואג אפשר.

הרכבים שאני זוכר שאפשר לתדלק עם הלחצן הם: סקודה פאביה, סיאט איבזה, פולסווגן פולו, אודי A1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו... תשובה לעניין.

ואילו אני חשבתי, ש-ליטר זה יחידת מדידה של נוזלים, ולא של אוויר...

אתה צודק בכך שהוא צריך להוכיח אמפירית את טענותיו, אך ליטר משמש גם כיחידת מידה של גזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לא בכל רכבי ואג אפשר.

הרכבים שאני זוכר שאפשר לתדלק עם הלחצן הם: סקודה פאביה, סיאט איבזה, פולסווגן פולו, אודי A1.

האם בגולף דור 7 קיים ה"פיצ'ר"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח את תא דלק, ואם פתח המילוי בצבע ירוק, אז יש לך אפשרות. אם הפתח הוא בצבע שחור, אז אי אפשר. כמובן שאני דברתי על בנזין.

post-86161-0-84456100-1452296762.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שזכור לי כמתדלק בגרסאות הבנזין לפחות זה מוגבל בלבד לרכבי הסופר מיני שלהם יש מצב טוב שגסרות הסולר זה קיים כן.

יש לציין לדעתי הכנסת דלק אחריי קפיצת האקדח אינה דבר בריא לרכב.

קיים גם בקיה דיזל (סיד דור ראשון וסול) אם אני לא טועה אפשרות להכניס דלק מעבר לקפיצת האקדח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים היחידים שלא יכלתי להכניס מעבר ל-2 ליטר הם מאזדה וסובארו. כל שאר היצרנים יצרו את המיכל בצורה שיהיה אפשר להנכניס עוד דלק.

למשל בגטס שלי אני יכול להכניס עוד 7 ליטר לאחר שידית קפצה. אך העבודה הזאת לוקחת הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...