Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שישי בבוקר עם MG במתחם לובינסקי

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו בחברה 2 מכוניות mg3 המחמאה הכי גדולה שאתן לרכב הזה הור שהוא סביר ביותר.

1.אבזור: לא רע ביחס לקטגוריה יש לה בקרת אקלים איכות החומרים בסדר גמור. שימו לב שאין אפשרות להתקין מערכת מולטימדיה דאבל דין.

2. מנוע: על הנייר המנוע 1.5 אמור להיות חזק וזריז לרכב כזה קטן עם גיר ידני, בפועל המנוע מיושן ואנמי.

3. אמינות: המון בעיות חשמל גיר הלך אחרי 30k והוחלף.

ועדיין יש לה 5 שנות אחריות אז זה לא מדאיג אותנו

סביר ביותר? מה בדיוק סביר ביותר? האמינות הגרועה? המנוע האנמי?

מצטער חברים. די לייפות את המציאות. קחו סיבוב של רבע שעה על אחת ה-MG עמוסות העור והאיבזור שנחתו במקומותינו, בין אם זו המשפחתית הגדולה או הרגילה. אם זו לא מכונית sub-standard, אז אני לא יודע מה כן.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכל שאלה של יחס עלות תועלת.

אולי הייתי שיקל אחת אם היו מוכרים לי אותה עם חבילת אחזקה ל 5 שנים בתשלום קבוע וידוע מראש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו בחברה 2 מכוניות mg3 המחמאה הכי גדולה שאתן לרכב הזה הור שהוא סביר ביותר.

1.אבזור: לא רע ביחס לקטגוריה יש לה בקרת אקלים איכות החומרים בסדר גמור. שימו לב שאין אפשרות להתקין מערכת מולטימדיה דאבל דין.

2. מנוע: על הנייר המנוע 1.5 אמור להיות חזק וזריז לרכב כזה קטן עם גיר ידני, בפועל המנוע מיושן ואנמי.

3. אמינות: המון בעיות חשמל גיר הלך אחרי 30k והוחלף.

ועדיין יש לה 5 שנות אחריות אז זה לא מדאיג אותנו

מעניין לדעת בדיוק איזה בעיות חשמל, או בכלל, הרכב הזה עשה אצלכם. כי משיטות באינטרנט לא בדיוק הצלחתי למצוא חומר ממשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר ביותר? מה בדיוק סביר ביותר? האמינות הגרועה? המנוע האנמי?

מצטער חברים. די לייפות את המציאות. קחו סיבוב של רבע שעה על אחת ה-MG עמוסות העור והאיבזור שנחתו במקומותינו, בין אם זו המשפחתית הגדולה או הרגילה. אם זו לא מכונית sub-standard, אז אני לא יודע מה כן.

יצא לך לעשות סיבוב על אחת המכוניות המדוברות? ואם כן, מה בדיוק נתפס אצלך כ-sub-standard ברכב? מתעניין ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה MG3 נותנת כל כך הרבה יותר מכל המתחרות שלה. אתם שוכחים שהאלטרנטיבות ברמת המחיר שלה הן 108 וסקודה סיטיגו (והתאומות הגנריות שלהן). אני לא מוצא שום דבר חוץ מחסכון בדלק שהן עדיפות עליה. במחיר הזה מקבלים רכב, ולא פחית שימורים, מאובזר, נוח והרבה יותר חזק ומתנהג מכל הפחונים הממונעים האחרים.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו לא מכונית sub-standard, אז אני לא יודע מה כן.

מה ה"סטנדרט" שלך? איביזה? פולו? I20? פיג'ו 208? אם התשובה היא שכן - אז אתה בוודאי צודק, היא לא עומד איתן בשורה אחת ראש בראש, אבל היא עולה גם הרבה הרבה פחות, ונהנית מאחריות הרבה הרבה יותר ארוכה.

אם לא נהגת בה אז כדאי לך לנסות. היא מפתיעה. זה לא שהיא תהיה פתאום בטופ של הסגמנט, אלא שאתה קונה רכב שמתומחר 20,000 שקל פחות מהמובילות בקבוצה, ובאחוזים זה יכול להגיע ל 25% פחות ממחיר המובילות, אתה לא מקבל תמורה כל-כך נחותה. יתרה מכך, אם היינו עושים מבחן עיוור, מסתירים את סמלי המכונית ונותנים ל 100 גולשים בפורום להתנסות איתה - בודדים היו מזהים שזו MG.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אטיפה היא עומדת ביחס לחדשות בסגמנט אלא איפה היא עומדת ביחס למכוניות במחירה. אם אתה משווה אותה לסופר מיני תשווה לסופר מיני בת 3 ולא לחדשה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי הMG היא פחון. הגודל לא משנה. הבטיחות של ה-MG פשוט לא מספקת בעידן המודרני. לא הייתי רוכש אחת ולו בשל הסיבה הזו.

ה MG3 נותנת כל כך הרבה יותר מכל המתחרות שלה. אתם שוכחים שהאלטרנטיבות ברמת המחיר שלה הן 108 וסקודה סיטיגו (והתאומות הגנריות שלהן). אני לא מוצא שום דבר חוץ מחסכון בדלק שהן עדיפות עליה. במחיר הזה מקבלים רכב, ולא פחית שימורים, מאובזר, נוח והרבה יותר חזק ומתנהג מכל הפחונים הממונעים האחרים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, גם אם זה לחמותך?

ושוב, גם פה צריך להשוות לרכבים באותה מסגרת תקציב. הוא מהווה אלטרנטיבה לרכב יד שנייה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. טעות שלי.

נמצא פלח השוק האולטימטיבי לרכב.

איפה נהג מתחיל. אם אני זוכר נכון את הסיפורים שלו, הוא בהחלט לקוח פוטנציאלי :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתחרה הישירה של ה MG3 היא הדאצ'יה סנדרו. שתיהן באותן רמת מחיר. הדאצייה עם 4 כוכבי בטיחות מול 3 כוכבים ב MG.

ל MG3 יתרון של 5 שנות אחריות + BUY BACK (אם עדיין מוצע) מול 3 שנות אחריות בדאצ'יה.

ה MG מגיע יותר מאובזר ועם מנוע חזק יותר.

הבעיה שלי עם ה MG3 היא כזאת. הסנדרו רכב זול ומרגיש כזה. הוא לא מנסה להסתיר את הפשטות שבו. מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. יש חבילה בסיסית שמשדרת סולידיות.

ה MG3 מנסה להסוות ולהסתיר את האמת. הרבה ניסיון ל"בלינג" והרבה איפור וקוסמטיקה. מרכב עם 2 צבעים. מדבקות פסי מירוץ. מגנזיום. לטעמי בסופר מיני בסיסית זה מרגיש לא שייך. מתאמץ מידי להראות משהו שהוא לא.

אסף

עריכה אחרונה על ידי AssafO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בדגמי 350 ו-550. הגדרתי אותן כתת-סטנדרטיות, מאחר והן הזכירו לי מכוניות דייהו משנות התשעים.

-מנועים רועשים וחלשים, שמבצעים פחות ממה שמצפים מנתוניהם על הנייר.

-מערכת מתלים רופסת והגה גרוע.

-בלמים קומסי קומסה.

-פלסטיקה זולה מאוד ואיכות גימור לא משכנעת.

-מושבים לוקים בחסר, לא נוחים ולא תומכים.

להמשיך?

כעת מציע לכולכם להסיר את מסכת הצביעות ונראה אתכם שמים את כספכם היכן שפיכם. אם המכונית הזו כה אטרקטיבית למחירה, כמה מכם נמנו על 283 ה"מאושרים" שרכשו אותה ב-2016?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו ללובינסקי על היוזמה!

מגיע להם הרבה פרגון על היחס הרציני וההשקעה בחברי הפורום, בין באירועי הדגמה/השקה ובין במבצעים ייחודיים במהלך כל השנה האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי ב MG3 וב 350, ולא יצאתי מזועזע אבל גם לא נפעם.

ל 350 יש תא נוסעים נאה ומאובזר, ולפי ניסיון של חבר, אחרי שנה + בליסינג הוא לא נתקל בשום בעיה או בלאי חריג.

כתת משפחתית, ה 350 מכונית סבירה בהחלט, פשוט היא לא מספיק זולה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מצחיק או עצוב, תלוי בנקודת המבט, שאנחנו מדברים על MG3 ואתה מגיב בהתייחס ל 350/550 עימן יש לך היכרות.

גם קיה ייצרו לשלשת יונים במחצית הראשונה של שנות ה 2000 ועשור אחרי הם במקום אחר לחלוטין.

עריכה: התגובה ל 504L

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...