Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שישי בבוקר עם MG במתחם לובינסקי

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי לא נתנו לעשות סיבוב על MG. אולי בגלל שהם חוששים מדעה אובייקטיבית :-)

אתה בכלל עברת לגור בגרמניה לאור הסקירות האחרונות שלך, לא בטוח שהאוטו הזה נמכר שם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק לתקופת החורף. אני חוזר עוד חודש.

לא ראיתי פה אף רכב סיני, לא בגרמניה לא בבלגיה או הולנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסינים יודעים לייצר מוצרים מצויינים גם שהם מפיתוח עצמי.

המוצרים של הייר והייסנס מפגינים אמינות מעולה וביצועים מצויינים, בהתחשב במחירם.

אותו כנ"ל לגבי טלפונים סלולארים.

במכוניות הסיפור שונה; לסינים עוד אין מספיק ידע וניסיון, וניסיון נרכש עם השנים ולא נקנה ביום, ולכן המכוניות שלהם מרגישות לא מספיק מגובשות.

בנוסף, יתרון כח העבודה הזול אינו בא לידי ביטוי, מאחר ותעשיית הרכב מבוססת על אוטומציה כמעט מלאה.

חלק לא מבוטל מעלות רכב היא עלות הפיתוח ושם לכוח העבודה הזול יש השפעה (לא כמו בטקסטיל למשל אבל בהחלט יש).

אין ספד שאיכות עולה כסף בכל מקום אבל אף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה עלות הייצור של רכב ומה הרווח על כל רכב עבור היצרן.

לגבי ש או אין רכבים סיניים באירופה אז רק אזכיר שגם אין רכבים צרפתיים בארה"ב. זה אומר משהו על איכות הצרפתיות?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום לכולם,

תודה רבה לכל מי שהגיע, היה לנו ממש כיף לפגוש אתכם פנים אל פנים, לשמוע את השאלות, לענות, לתת לכם להתרשם מהרכב גם באולם, ובעיקר בנסיעה.

נשמח לקרוא את ההתרשמויות שלכם מהרכב,

שבת שלום,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבתי לפני חצי שעה מהאירוע.

ראשית, תודות לניר ששון, מנהל המותג, ולצוות לובינסקי על האירוח האדיב.

מאחר והיינו בהרכב מצומצם יחסית, האווירה היתה קצת פחות פורמאלית והרגשנו יותר משוחררים וחופשיים, וקיבלנו תשובות לכל השאלות, כולל ממנהל המחלקה הטכנית.

בחצי השעה הראשונה "חפרתי" מתחת למכסה המנוע, בניסיון למצוא פגמים או איכות גימור גרועה, בייחוד במקומות שלא נראים לעין, וכאן אני יכול לדווח שהכל נראה עשוי היטב, גימור הפח מצויין ואפילו הצביעה נראית איכותית.

לאחר מכן יצאנו לנסיעות מבחן, והדבר הראשון שצד את עיני היה הנסועה ברכב המבחן - מעל 20K.

למרות הנסועה הגבוהה, תחת ידי מאות נהגים, המכונית הרגישה רעננה לגמרי, שום דבר לא התפרק וכלום לא קירקש.

אהבתי את ההגוי הטוב, הידראולי ולא חשמלי, המרווח הפנימי ורמת האבזור המכובדת.

המנוע לא ממש מרגיש בעל 106 כ"ס, אבל הביצועים טובים סה"כ, בוודאי בהשוואה למכוניות בתקציב שלה.

סה"כ הרושם חיובי להפתיע, ואם אני משווה אותה לסוזוקי סלריו, לדוגמא, אזי היא בליגה אחרת לגמרי.

בקרוב אתחיל לחפש מכונית ראשונה עבור ביתי, ואני בהחלט מתכוון להביא אותה בחשבון.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שבתי לא מזמן. רכב נחמד למחירו.

נוסע סביר, מנוע לא חזק אבל מספק (ולא. לא מעניין אותי אם זה מנוע 4 ליטר משושה צילינדרים או עדר גמדים שמסובבים פדלים. מעניין אותי איך הוא מגיב). גיר נעים לתפעול שמוריד הילוכים בצורה חלקה ללא חריקות, התנגדות או מחאות למרית ידית קצת מעורפלת, קלאץ רך מאוד ולא נקודתי (הידראולי שבהצצה מתחת למכסה המנוע מגלה בוכנה שמפעילה מנוף שהיה מיועד לכבל. כנראה שבחול זו אופציה ולא סטנדרט). ההגה בעל משקל טוב ונוח לתפעול והמזגן מקפיא ושקט יחסית.

שדה הראיה במראות החיצוניות קצת מצומצם אבל לא קריטי אבל מושב הנהג (האחורי דווקא סביר ומרווח גם לשני מבודרים גדולים וגבוהים) מאוד לא היה לי נוח. כמו כ7 בידוד הרעשים לא מזהיר.

מבחינת גימור ותחושת החומרים היא כמה רמות מעל דאציה. לא שלא מצאתי ליפו9י איזולירבאנד חאפריים אבל הורידו גרדים מהפחים, הריתוכים נראים טוב, אין חיפופי צבע ובסך הכל נראה סביר.

הנעלם הכי גדול הוא איך להיפטר ממנו בבוא היום. אם מתכנניום להחזיק אותו 10 שני8 אז אחר כך שילך לפח אבל אם פחות אז עסקה של ערייד אין עתידי למ אישית לא מתאימה ולא מספקת ולכן לא הייתי קונה ללא התחימבות ל buy back במחיר מחירון מינוס מוסכם מראש ב x השנים הראשונות לבעלות.

עוד דבר ששכחתי לשאול למרות שמבין השורות הבנתי שכן זה האם האחריות עוברת לבעלים הבא.

לסיום הייתי רוצ להודות ללובינסקי על האירוח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מכסה אחריות של 5 שנים? האם זו אחריות על הכל (גם מצבר למשל או בולמים ) או רק על חלק מהרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאלתי אבל אין אחריות שמכסה חלקים מתכלים קמו קלאץ, בלמים, צמיגים וכו'.

ד"א האחריות מוגבלת ל 100,000 קילומטר שברכב כזה 5 שנים יבואו קודם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לניר על האירוח ועל הפתיחות לכל השאלות וההסברים.

רואים שהוא באמת מאמין במותג ויש לו רצון לגרום גם לאחרים להאמין בו.

לאחר שהבעתי עניין לגבי דגם ה 350 (שלא נמכר כעת), ניר מיד הציע סיבוב ברכב הצמוד שלו (350 טורבו).

הרכב הרגיש זריז ומאובזר מאוד ביחס למחיר בו נמכר בזמנו כחדש (כ 90K), הורגש דיליי משמעותי בהעברת

הכוח בעת הלחיצה על הדוושה. הרכב אחז את הכביש היטב, ולמרות שאתגרתי אותו קצת הוא לא יצא מאיזון.

ה MG3 (שמשווקת גם כעת) נסעה יפה בעיקר בטורים גבוהים, האיכות ביחס למחיר הרגישה טובה (בהשוואה לדצ'יה סנדרו למשל,

סוזוקי ספייס-סטאר והחברות לקטגוריית המחיר הזאת). יש דברים קטנים (כמו הפלסטיק בידית ההילוכים שהתפרק), אך

הנושא פתיר (בטח ובטח כשיש אחריות ארוכה) ויתכן שזה נבע מוונדליזם של אחד מבאי האולם הקודמים.

5 שנות אחריות בהחלט מוסיפות תחושת ביטחון, אם אני חושב על עצמי לרגע כקונה פוטנציאלי.

ה buy back שהיה מוצע בעבר היה אפילו טוב יותר לטעמי, אך זה כנראה לא כל כך כלכלי ליבואן.

נקודת החולשה של הרכב, לפי בעל רכב כזה שנכח באירוע, זו צריכת דלק גבוהה. ציין צריכה של 11 ק"מ לליטר, בעוד שבפיג'ו 107

הצריכה הייתה כ 18 ק"מ באותו תוואי נסיעה. כמובן שההשוואה לא כל כך הוגנת, בכל זאת מנוע של 1.5 ל' לעומת 1 ל'.

לסיכום - אם שמים לרגע את הסטיגמות בצד, לתחושתי מדובר במתחרה ראוי בקטגוריית המחיר בה הוא נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...