Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להוציא רשיון A2 - מורה נהיגה.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש המלצה למורה נהיגה באיזור נתניה/הרצליה.

יש לי רשיון מעל 3 שנים, אני מעוניין לקחת כמה שיעורים לפני מבחן השליטה. (אין לי שום נסיון ברכיבה)

כרגע אני לא רוצה אותו בתור כלי תחבורה, אבל רוצה שהאופציה הזו תהייה קיימת וזמינה עבורי.

http://rishuy.mot.gov.il/he/driving/licence/categories/3088-cat-a2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה להמלצה למורה נהיגה על אופנוע?

איך תוך כדי רכיבה על אופנוע, מורה יכול ללמד אותך?

הוא יושב מאחוריך, שכל מה שעובר לו בראש, זה לשמור על איזון האופנוע כדי שלא תמרחו על האספלט.

אני מניח שכבר רכבת על אופניים. A2 זה אופניים טיפה יותר כבדים וקצת יותר כוח. לא משהו שאדם מהשורה לא יכול להתמודד אתו. תוך שניים שלושה שעורים כבר תשלוט על הכלי, גם אם תיקח מורה עיוור-חרש-אילם.

טכניקות תיאורטיות, אפשר לראות ביוטיוב. פרקטיקה, תרכוש תוך כדי תנועה.

יאללה, סע לשלום,

בהצלחה

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל מלימוד נהיגה על רכב, כשלומדים על אופנוע הרוב המוחלט של השיעור זה אתה והאופנוע מתרגל את מה שצריך כדי לעבור טסט במגרש כשהמורה יושב בצד. זה נכון גם למורים שנחשבים טובים.

בחיפה דרור קליין נחשב מהמורים היותר מוצלחים אם זה רלוונטי

תיזהר ממורים שמבטיחים הרים וגבעות ואז מגלגלים עיניים כשאתה נכשל בטסט, כי אתה אשם.

לא שאלת, אבל המלצה שלי היא לעשות ישר רישיון ,A1

אחרי שיש רישיון תיקח קורס ״מתקדם״ כדי ללמוד לנהוג

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...