Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה ניתן ללמוד לבצע טיפולים שוטפים לבד ?

RaMD
שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יורם אין לך מה לכעוס. ברור שהמחירים הם גבוהים כי יש למוסך עלויות שאין למי שמטפל לעצמו ברכב.

Having that said,

הנסיון של רוב האנשים פה בפורום מראה שקשה למצוא בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו בתחום ולכן מעדיפים לבצע לבד.

Sent from my D6503 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ללמוד לבד. שאני לא עשיתי אותה אבל מתכוון לעשות אחרי שהחשבון יראה פלוס מכובד:

לבקש מבעל מוסך לעבוד אצלו בהתנדבות פעם בשבוע/שבועיים.

הוא יקבל עובד שאמנם עובד לאט אבל לא לוקח כסף. כשאתה תלמד את הדברים הבסיסים תוכל לעבור לרכב שלך :)

בתור אחד שמכיר את התחום מקרוב מה שתוכל ללמוד בהתחלה זה איך להחליף שמן מנוע ולנקות...שום בעל מוסך לא מעוניין בעובדים חינם שבאים רק בשביל ללמוד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון של רוב האנשים פה בפורום מראה שקשה למצוא בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו בתחום ולכן מעדיפים לבצע לבד.

Sent from my D6503 using Tapatalk

קשקוש.

יש מספיק בעלי מקצוע מעולים בענף הרכב וכנראה שנוח לך להציג את הצד השלילי של הענף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון כבר גלש מנושא הכותרת אבל ארשום את דעתי :)

אני אישית מאוד מאוכזב מפעילות מוסכים ואינו מרוצה מאף מוסך שביקרתי בו פרט ל2 צדיקים בסדום:

חשמלאיי רכב ולדימיר ומיכאל בעלי המוסך קארדיאג בפתח תקווה, דיקר בעל מוסך סאאב כפר אחים-לא זולים אך טובים מאוד!

כאחד שנוסע מאז ומתמיד על רכבים ישנים בעלי ערך נמוך, אני מרגיש כי בשבילי לטפל במוסך זו מותרות.

אני מטפל במוסך כמוצא אחרון כאשר אני מגיע למסקנה כי התיקון הנדרש לא ברמתי ולא מצליח להשיג עזרה חיצונית.

אני לא נכנס לדיון האם העלות מוצדקת כי גם אם היא כן היא גבוהה מידי, במיוחד אם אני לא יוצא מרוצה.

יוצא שאחרי שאני מוציא מאות אם לא אלפי שקלים-חסרים לי חלקים ברכב-שקשה להשלים, נורות שרופות-מיד אחרי שהרכב עבר טסט, שבר בפנס ראשי .....

בקטע יוצא דופן עקב העובדה שהכנסתי רכב למוסך נוצרה לי הרבה עבודה לתקן את הנזק הנגרם לרכב.

אז תודה לכנופיה, markavn ולכל אדם ששמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה חזר על עצמו בפורום בשנים האחרונות לא מעט פעמים. בכל הפעמים שני הצדדים טענו את אותן הטענות, רובן נכונות ומוצדקות מנקודת המבט שלהם. אי אפשר להגיע פה להסכמה, גם לא צריך. כל אחד בדעתו.

הדיון הזה כמו רבים אחרים לפניו סטה מזמן מהנושא המקורי ולדעתי הוא מיותר. פשוט מכיוון שחוזרים על אותם דברים שוב ושוב.

תודה רבה לכלום.

כרגיל, מי שרוצה להוסיף משהו ענייני וחשוב שלא נאמר קודם, מוזמן לפנות אלי בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...