Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גראנד פיקסו, אאוטלנדר או אורלנדו... רכב ל7 (מזדמנים)

sip
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפותח השרשור, היכן אתה זקוק למוסך שידע לטפל בסיטרואן כמו שצריך (לא מוסך יבואן)? הבנתי שגם זה שיקול.

למען הגילוי הנאות - אני נוסע בZX בת 24, והיו לי 2 ZX-ים, קסרה ושלוש C4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים יקרים,

רוב מי שמגיב נהנה לנסוע ברכב ישן ונהנה מהטיפול וההתעסקות בו, נהנה לראות פיאט אונו בת 30 שנראית כמו חדשה.

רוב השואלים פה הם אנשים שמעוניינים לרכוש רכב שיקח אותם מנקודה א' לב' במינימום התעסקות.

רועי - רק כדי שתבין: סיטרואן C4 פיקאסו בת 8 שעוברת תאונה קלה בה מתעקמות בה שתי דלתות והרכב עצמו שלם - הולכת לגריטה כי ערך השוק שלה אפסי, ובגלל העובדה הזאת בעוד כמה שנים יהיה קשה מאד למצוא לרכב חלקי פח וחלקי קוסמטיקה. וזה נכון לכל כלי הרכב שירידת הערך שלהם גבוהה.

זה כמובן מעבר לעובדה שכבר קשה לראות על הכביש סיטרואן C5 דור ראשון או 407 מהדגמים הראשונים - פשוט יש שם חלקים שברגע שצריך להחליף אותם - זה לא משתלם כלכלית - והן נגרטות הרבה לפני הגיען לגיל 15.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני חשבתי שרכב שמגיע מהר יותר לטוטאלוס יותר קל למצוא לו חלפים כי יש הרבה בפירוק

וכל עוד יש מכוניות כאלה על הכביש עדיין יחזיקו חלפים לזה

חלק מהשיקולים שלי לרכוש אאוטלנדר זה הכמות המטורפת שלו על הכביש והמחיר הזול שלו שיגיע לטוטאלוס מהר יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר חלקים מפירוק ככל שפעם נמכרו יותר רכבים בתור חדשים. על כל סיטרואן פיקאסו נמכרים עכשיו 20 אאוטלנדרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, היכן אתה זקוק למוסך שידע לטפל בסיטרואן כמו שצריך (לא מוסך יבואן)? הבנתי שגם זה שיקול.

למען הגילוי הנאות - אני נוסע בZX בת 24, והיו לי 2 ZX-ים, קסרה ושלוש C4.

אזור מודיעין והסביבה

(המבחר בכללי לא משהו באיזור הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מייעץ למישהו שאינני מכיר אני מאד שמרן בהמלצותיי שכן בעוד עשור או משהו כזה כשיצוצו הבעיות - זה שקיבל את עצותיי יהיה לבד עם הבעיות...

אז אני מבין שאתה רומז לא לדפוק על הדלת באפריל 2028 עם משאבת הדלק או המגדש ביד...

בכל מקרה ההמלצות נופלות על אוזניים מאוד קשובות. הרבה תודה לעוזרים כאן. החכמתי מאוד.

הסיכויים של הפיקאסו צנחו משמעותית אבל מצד שני האורלנדו חזרה לרגע למשחק... הסוכן בUMI לא מרפה ומציע כרגע מחירים נמוכים יותר מהאאוטלנדר. שאלת מוסך אמין של שברולט באיזורנו גם נבחנת כרגע.

החלטה תיפול בשבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שאתה רומז לא לדפוק על הדלת באפריל 2028 עם משאבת הדלק או המגדש ביד...

תתפלא - הפורום קיים כבר 14.5 שנים - יש בהחלט אנשים שמעלים שרשורים מהאוב בנוסח "עברו עשר שנים - ושוב אני מחפש רכב..."

לגבי האורלנדו הוא יכול להחזיק שנים רבות אך חשוב לבצע טיפולים לפי הספר ולהשתמש בשמנים שהיצרן ממליץ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...