Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפרסיה חלשה בבוכנה אחת, C4 פיקאסו 2010

michael_c
שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לאחר קניה של הרכב הנ"ל מיד שניה (סיטרואן C4 פיקאסו 2010, 1600 רובוטית, 117K ק"מ) ולאחר התראה ברורה של הבחור ממכון הבדיקה - 'אני חושב שאני שומע נקישה מכיוון השרשרת, צריך לבדוק את זה בהקדם, והנה תוצאות הקומפרסיה מהמחשב - 89% בצילינדר 3 ו-98% בצילינדר 4'

סיכמתי עם המוכר על הורדה נוספת במחיר הרכב ואני אשא בתוצאות, בהנחה וטיפול בבעיה שווה את מס' האלפים שהורדנו.

נסעתי הביתה כשעה וחצי, הרכב הגיב היטב ושום נורה לא נדלקה.

בפועל -

לאחר בדיקה במוסך מומחה סיטרואן (מרכז רכב דרום ב"ש) 'השרשרת נשמעת בסדר' ובדיקה ידינית של הקומפרסיה בכל אחד מהצילינדרים 'כן, אחד מהם חלש, אבל מה תפרק ראש מנוע בשביל זה עכשיו?', החלפה של הפלגים כי הגיע הזמן, שמנים ופילטרים 'סע ככה ונחכה שהמנוע יתמלא קצת בפיח ונראה איך הוא מגיב, אם יהיו בעיות נפרק ראש. זה יכול להיות הרינגים, אתה לא יכול לדעת לאן אתה נכנס'

כעבור מס' ימים -

נדלקה נורה והתראה engine fault, לאחר עמידה של הרכב מונע מגיעות רעידות מנוע ועשן מהאגזוז. לאחר נסיעה באורך ומאמץ בינוני, המאוורר נותר דולק לאחר כיבוי המנוע (התחמם?).

לענייננו:

1. האם לפרק ראש מנוע, איך זה יכול להיגמר?

2. האם הבעיה יכולה להיות קשורה בשרשרת?

3. האם מישהו מכיר את המוסך הנ"ל בהקשר של סיטרואן, או יכול להמליץ על מוסך בדרום שיצליח לאבחן את הבעיה ולטפל בה היטב?

אני חושש להזניח את העניין גם אם מדובר בטיפול גדול, השאלה היא כמה גדול..

אפשר לחסוך תגובות בנושא בחירת הרכב הלקויה (אולי) היא נעשתה לאחר מכלול של שיקולים ואת הלב אוכל בעצמי כשיגיע השלב.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להתחיל לעזור לך צריך לדעת מה הקוד שגיאה שקיבלת?

האם קראת אותו? האם פיענחת אותו? אם כן מה הוא אמר?

רעידות ועשן יכולים לנבוע מהרבה דברים לכן תצטרך קצת לתת מידע

(ד"א בבדיקה מומלץ לשאול מתי פעם אחרונה איפסו מחשב רכב בגלל תקלת מנוע, יש מד של מס' קילומטרים שנסעו מאז האיפוס האחרון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...