Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא לצחוק--שיפורים - פיאט אונו

שימו לב! השרשור הזה בן 7002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פיאט אונו 1.4 ל' הזרקה ואני קצת התעניינתי בלשפר אותה בכמה דברים.

קודם כל לפי דברי המכונאי שממוקם בחולון הראש והמנוע בכלל במצב סביר והוא הציע לי לעשות דברים שיוסיפו מאוד להתנהגות הרכב.

להפוך את מערכת ההזרקה ל 2 קרבורטורים של ווילי או ריילי (אני לא ממש זוכר), לשים קלאץ' מחוזק יותר,פילטר אינטק של שימוטה ודוד לחץ החל מהמנוע ועד אחורה.

הוא אמר לי שהאוטו יהפוך לטיל בליסטי שחבל על הזמן.

האם זה אפשרי וזה טוב ונכון לעשות זאת????

מה המחיר שלוקחים על כזה דבר פחות או יותר, נא לקחת בחשבון שצריך גם לעשות ראש מנוע מחדש כי עוברים מהזרקה לקרבורטור וגם את זה שאני צריך לשים בולמים טובים יותר (מונרו יספיקו לדעתי) וגם להרחיב במעט את מידה הצמיגים (אבל רק ברוחב).

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרבורטורים של וויבר אתה מתכוון ??

נכון.

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היו בפורום מספר דיונים על שיפורים של אונו, וכל פעם התוצאה היתה שזה פשוט לא משתלם (מבחינה טכנית אתה לא תקבל תמורה לכספך... הרכב לא ממש ישתפר... :(

דרך אגב... חשבתי שאתה מוכר?

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מוכר למי שרוצה, פשוט אנשים חושביים שהם יכולים קנות אונו מודל 96 במצב בן אלף **** ב10 אלף. אני את שלי אמרתי המחירון הוא 12 וחצי אלף ואני רוצה 1000 שקל מתחת למחירון כי עומד להגמר הטסט. (הטסט אגב הוא 800 שקל).............

עוד אנשים?

קובי.

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לשפר אוטו ששווה 10,000 שקלים ולהשקיע בסביבות חצי מערך הרכב?

בכל מקרה אתה רוצה למכור אותו לא?

גם אם תמכור אותו, אתה חושב שמי שיקנה ממך ת'אוטו ירצה אותו עם השיפורים? טעות בידך. הוא ישלם מחירון נקודה, ולא יתן לך שקל על הרכיבים הנוספים שבזבזת עליהם אלפי שקלים.

מסקנה: תחסוך לך ת'כסף הזה, אם כבר לבזבז אז על הד יוניט לאוטו מגבר ורמקולים טובים (אותם לפחות אתה יכול להעביר לאוטו אחר לאחר שתמכור את האונו). נשמע לך הגיוני מה שאמרתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיאט אונו 1.4 ל' הזרקה ואני קצת התעניינתי בלשפר אותה בכמה דברים.

קודם כל לפי דברי המכונאי שממוקם בחולון הראש והמנוע בכלל במצב סביר והוא הציע לי לעשות דברים שיוסיפו מאוד להתנהגות הרכב. הרשימה שלמטה לא תוסיף כלום להתנהגות הרכב אלא רק לכוח המנוע

להפוך את מערכת ההזרקה ל 2 קרבורטורים של ווילי או ריילי (אני לא ממש זוכר), לשים קלאץ' מחוזק יותר,פילטר אינטק של שימוטה ודוד לחץ החל מהמנוע ועד אחורה. הרבה כסף עם מעט תמורה

הוא אמר לי שהאוטו יהפוך לטיל בליסטי שחבל על הזמן. קשה לי לייעץ בענייני טילים, בעייה של בטחון שדה... אם אני מגייס טון קצת יותר רציני אז האונו שלך לא הולכת להיות מהירה ממש... יותר מהירה ממה שהיא עכשיו אבל בעלי אימפרזות יוכלו לישון בשקט

האם זה אפשרי טכנית כן וזה טוב מעשית לא ונכון לעשות זאת???? ממש לא.

מה המחיר שלוקחים על כזה דבר פחות או יותר, נא לקחת בחשבון שצריך גם לעשות ראש מנוע מחדש כי עוברים מהזרקה לקרבורטור וגם את זה שאני צריך לשים בולמים טובים יותר (מונרו יספיקו לדעתי) וגם להרחיב במעט את מידה הצמיגים (אבל רק ברוחב).

חבל על הזמן, חבל על הכסף... תחסוך ותקנה משהו יותר טוב.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לשפר אוטו ששווה 10,000 שקלים ולהשקיע בסביבות חצי מערך הרכב?

בכל מקרה אתה רוצה למכור אותו לא?

גם אם תמכור אותו, אתה חושב שמי שיקנה ממך ת'אוטו ירצה אותו עם השיפורים? טעות בידך. הוא ישלם מחירון נקודה, ולא יתן לך שקל על הרכיבים הנוספים שבזבזת עליהם אלפי שקלים.

מסקנה: תחסוך לך ת'כסף הזה, אם כבר לבזבז אז על הד יוניט לאוטו מגבר ורמקולים טובים (אותם לפחות אתה יכול להעביר לאוטו אחר לאחר שתמכור את האונו). נשמע לך הגיוני מה שאמרתי?

לא מדוייק ;

רכבים ב10K אפשר לשפר ואפילו לפעמים רצוי יותר מרכבים יקרים וחדשים. הפחד מלהרוס קטן יותר.

אני לא הייתי הולך על הסבה לקרב', תנסה לחשוב על כיוון של שיפור שילדה\התנהגות. או על שיפור יותר רציני נניח מנוע של אונו טורבו.

כמה כסף אתה רוצה להשקיע בה ? ולאיזה תוצאה אתה מצפה ?

יש כמה אופציות :

- רכב חזק בקו ישר בלבד ומעט מסוכן בנסיעה יום יומית (נושא נתון לויכוח, אני אישית חושב שזה לא ממש משנה).

- רכב מתנהג, כל רכב אפשר להפוך למתנהג - שיפור יותר יקר בד"כ. ודיי מיותר אם אתה לא מתכוון להשקיע במנוע.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- רכב מתנהג, כל רכב אפשר להפוך למתנהג - שיפור יותר יקר בד"כ. ודיי מיותר אם אתה לא מתכוון להשקיע במנוע.

דניאל.

זה אולי נושא לדיון אחר אבל אני בכלל לא מסכים. כלומר - בהחלט כל רכב ניתן להפוך למתנהג יותר, אבל אם רוצים השפעה רצינית אז צריך להשקיע סכומים מטורפים לחלוטין בהחלפת המון מערכות. אם אתה חושב שקוני+הנמכה וצמיגים עדיפים יהפכו את האוטו למפלצת סיבובים אז אתה טועה מאוד. מה גם שצריך התאמה של רמת האחיזה לכוח ההאצה והבלימה של הרכב, ועוד המון פקטורים משמעותיים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד! אבל החלפה של מה שציינת תהיה יותר טובה מאונו סטנדרט זה בטוח לא?

והאם השקעה של מה שציינתי יכולה להניב אונו מהירה יותר משמעותית?

קובי.

*** עריכה - נמחקו סימני פיסוק רבים. קרא את כללי הפורום ***

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=737

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...