Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש לנקישות מהשסתומים, מאזדה 3 2010 1.6L

iliahrom
שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים, הרכב עומד לעבור טיפול בחודש הקרוב(שמן ופילטרים)

בכל אופן נשאר 1700KM לטיפול הקרוב שאותם ככל הנראה אעבור תוך חודש(הטיפול יעשה ע"י הכנופיה בקרוב), בחודשיים שלושה האחרונים קיימת אצלי תופעה של נקישות האזור המנוע בלחיצת גז(נשמע דיי חלש החל מאזור ה2KRPM), דיברתי עם מוסכניק מכר אמר שהכל תקין שזה בעקבות זה שהשמן עדיין לא חם מספיק(לי לא נשמע אמין שאחרי שאני נוסע 100KM והשמן עדיין לא חם, לפי טורקיו פרו והתקן OBD טמפ' מנוע בטווח התקין (94-98 מעלות, לא פחות ולא יותר,כמובן נבדק לאחר נסיע של רבע שעה בערך, כמו כן גם בנסיעות ארוכות של סביבות ה100KM).

על הפקק מילואי שמן לא נראה שיש סימנים לבוצה, השמן בצבע חום זהב(לא נראה שרוף) הרכב אוכל שמן, לא באופן דרסטי אבל אוכל(ליטר ל10K בערך, כל חודש ממלא לו 200 גרם, נסיעות חודשיות יוצא לי בערך 1800-2500KM).

הרכב מטופל בכל טוב, לא נחסך שקל על טיפול, שמן מנוע היינו 5/30W קסטרול מגנטיק A5, פילטר שמן מקורי.

הרכב לא התחמם בכל הזמן שאצלי(שנה וחצי, יד ראשונה ליסינג תיפעולי בעברו, נוזל קירור לא נראה שיש איבוד, בכל השנה וחצי שאצלי הוא נמצע בקבוע 2 מ"מ מתחת למקסימום).

השאלה מה ניתן לעשות,נקישות אני בספק שאצליח להקליט אותם, יתכן שמרימים הידראולים סתומים?! או שבכיוונם להחזיר ציוד לבורא עולם?

או שלהמתין לטיפול, אם לא עברה הטופעה לבצע פלשינג וניקוי קרטר וניקוי רשת?

תודה לעוזרים ושבוע טוב(אסף תהיה מוכן אולי יהיה לך אתגרון:wink:)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ אין נקישות בסרק, לא של בוקר ולא אחרי הנעה.

הנקישות מופיעות באזור 2KRPM, הרכב מניע חלק(מידי פעם נשמע שיש אולי מיספייר, אבל מניע ישר, ללא כל נורה ואין בעיה בסחיבה,מחשב מנוע נקי מתקלות בלי עין הרע 555)

בטיפול הקרוב אחליף גם פלאגים לאירידיום וכנראה נעשה פלאשינג עם אסף, לא השקע כ"כ גדולה בסך הכל אם זה יפתור את הבעיה.

בכל אופן אם נלך על הWORSE CASE SCENARIO אם יש מרימים שסופם כבר כאן מה החור בכיס יהיה עמוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף אז אם לא המרימים גורמים לתיקתוק, אז מה מתקתק לי שם?!@

יש מצב שצריך לעשות כיוון שסתומים?! ויש מצב למפגש יזוזותי עם בוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...