Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C250 מאיץ לאט אחרי בלימת חירום

קאקדילק
שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני נוסע בC250 שנת 2010 V6 2.5

היום בערב חזרתי מהצפון עם המשפחה

ובגלל ילד שקפץ לכביש נאלצתי לבצע בלימת חירום וירדתי מהכביש לתוך חצץ בצד הדרך

אחרי שסיימתי לצרוח על הילד ולבדוק שאין נזק מהחצץ

המשכתי בנסיע של עוד כ50+- קילומטר מזכרון יעקב להרצליה ורק אז שמתי לב שאחרי שלב מסויים שאני לוחץ על דוושת הגז הרכב לא מאיץ מהר יותר זות אומרת נשאר במצב של האצה רגוע

כשהחניתי את הרכב בחניה הבהבה הנורה של המנוע פעמיים וקפצה הודעה ERROR 0216 ונעלמה מהר מאוד אני לא סגור על זה אבל יש מצב שההודעה היתה 0206

היום הרכב נשאר בחניה עד יום שני בגלל שאני עם רכב של חבר אבל רציתי לדעת אם זו תקלה שאני יכול טפל לבד או עדיף לנסוע- לגרור למוסך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון בנושא

אז בסוף קפץ אלי חבר שבדק את האוטו

ככול הנראה בזמן בלימת החירום כבל של המחשב (אנחנו משארים לא המשכנו להתעסק) יצאה מאט מהמקום ומים חדרו לשם מה שגרם לתקלה

הקליפסים היו בלויים ושבורים בגלל הפזם

בינתיים אני משאיר את הרכב בחניה עד שאתפנה לגשת למוסך כנראה זה יקרה שבוע הבא כבר לצערי

לבינתיים לפחות יש לי איביזה 2006 של אחי בתקווה שלא אתקע בדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...