Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי מנוע גולף 2006 2.0fsi

Kelso
שימו לב! השרשור הזה בן 2595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי גולף דגם ג'נריישן 2006 מנוע 2.0 fsi עם 80 אלף קמ ויש לי כמה שאלות.. הרכב נקנה מסוכנות ועם 3 חודשי אחריות על מנוע

1. למנוע יש רעש של דיזל מה זה יכול להיות?

2. המנוע בהאצה עושה רעשים כמו של רכב ספורט גרגור כזה, יש מה לדאוג?

3. בבדיקה עלה שיש תקלה במערכת דלק והצתה ושהמנוע לא עובד עגול, מה זה אומר?

4. בפתיחת דלתות התאורה הפנימית לא נדלקת אך בלחיצה להדלקה הוא נדלקת, חיישני הדלתות תקינים המחשב רכב מזהה דלתות פתוחות.

5. אין תיעוד לטיימינג שנעשה האם יש דרך לדעת אם יש צורך להחליף?

6. לפעמים בהתנעה ראשונה לוקח לו כמה שניות להתניע

עריכה אחרונה על ידי Kelso
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הרעש של הדיזל זה רק בבוקר או תמיד? למנוע הזה יש רעש של דיזל בבוקר

2. נשמע תקין

3. צריך בדיקה במוסך

4. קורה בכל הדלתות או רק באחת מהן?

5.אם אתה לא יודע תחליף

6.בדיקה במוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה..

לרכב הוחלף פלאגים מקוריים ועדיין מתקשה לפעמים להתניע..

ועוד דבר מאז ששמתי תוסף דלק מרגיש לי כאילו הרכב יותר חלש

קושי בהתנעה יכול לנבוע מהרבה דברים , קודם כל הייתי הולך על מצבר חלש , אחר כך סטארטר וכו'.. מהקטן לגדול.

עוד דבר , הרכב שלך בן 11 ואני מאמין שלא ביצעו לו טיימינג עושים טיימינג כל 90 אלף קמ או 3 או 5 שנים (לא סגור על זה) אז בכל מקרה תצטרך לעשות טיימינג גם אם לא הגעת ל-90 אלף ובטח שאין על זה תיעוד.

לגבי הרעש של המנוע , זה תקין גם לי הייתי את אותו גולף כמו שיש לך בדיוק רק שנת 2007. ויש לו רעש של דיזל

ועוד דבר , נתנו לך אחריות 3 חודשים על המנוע , אבל לא על גיר.

ברכבים האלו המוח גיר (בלוק שסתומים) נדפק והגיר מתחיל לדפוק , לי זה התחיל ב-90 אלף קמ. ועוד הרבה זה קורה להם ב-100 אלף ק"מ , עלות תיקון לא זולה בכלל זה החלפה של שמן הגיר והפילטר גיר ובלוק שסתומים , יכול להגיע ל-6-7 אלף שקל ובמוסך המרכזי גם ל-10 אלף.

תבדוק תעניינים טוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפוסט גם אני עם אותו הרכב ,האם החלפה של השרשרת תיזמון והמותח פותרים את בעיית רעש הדיזל?

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפוסט גם אני עם אותו הרכב ,האם החלפה של השרשרת תיזמון והמותח פותרים את בעיית רעש הדיזל?

שאלתי באיזה מוסך מישהו שמכיר את הרכב הוא אמר שזה הרעש של המנוע הזה ושאין תקלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ברכבך שרשרת תיזמון אלא רצועת תיזמון. החלפה לא פותרת את הבעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...