Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סעפת 4-2-1 לקליאו ספורט

markus1
שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

התחדשתי לאחרונה ב172 ph1, שמורכב עליה מנוע של 182.

ממה שהבנתי אין הבדל בין המנועים למעט הסעפת פליטה, ב182 היא 4-2-1 ובמקורי 4-1 וזה מה שמורכב כרגע.

מה ההבדלים בין 2 הסעפות? במידה ומתקינים 4-2-1 יש צורך לעדכן תוכנת מנוע, ומה בדיוק משנים שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מנוע, סעפת פליטה שונה (בדיוק כמו שרשמת).

לגבי עדכון תוכנה אני לא יודע, יתכן והמחשב המקורי יודע "לפצות" על ההבדלים.

תשובנ מדויקת מאמין שתמצא בקליאוספורט.נט .

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, זה סרט רע לנסות להחליף את הסעפת ב ph1 לזאת ב 182.

זה לא בדיוק Plug and play , זה עבודה, לפי דעתי זה לא משתלם כל כך גם, לא משמעותי כל כך התוספת כוח שמתקבלת והסעפת 4-1 נושמת טוב יותר בסל"ד גבוהה. גם רוב הסיכויים במידה ותעשה זאת, היא תידפק בקיר אש כשאתה מאיץ חזק בהילוכים נמוכים (באופן גרוע יותר מהסעפת המקורית, שאפשר לפתור את זה עם תושבת מנוע מחוזקת)

רוב האנשים בוחרים שלא לעשות את זה (בקליאוספורט.נט) ואני שנים שם, הסעפת בקליאו היא פחות או יותר הכי טוב שתשיג מבלי להתפרע לגמרי (היא גם סבבה עם מצערות), אני מציע לך להוריד\להחליף ממיר ולהביא דוד אחורי supersprint Stealth, יש יבואן בארץ והמחיר סביר. חבל על הכסף שלך, אל תתעסק עם הסעפת פליטה רנו עשו עבודה מצויינת איתה.

בכללי מאוד קשה להוציא עוד סוסונים מהמנוע F4R בדרכים קונבנציונאליות שכן הוא מנוע מאוד חם ואתה יכול לשכוח מלראות תמורה לכל החמוצים הרגילים של פילטר צ'פ וזה ...

מה שכן אתה עוד יכול לעשות זה בעזרת צ'יפ אצל מישהו שיודע מה הוא עושה, ניתן סוג של לבטל את ה "VTEC" ב 5500 סל"ד ולגרום לרצועת הכוח להיות ליניארית יותר,

עריכה אחרונה על ידי diforce

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(היא גם סבבה עם מצערות), אני מציע לך להוריד\להחליף ממיר ולהביא דוד אחורי supersprint Stealth, יש יבואן בארץ והמחיר סביר. חבל על הכסף שלך, אל תתעסק עם הסעפת פליטה רנו עשו עבודה מצויינת איתה.

,

ידידי אתה מציין פה שיפורים שיגרמו לרכב להיות לא חוקי לנסיעה בכביש ציבורי, בניגוד לסעפת שתשאיר אותו תקני.

מצערות, ממיר, אלה דברים שהכותב צריך לציין שאי אפשר יהיה לעבור איתם טסט.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין עלה אחרי שהאגזוז הרעיש, הרמתי את הרכב וראיתי סדק די גדול אחרי הממיר.

כנראה נבע מהעובדה שתושבת האגזוז האחורית כמעט נעלמה. הזמנתי כבר אחת מחוזקת של Powerflex.

התעניינתי לגבי החלפה עתידית של כל המערכת, לכן תודה לכם על התשובות.

כרגע הרעיון הוא לא לשפר, אלא לשמר את הקיים ולסדר כמה דברים קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בנוגע לשיפורים, יש בקליאוספורט.נט אשכול של בחור בשם סקוט.

המנוע בעל הספק של 190 כ"ס -

ALD ported head with new valve guides.

Supertech valves

ALD ported and matched inlets

Catcams 421's

182 exhaust manifold, heat wrapped in Design engineering titanium exhaust wrap.

K-tec de-cat pipe

K-tec single box stealth

Standard PH1 air box with ITG filter

ARP rod bolts

לדעתי לא פחות ממדהים, לעבור את הספק היצרן לרכב בן כמעט 20..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פתח מנוע !!! בשביל 20 כ"ס, אתה מבין מה זה אומר ?

הרבה יותר קל לקנות קיט טורבו, לפחות יהיה שיפור משמעותי.

אתה מנצל את ה 172 האלה? רק קנית את הרכב, אני דיי בטוח שלא. מציע לך כרגע לא לחשוב על שיפורים כי מאוד קשה לסחוט עוד סוסים מהרכב הזה.

מה שכן מומלץ, כמובן שלא תשיג אבל אם תצליח , פילטר אוויר של ה CLIO V6 יתן נשימה טובה יותר.

ה 182 מכויל מחשב אחרת, זתאמרת שאם החליפו מנוע של 182, שמו סעפת של 182, אז גם צריך לכייל את זה במחשב, אחרת זה לא יעזור .

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם, הדברים עלו מהתעניינות גרידא.

אני רחוק שנות אור מלפתוח מנוע וכו' (אני מקווה..).

כרגע החלפת בולמים על הפרק, השבוע אזמין רביעיה של הcup.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...