Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2017 חדשה.

netsan
שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

אני מתכנן להזמין השבוע טויוטה קורולה 2017 חדשה ברמת גימור GLI. (לשימוש פרטי)

הצבע הנבחר הוא לבן פנינה מטאלי

להלן מספר שאלות בנושא (תמיד טוב לשמוע עוד דעה בקשר לבחירות שאתה עומד לעשות):

1. בקשר לבלמי הרכב, שמתי לב (לפחות ברכב המבחן) כי חווית הבלימה היא שונה מרכבים כדוגמת סקודה אוקטביה או/ו אפילו יונדאי טוסון. (בשניים האחרונים, הבלימה הרגישה מיידית, חזקה יותר, או אם לדייק. "רגישים יותר") - מהתבוננות על המפרט הטכני נראה כי הבלמים בקורולה סטנדרטיים לחלוטין (בלמי דיסק עם אוורור לקדמיים ובלמי דיסק רגילים לאחוריים). אגב, בתאורייה, האם להוספת אוורור לבלמים אחוריים תהיה השפעה כלשהי על יכולת/חווית הבלימה?) האם פשוט רכב המבחן היה "גמור"? או אולי עניין של הרגל?

2. נכון לאתמול קיים "מבצע" בו ניתן לבחור בין חבילת ה S-PACK לחבילת Toyota Connect. מכיוון שחבילת הקישוט, היא, בעצם, לקישוט - נראה לי שהרבה יותר אטרקטיבי לקבל את מערכת ה Toyota Connect (אנדרואיד נעול בהתקנה מקומית) - אומנם מחוייב בכרטיס סים, אבל בהסתכלות קדימה, האם יש שינוי במחירון לכאן או לכאן? (האם אני מפספס שיקול למה -כן- לקנות את החבילת הקישוט?)

3. לפי מיטב הבנתי, הרכב מגיע עם מצלמת רוורס מקורית, האם יש טעם לבקש / להתקין (אפילו מטעמינו) חיישני רוורס בנוסף? (אני לא זוכר אם המצלמה גם מתריעה בקולות צפצוף.)

4. בעת קבלת הרכב, האם קיימת רשימה של פריטים שאני צריך לוודא לפני שאני מאשר? (לדוגמה, פח אחורי.) - אם כן, אשמח לקבל עוד פרטים בנושא.

בלי קשר לשאלות למעלה, אני מתכנן לרכוש את הרכב דרך סוכנות משנה טויטה רכב ראשון (בראשון לציון), חיפשתי בפורום חוויות של חברי פורום עם הסוכנות אך לא מצאתי, אם בכל זאת למישהו יש מה להגיד (גם דברים טובים), אשמח אם תרשמו פה (אפילו בפרטי).

כמובן שאשמח לקבל המלצות למוסך מורשה באזור המרכז / שפלה לטיפולים השוטפים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חיישני רוורס , או לפחות יש צפצופים ברוורס.

חבילת קישוט זה לטעמך , לא חושב שזה יוסיף ממש ערך , יש כאלה שיחפשו את זה ויש כאלה שלא, הטויוטה קונקנט לפחות מוסיף לך וייז.

צריך לבדוק אם אפשר להשתמש בווי פי, אבל אין לי ניסיון עם המערכת.

ניפוח של הגלגלים שיפר את תחושת הבלמים, שהייתה לי קצת מוזרה בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מאיזו סוכנות תקנה העיקר שצתליח להוציא מהם כמה שיותר אבזור מתנה ללא עלות.

כשאני קניתי טויוטה אוריס ב2011 עברתי 4 סוכנויות וככל שהתקדמתי בין הסוכנויות קיבלתי יותר דברים.

למיטב זכרוני בזמנו הוצאתי מהסוכנות שבה עשיתי את העיסקה מפתח עם שלט מתנה וחישוקי סגסוגת.

לא יודע מה ניתן לקבל היום אך לבטח השיטה נותרה אותה שיטה.

נ"ב: הסוכנות משנה בנצרת היא הסוכנות "הכי מפנקת בצפון" אבל נראה לי שהיא לא רלוונטית עבורך מבחינת מרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים,

הנושא שעוד לא פתור לי לחלוטין הוא נושא הבלמים אשר נשאר תעלומה.. (ראו שאלה 1)

שאלה נוספת -

האם מישהו התנסה כבר עם מערכת ה TSS (toyota safety sense) ?

אשמח לשמוע, עיינתי בספר רכב וראיתי לא מעט תרחישים אפשריים שהמערכת עלולה לא לתפקד כראוי. (אך אני מניח שזה נכון לכל רכב עם מערכות בטיחות מתקדמות.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את תחושת הבלם שאתה מדבר עליה. הם רגישים מאוד, יש להם תגבור אדיר. הכל עניין של הרגל. בתקופה שנסעתי הרבה בקורולה די מהר הבלם הרגיש לי נורמטיבי. כאשר יוצא לי לנהוג בקורולה מדי פעם וביום יום ברכב אחר, ברך ימין כואבת מרוב העדינות שאני צריך לסגל כדי לא לבלום בפתע.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הנימוקים ל-למה טויוטה קורולה:

1. אמינות

2. שמירת ערך גבוהה בהשוואה לרכבים אחרים בקטגוריה

3. רכבים היברידיים ירדו מהפרק לאחר בירור דיי מעמיק בנושא (קריאת דוחות שנים, התייעצות עם אנשי מקצוע ממשרדים ממשלתיים רלוונטים, התייעצות עם אנשי אקדמיה..)

4. קריאה מדוקדקת של מבחני ריסוק ובטיחות בהשוואות לרכבים אחרים בקטגוריה.

5. חיסכונית + פחות מזהמת בהשוואה לרכבים אחרים בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי. (ולא רק עליה.)

הדברים שהפריעו לי הם:

1. עבודת הבלמים (כפי שרשמתי בשאלה 1 _ אך עוד ללא מענה)

2. התחושה של הגיר / כוח. אני מייחס את זה לכך שאני נוסע כבר 4-5 שנים על סקודה אוקטביה 1.4 עם TSI+DSG(ליסינג). מכל המספרים הרשמיים של הרכב וביקורות ומבחני שטח, נראה שלא חסר לקורולה כוח (132 כוחות סוס.) - אני חושב שזה עניין של התרגלות.

בכל בחירה (בלי קשר לרכב) יהיו יתרונות וחסרונות.

נדמה שלקורולה החדשה, היתרונות (ובכן, כל זאת בהקשר של הצרכים הדרישות והציפיות שלי) עולים על החסרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה אומנם לא חסר כח אבל ישנם שני הבדלים משמעותיים בינה לבין האוקטביה.

באוקטביה המנוע מוגדש ואתה מקבל את שיא המומנט בסלד נמוך,ובנוסף הגיר בטויוטה הוא רציף ומסרס את העברת הכח יחסית ל dsg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי 2017 אבל אני נוהג על 2015 אוטו אמין מאוד הבלמים אכן רגישים אבל זה עניין הרגל אוטו נוח מרווח (ב2017 קצת יותר) מומלץ בחום האוטו לא ראה מוסך חוץ מטיפולים עד עכשיו. יש חיישני רוורס ביחד עם המצלמה וזהו בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא להרגשתי הבלמים הצריכו יותר מאמץ (ולא רגישים בכלל)

אשמח לקבל דעה בקשר לאפשרויות המיגון:

ישנה אפשרות לבחור בין קודנית ל איתורן SAVE PLUS. (אין לי מושג מה משמעות ה PLUS)

מכיוון שהרכב מניע ללא מפתח, אני קצת חושש מהאופציה של האיתורן SAVE -- אבל אולי אני מפספס משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...