Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה סטייג'2 על רכב סטוק

Amirst1
שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לסטייג' 2 בטיגואן דאון פייפ חובה, קיט יניקה מומלץ.

תתחיל מסטייג' 1 (תוכנה בלבד), משם תתקדם, לרוב עדכון תוכנה הוא בחינם.

חשבת על תוכנה ספציפית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני עם סטיג'1 .

ע"פ APR , שלב אחד אחרי זה קודם קיט יניקה ולא דאון פייפ , זה מעלה אותי מ240-250 לכיוון 270כ"ס..

שזה תוספת של 30כ"ס מסטיג'1 ... לעומת זאת השיפור מסטייג' 1+ לסטייג2 הוא רק 10כ"ס - וההבדל הוא בעלות הדאון פייפ..

קראתי על כל התוכנות והחברות השונות , על הנייר רובן דומות בביצועים , נתקלתי בבעיית אמינות בתוכנה שאצלי ולכן אחליף אותה (תוכנה של BR) , בגלל שמגבלה שלי היא 45קג"מ (מגבלה של הגיר ,09M) כנראה שאמשיך עם חברה שתגיע להספק הכי גבוה במגבלה הזאת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 כ"ס מקיט יניקה?

איפה קונים? אני מוכן לקנות ב6000₪.

קיט יניקה הוא בוודאות רק מומלץ ולא חובה, דאון פייפ חובה לסטייג' 2 של APR כי פשוט המפה מתוכננת כך.

"סטייג' 1+" זה תוכנה + משאבת דלק, לא תוכנה + קיט יניקה.

בכל מקרה אין ספק שמומלץ להתקין קיט יניקה, רק אל תצפה לפלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תתקשר ותקבל ייעוץ מAPR בארץ,יגידו לך בדיוק מה עושה מה ומה מומלץ לך ברכב.

הם אלופים בפולקסוואגן הרי,תרים טלפון ושאל.

נדמה לי שגם את התכנה לגיר תהייה חייב להוסיף,ואז יהיה עמיד יותר לקג"מ (אם אני זוכר נכון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ בנתונים היבשים מהחברה הגיר עומד ב 450Nm שזה 45 קג"מ , בפועל יש אנשים שנוסעים עם K04

על הגיר הזה ואומרים שאין להם בעיות גם טיפה מעל...

(כבר חפרתי את האמא של הגיר זה... כל מידע שיש ברשת יש לי עליו, כולל נתונים בשטח ביוטיוב..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...