Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת שטיפה קרצ'ר - לקנות עם המיכל הקצפה או בלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העניין הוא שבאוטוסטור המכונה ב 516 מדגם CARKIT עם מיכל הקצפה ומברשת כלשהי

בוואלה שופס ב 400 ערומה

כמה המיכל מקציף טוב וחשוב ? האם אפשר לקנות אחד אפטר מרקט מחול שיתאים למכונה?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות מקציף טוב יותר מאיביי או מקלינסטרס.

מיכל מקורי של המכונה בד"כ לא מקציף הכי טוב, למרות שאני לא מכיר את המיכל הספציפי של קרצ'ר.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה קניתי את המכונה הקטנה שלהם שמגיע עם המקציף וגם הזמנתי את המקציף מעלי אקספרס

המקציף של קרצר ממש לא להיט ונותן הקצפה מאוד דלילה.

המקציף של עלי אקספרס נתן תוצאה הרבה יותר טובה קצף יותר סמיך וכיסה את האוטו, לא הצלחתי להגיע למצב של שלג אבל זה היה נחמד. (משתמש בCG Mr.pink)

בכל מקרה, שימוש בגרניק זה נחמד וההקצפה הראשונית על הרכב זה גם נחמד אבל ממש לא מחליף ניקיון עם כפפה כי הוא פשוט לא מצליח להוריד את הלכלוך שמעבר לאבק או בוץ.

אל תצפה לחסכון בזמן הניקיון, תאמת כשאני שוטף רק עם צינור זה יותר קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שזה תלוי באיזה סבון אתה משתמש, אם הוא "אגרסיבי" הוא בטח עוזר יותר לנקות.

ואם אתה עם כל מיני הגנות - ווקס או ציפויים כלשהם לרוב לא תרצה להשתמש בסבון חזק שיסיר אותם.

נראה לי גם העוצמת לחץ של הגרניק תשפיע על כמה לכלוך ירד, הגרניק שלי הוא 120 והוא נחמד אבל נשאר הרבה, מאמין שהחזקים יותר מורידים קצת יותר לכלוך בשטיפה הראשונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש כבר יותר משנתיים עם המקציף מאלי אקספרס ושמפו האנידיו 30 מ"ל למיכל של ליטר,ממש מסיבת שלג,מי שרוצה יותר סמיך שישים 60 מ"ל ויראה מה זה קצף אמיתי,יש לי גלון מי שרוצה נישאר ליטר וחצי בערך,מוזמנים

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...