Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש למשפחה צעירה שמתכננת לגדול. תקציב עד 125. לא גדולה מדי. אמינה.

Gabo
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל מביני העניין. גלשתי קצת בפורום לראשונה והתרשמתי מאוד מהידע הרב והנכונות לעזור. אשמח אם תוכלו לסייע.

אז ככה. משפחה של זוג פלוס ילד בן כמעט שנתיים עם צפי לילד נוסף בקרוב.

מחפשים רכב אמין. אנחנו גרים בעיר אז חשוב שלא יהיה גדול מדי. אבל כן עם תא מטען סביר פלוס בשביל עגלות ילדים ונספחים. מחפשים רכב גם מחשבה גם קדימה לחמש ושש שנים אפילו.

כרגע אנחנו עם סוזוקי איגיניס בת כמעט 10 וסהכ מרוצים חוץ מהעובדה שהוא כבר ישן. בעבר הייתה ברשותי הספוויט וסהכ גם אני וגם אשתי מרוצים מאוד מהאמינות של סוזוקי. יש לציין אנחנו לא משתמשים הרבה ברכב. מעט נקודתית בתוך העיר ומדי פעם מחוצה לעיר לנסיעות וטיולים.

מתבקש מבחינתנו ללכת על הבאלנו החדשה או אולי על הקרוסאובר של סוזוקי אבל מעניין אותי לדעת אם יש רכב אחר שעונה לדרישות שהחברים פה יכולים להמליץ עליו?. ובכלליות מה דעתכם על הדגמים שהזכרתי?

ממה שגלשתי ראיתי הרבה טענות כלפי רמת הבטיחות של הבאלנו אבל לא ממש הצלחת׳י להבין את המסקנה בעניין הכוכבים? זה שלוש? זה ארבע? מבחן אירופאי? ישראלי?

אשמח גם לשמוע אם כדאי ללכת על ליסינג או יבואן ובאיזה דגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הציון הרלוונטי לבלנו בארץ הוא שלושה כוכבים.

ארבע כוכבים זה רק עם תוספת מערכות הבטיחות המקוריות שלא עשו עלייה.

אין מבחן ריסוק ישראלי, רק ציון מערכות עזר בטיחותיות שהיא קיבלה תודות לקומבינת המוביל איי.

הקרוס אובר אוטוטו מתחיל להמכר בגרסה מתוחת פנים עם מנוע חדש , עדיף להמתין לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שההונדה ג'אז תפורה על הדרישות שלכם.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הג'אז היא בהחלט אפשרות מתבקשת אבל בעיה שלי עם הונדה ג'אז שהיא פשוט... מכוערת לדעתי.

האם התמורה שהיא תתן באמת גדולה?

עשיתי נסיעות מבחן על הבלנו והקרוסאובר. אני לא כזה אנין רכב ובהתחשב בזה שאני נוסע על איגניס בת 10 אז הנסיעה בשתיהן הייתה נעימה עבורי ובסהכ שני הרכבים עונים לצרכים שלנו.

הסוכנות הציעה לי עסקה עם הנחה לקרנות שוטרים : בלנו 90,000

קרוסאובר 116,000

בשתי העסקאות גם יש תוספות קטנות של טיפולים ראשונים בהנחה וכו כמו גם שדרוג איבזור וכו (עניינים זניחים יחסית מבחינתי)

בשל עניין הבטיחות אנחנו נוטים לקרוסאובר על אף שאהבנו מאוד את העיצוב של הבלנו ואת העובדה שהיא קטנה יותר. גם לא תכננו להגיע להוצאה של סביב ה 120,000 אלא יותר סביב ה 100,000

האם בסביבות מחיר הנ"ל יש רכב בקטגוריה של הקרוסאובר ששווה לבדוק גם כן?

עריכה אחרונה על ידי Gabo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שפיג'ו 2008 תענה לדרישות שלכם. היא קצת קטנה מהקרוסאובר, אבל יכולה להספיק. למיטב זכרוני נמכרת בקצת מעל 100,000 כיד 1 אפס ק"מ.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שפיג'ו 2008 תענה לדרישות שלכם. היא קצת קטנה מהקרוסאובר, אבל יכולה להספיק. למיטב זכרוני נמכרת בקצת מעל 100,000 כיד 1 אפס ק"מ.

יונדאי אלנטרה 0 קמ כ 113k

קיה סיד סטיישן 0 קמ כ 104k

יונדאי i25 גם אופציה טובה לדעתי

כשאתם כותבים אפס קילומטר הכוונה לא רכב חדש מהסוכנות, כן? אז מאיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש, מחברת ליסינג שקנתה אותו מהיבואן.

חפש באתרי אפס ק"מ: motodeal, motori, carcost או ישירות אצל חברות הליסינג. אולי יש עוד אתרים, זה מה שאני מכיר.

אישית לא רכשתי כך רכב מעולם, אז אין לי המלצה על מישהו מהם.

ד"א, במוטודיל אולי יש עדיין פיג'ו 308 מ-2016 ב-95, אבל רק בצבע שחור. אם הצבע מתאים לך זו גם אפשרות לא רעה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בזמנו i20 אפס קמ משלמה סיקסט

תודה על המידע.

ראיתי את האתרים המדוברים אבל חששתי מאיזו קומבינה לא ברורה על הגב של הלקוח.

אבדוק את זה.

עריכה אחרונה על ידי ITAYYATI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה זריזה על חלק מהאתרים. יש שם בהחלט מחירים אטרקטיביים.

האם רכישה דרך אתרים אלו או חברות הליסינג מגבילה אותך בצורה כלשהי מבחינת תוספות אבזור שונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דגמים שפופולאריים בליסינג ומוצעים לעיתים רק בדגם הבסיסי או בהנחה משמעותית יותר עליו.

לגבי הג'אז, גם אני חושב שהיא לא הכי נאה אבל היא באמת נשמעת מתאימה לדרישות שלכם, אולי שווה בכל זאת לבדוק מקרוב.

רנו קליאו סטיישן או פביה סטיישן גם אפשרויות ששוות בדיקה, סופר מיני עם תא מטען שימושי יותר ששומרות על מימדים קומפקטיים ומרווח פנימי שיתאים למשפחה צעירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתמקח על אבזור (וגם מחיר) ואפשר להוסיף בתשלום. אתה יכול להיכנס למפרטים שבאתרי היבואנים ולראות בדיוק איזה אבזור מגיע עם כל דגם.

עשיתי בדיקה זריזה על חלק מהאתרים. יש שם בהחלט מחירים אטרקטיביים.

האם רכישה דרך אתרים אלו או חברות הליסינג מגבילה אותך בצורה כלשהי מבחינת תוספות אבזור שונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...