Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש למשפחה צעירה שמתכננת לגדול. תקציב עד 125. לא גדולה מדי. אמינה.

Gabo
שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שכיוון סוזוקי קרוסאובר במבצע של קרנות השוטרים הוא לא רע. תקבלו רכב טוב מאוד בהנחה נחמדה, ללא כתם ליסינג , אמין ונכון לעכשיו מבוקש בשוק משומשות ( בשונה מדגמי ליסינג ברמת גימור ליסינג ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שסופר מיני מתאימה למשפחה צעירה שרואה 6 שנים קדימה. סופר מיני למשפחה בת 5 נפשות (ואפילו 4) זה כבר לא מתאים לדעתי גם מבחינת מרווח פנימי וגם מבחינת תא מטען. גם מבחינת כוח זה כבר הופך לדעתי לבעייתי.

יש דגמים שפופולאריים בליסינג ומוצעים לעיתים רק בדגם הבסיסי או בהנחה משמעותית יותר עליו.

לגבי הג'אז, גם אני חושב שהיא לא הכי נאה אבל היא באמת נשמעת מתאימה לדרישות שלכם, אולי שווה בכל זאת לבדוק מקרוב.

רנו קליאו סטיישן או פביה סטיישן גם אפשרויות ששוות בדיקה, סופר מיני עם תא מטען שימושי יותר ששומרות על מימדים קומפקטיים ומרווח פנימי שיתאים למשפחה צעירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הכתם הזה?

ומה זה רמת גימור ליסינג? זה אותה רמת גימור כמו דגם זהה מהיבואן.

אני חושב שכיוון סוזוקי קרוסאובר במבצע של קרנות השוטרים הוא לא רע. תקבלו רכב טוב מאוד בהנחה נחמדה, ללא כתם ליסינג , אמין ונכון לעכשיו מבוקש בשוק משומשות ( בשונה מדגמי ליסינג ברמת גימור ליסינג ).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שסופר מיני מתאימה למשפחה צעירה שרואה 6 שנים קדימה. סופר מיני למשפחה בת 5 נפשות (ואפילו 4) זה כבר לא מתאים לדעתי גם מבחינת מרווח פנימי וגם מבחינת תא מטען. גם מבחינת כוח זה כבר הופך לדעתי לבעייתי.

אני דווקא חושב שיש נטיה להתפרעות בגודל הרכב המשפחתי, את הכיסאות אפשר לבחור בהתאם לרכב ולא להיפך. בכל אופן ל-4 נפשות גם סופר מיני תספיק, מניסיון של בני משפחה וחברים. סופר מיני בתצורת סטיישן בעלות תא מטען מספק וגם שימושי ובזכות מנועי טורבו וגירים רובוטיים כפולי מצמדים הן זריזות מלא מעט משפחתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנקנה מליסינג 0 קילומטרים (תהיה יד שניה אחרי ליסינג ), אמנם נקנה בהנחה, אבל שווה אוטומטית 10% פחות לפי יצחק לוי ( וגם מבוטח בהתאם ). במעמד המכירה בדרך כלל אחוז ההורדה כ 14%. דגמים נפוצים בליסינג ( אולי להוציא קורולה ) גם כן נמכרים בפחות מהמחירון.

אולי זה פחות רלוונטי אם מחזיקים ברכב שנים רבות. אבל ההנחה של קרנות השוטרים מקטינה את ההפרש של ליסינג 0 קילומטרים .

כאשר רוכשים קופון באחד האתרים, לא יודעים איזו חברת ליסינג תיצור איתך קשר, תהיה מוגבל בצבעים, אולי לרמת גימור נמוכה. כבר דווח על הבדלים בין הפרסום באתרים שמוכרים קופונים למה שמציעים בפועל. לכן, אם בסוף תחליטו לרכוש מליסינג, אני מציע ללכת ישירות לאחת החברות הגדולות ( אלדן, אוויס וכדומה ) ולקנות מהם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה ב 14% הנחה ומוכר ב 14% פחות מהמחירון כאשר 14% ממחירון של חדש זה יותר כסף מ 14% ממחירון משומש. כלומר עדיף למשל לקבל 14% מ 120k ולתת 14% מ 40k

הרכב שנקנה מליסינג 0 קילומטרים, אמנם נקנה בהנחה, אבל שווה אוטומטית 10% פחות לפי יצחק לוי ( וגם מבוטח בהתאם ). במעמד המכירה בדרך כלל אחוז ההורדה כ 14%. דגמים נפוצים בליסינג ( אולי להוציא קורולה ) גם כן נמכרים בפחות מהמחירון.

אולי זה פחות רלוונטי אם מחזיקים ברכב שנים רבות. אבל ההנחה של קרנות השוטרים מקטינה את ההפרש של ליסינג 0 קילומטרים .

כאשר רוכשים קופון באחד האתרים, לא יודעים איזו חברת ליסינג תיצור איתך קשר, תהיה מוגבל בצבעים, אולי לרמת גימור נמוכה. כבר דווח על הבדלים בין הפרסום באתרים שמוכרים קופונים למה שמציעים בפועל. לכן, אם בסוף תחליטו לרכוש מליסינג, אני מציע ללכת ישירות לאחת החברות הגדולות ( אלדן, אוויס וכדומה ) ולקנות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, ככל שמחזיקים יותר שנים ברכב, הרכישה מליסינג 0 קילומטרים משתלמת יותר.

עריכה:

אם הכוונה להמשיך עם הרכב שנים רבות ( יש סיכוי שבמהלכן המשפחה תגדל עוד יותר?) , בליסינג 0 קילומטרים יש אופציה משתלמת במיוחד למשפחה מבחינת המחיר - קיה סיד סטיישן:

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1403

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

התכנון הוא להמשיך עם הרכב שנים רבות אבל לא להגדיל את המשפחה מעבר לארבע נפשות (כולנו יודעים כמה תכנונים שווים בחיים האלה)

הקיה סיד מעט גדולה מדי. היא ארוכה יותר אפילו מהקרוסאובר שמבחינתנו הוא מעט ארוך. מה שכן המחיר בהחלט אטרקטיבי. אבדוק לגבי הרנו והפאביה.

לצערי בבדיקה שעשיתי בכמה מהאתרים אז אין בכלל רכבי סוזוקי אפס קילמוטר (זה ידוע שסוזוקי לא עובדים עם חברות הליסינג) וגם הפיג'ו 2008 שעונה לדרישות שלנו לא קיימת במלאי כרגע.

האם יש טעם לחכות מעט? יש סיכוי שה 2008 תופיע פתאום במלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-2008, נסה לדבר מחר בבוקר עם חברות הליסינג ישירות, ו/או שלח הודעה לנציג לובינסקי פה בפורום.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם יונדאי אלנטרה או i25?

תודה על המידע.

התכנון הוא להמשיך עם הרכב שנים רבות אבל לא להגדיל את המשפחה מעבר לארבע נפשות (כולנו יודעים כמה תכנונים שווים בחיים האלה)

הקיה סיד מעט גדולה מדי. היא ארוכה יותר אפילו מהקרוסאובר שמבחינתנו הוא מעט ארוך. מה שכן המחיר בהחלט אטרקטיבי. אבדוק לגבי הרנו והפאביה.

לצערי בבדיקה שעשיתי בכמה מהאתרים אז אין בכלל רכבי סוזוקי אפס קילמוטר (זה ידוע שסוזוקי לא עובדים עם חברות הליסינג) וגם הפיג'ו 2008 שעונה לדרישות שלנו לא קיימת במלאי כרגע.

האם יש טעם לחכות מעט? יש סיכוי שה 2008 תופיע פתאום במלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 רכב תחת משפחתי, די בינוני מבחינת הנוחות ואיכות הפנים. אבל לצרכים שלכם הוא כנראה יספיק.

אלנטרה ברמה אחת מעל, אבל היא ארוכה כמו סיד, ולמשפחה עם עגלות תינוק הרבה יותר נוח סטיישן. חוץ מזה, קיה פורטה ( המקבילה של i35 ) נמכרת מליסינג 0 קילומטרים ) ב 100 אלף שקלים.

נ.ב. אין צורך לצטט הודעות סמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים המשפחתיים בעלי הצורה ״הקלאסית״ פחות מתאימים לנו. גם מעניין של טעם אישי וגם מבחינת אורך הרכב. (חניות בעיר כל סנטימטר קריטי). כך שהאלנטרה וה i25 זה פחות מבחינתנו.

מחר אני צפוי לערוך נסיעת מבחן על הפיג׳ו 2008 שלפי מה שהבנתי מקבלת ביקורות נהדרות.

מישהו יכול לתת חוות דעת מניסיון אישי?

כמו כן סוזוקי מבחינתי הוא רכב אמין ביותר שאצלנו במשפחה לאורך 15 שנה (בלנו הישנה, סוויפט ואיגניס) לא ראה מוסך מלבד טיפולים שנתיים. טפו טפו טפו.

האם ניתן לומר דברים דומים על האמינות של פיג׳ו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין בעיות אמינות ידועות ב-2008, אבל אין לי אחת כזו אז אני לא באמת יודע. אם זה ממש מטריד אותך אתה יכול לנסות לשאול את אחד המוסכים המומלצים פה בפורום (גבע, אורן, שאפט).

זה בוודאי לא אומר ששום דבר לא יתקלקל ב-15 השנים הבאות. זה נראה לי כמעט בלתי אפשרי, ולא כל כך ריאלי ברמת הציפיות. אתה באמת הולך להחזיק את הרכב ל-15 שנה? זה טווח כל כך רחוק, לך תדע מה יקרה עד אז.

סוזוקי ישנות היו הרבה פחות מורכבות מרכבים מודרניים, אני ממש לא חושב שסוזוקי חדשה שתקנה היום תחזיק 15 שנה בלי שום תקלה. יש רכיבים שפשוט יש להם בלאי טבעי, כמו תושבות, בולמי זעזועים, ממיר קטליטי וכאלו. הם לא מתוכננים לשרוד לנצח, אבל אין להם תאריך תפוגה אז הם מוחלפים כשהם מתקלקלים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...