Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של משהו רועד מהדאשבורד יונדאי I30

FireStar
שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לפני שבוע בנסיעה לעבודה בבוקר שמתי לב לרעש מוזר מהדאשבורד מצד נהג. הרעש מופיע גם בעמידה גם בנסיעה, לפעמים נחלש ולפעמים מתחזק. הרעש קצת קשה להגדרה... כאילו של משהו רופף שרועד מאחורי הדאש. קפצתי למוסך אורן לפני כשבוע וקיבל אותי ויטלי (בחור מקסים) שעשה איתי נסיעת מבחן וניסה לבודד את מקור הרעש. שמנו לב כשאר הרכב בעמידה במצב D יש רעש ובמצב N הרעש נעלם. ויטלי אמר שלהערכתו זה משהו רופף מאחורי הדאש ושצריך לפרק ולבדוק. ויטלי ביושר ראוי להערכה, ייעץ לי להימנע מכך מפני שעלולים להופיע עוד רעשים לא רצויים.

יש לציין שראיתי פה בפורום בעיה בקופלנג מוט הגה, איך איני סבור שזו הבעיה אצלי מפני שאין אצלי רעש כאשר אני מסובב את ההגה והרעש ישנו גם בעמידה.

הרעש די מציק לי באוזן... אז התחלתי לחפור קצת בגוגל והגעתי לפורום של בעלי יונדאי I30 :)

מסתבר שזו בעיה שכבר נתקלו בה בעבר וממה שהבנתי זה יכול לנבוע מתא כפפות שלא נסגר טוב או שהמראה רועדת.

https://www.i30ownersclub.com/forum/index.php?topic=8210.0

https://www.i30ownersclub.com/forum/index.php?topic=6649.0

https://www.i30ownersclub.com/forum/index.php?topic=12551.0

בדקתי אצלי את תא הכפפות והוא יושב כמו שצריך וגם המראה יציבה מאוד. הרעש די מציק לי... למישהו יש עוד רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר לך ויטלי - הדרך הכמעט יחידה לגלות מה הבעיה היא לפתוח ולהסתכל - אך סביר מאוד להניח שזה יצית תקלות אחרות. מקווה שיגיע מישהו שנתקל באותה בעיה ומכיר דרך לסדר אותה, אחרת הייתי מציע לך לא להתעסק בזה שכן אתה יכול ליפול לבור מאוד עמוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. נתקלתי בתופעה דומה .

בסוף זה בכלל היה מצד המנוע. אחד מצינורות המיזוג נגע קלות בשלדה ורק בעמידה. ואז מתכת במתכת יוצרת נקישות

שלא נשמעות במכסה מנוע (כי המנוע רועש) אבל בהחלט נשמעות בקבינה במצבי סרק.

שים מישהו כנהג תגיע למצב שיש רשרוש קבוע. ואז עוד מישהו במנוע שיתחיל לגעת בזהירות בכל מיני חלקים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...