Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - אאודי SQ7 בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסינו לחפש מילה מקצועית וממלכתית לתאר את הגעתו של אאודי SQ7 לישראל. אבל כמ שהצלחנו לחשוב עליו זה "יאבאללה איזה מגניב השיט הזה!"

נסו אתם. תקראו את הכתבה ותגידו לנו אם יש לכם משהו יותר קר ושקול להגיד.

אאודי-SQ7-2017-1.jpgאאודי-SQ7-2017-4.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משהו יותר קר להגיד. שהרכב הזה, ובכלל כל רכבי אאודי בשנים האחרונות פשוט לא מעניינים למראה.

פיהוק מתמשך.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל המנוע הזה כבר משווק כמדומני בפורשה קאיין דיזל S.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה רשום שצ'מפיון התחייבו להביא את כל הדגמים, אבל אין את הS4 החדשה שיצאה לפני כשנה, ואין את הS3 אחרי מתיחת הפנים שהוצגה לפני כחצי שנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, צ'מפיון התייחסו לפני זמן מה ל-S4 והודיעו שמשיקולי תמחור לא שווה להם לשווק את ה-S4 כי המחיר שלה יעלה כמעט כמו S5.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן (שוודיה) מחירי הS4\5 דיי קרובים, כך נראה לי בכל השווקים.

לא רואה סיבה אמיתית שלא למכור את שני הדגמים, למעט אולי שיקול של מלאי מקומי.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה רשום שצ'מפיון התחייבו להביא את כל הדגמים, אבל אין את הS4 החדשה שיצאה לפני כשנה, ואין את הS3 אחרי מתיחת הפנים שהוצגה לפני כחצי שנה...

הם אכן התחייבו ובינתיים הם עומדים בזה לא רע. S3 החדשה כבר משווקת, הושקה יחד עם ה-A3 הרגילה. S4 אולי תגיע יותר מאוחר, כשיוכלו להציע אותה במחירים אטרקטיביים יותר, גם ה-SQ7 הוצג לפני זמן מה והגיע רק עכשיו.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, צ'מפיון התייחסו לפני זמן מה ל-S4 והודיעו שמשיקולי תמחור לא שווה להם לשווק את ה-S4 כי המחיר שלה יעלה כמעט כמו S5.

השאלה אם הם מוכנים לבצע הזמנה מיוחדת.

כזכור גם ה-RS6 סטיישן בעבר לא הופיעה במחירון ולא היה ייבוא, אבל עדין הגיעה דרך הזמנה מיוחדת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את ה A45 ב 2013, נכנסתי לסוכנות של אודי כדי לברר על ה S4. גם אז נאמר לי בדיוק זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גרסת TDI שלו לא שווה את המחיר הרשמי. מה יש לנו כאן חוץ מכוח? גם לא ברור איך הוא (הקרנף הזה) מוריד אותו.

נחמד בתור גימיק. הא ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם הם מוכנים לבצע הזמנה מיוחדת.

כזכור גם ה-RS6 סטיישן בעבר לא הופיעה במחירון ולא היה ייבוא, אבל עדין הגיעה דרך הזמנה מיוחדת.

בעקרון אין סיבה שלא, צ'מפיון דווקא די ליברליים בסיפוק גחמות לקוחותיהם.

במקרה הנ"ל אני סבור שהזמנה מיוחדת של S4 תעלה כמו, וכנראה אף יותר, מS5. וזה ממש לא חכם.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...