Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית זולה וטובה

מוטי 22
שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוהג על 125 סמק רוב נסיעותי הם בתוך העיר ככה שאני לא עובר את מהירות 70 בדרך כלל וזקוק פעם ראשונה לדיבורית שתתאים לקסדה שלי ls2 שלמה נפתחת מעולם לא היתה לי דיבורית ואני לא מבין בזה אני רק צריך לא לפספס שיחות תוך כדי נהיגה איזה דיבורית מומלצת יש בטווח של 300 שח בערך ? אשמח לדגם מחיר ואיפה ניתן לקנות, אני מתא, היתי ב 2 חנויות באיזור סלמה שוקן והמחיר שם מתחילים ב600 וזה יקר לי.., תודה רבה מתאים לי לקנות גם משומשת תקינה אם יש למישו תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע האם המוצר הזה טוב, אבל המחיר נמוך :wink:.

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Helmet-Mobile-Bluetooth-Headset-800M-Intercom-Hands-Free-Phone-Call-/381951724100?hash=item58ee18ca44:g:t5kAAOSwImRYk7SE&rmvSB=true

http://www.ebay.com/itm/800m-Motorcycle-Helmet-Intercom-System-Bluetooth-Headset-Handsfree-Phone-LCD-FM-/301950568487?hash=item464da80827:g:HucAAOSw0UdXqCYx&vxp=mtr&rmvSB=true

לקסדה נפתחת צריך להזמין מיקרופון עם כבל קשיח. ברירת המחדל היא כבל רך לקסדה סגורה.

עריכה אחרונה על ידי COMMANDER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דיבורית סינית שלא בשימוש ואשמח למסור.

עוצמת השמע קצת חלשה. אני רוכב עם אטמי אזניים ולכן עבורי היא הייתה לא שמישה והחלפה בדיבורית Sena. אם אתה רוכב במהירות נמוכה אני מניח שתסתדר איתה.

צור קשר בפרטי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...