Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת ניהול מנוע לפיאט 500X

e-r-a-n
שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ניתן לראות היסטוריית קריאות של החיישנים ולהסיק מפה שהיה מותקן צ'יפ?

כן. ברגע שיש תקלה יקחו את מחשב המנוע לבדיקה שם יראו שינויים ברמות שונות שהיו תקינים ו"באורח פלא" חזרו להיות תקינים רגע לפני כניסה למוסך. במקרה כזה לא בטוח בכלל שיכבדו לך אחריות.

בגלל זה- או שאתה מבין שיש סיכוי גבוה שלא יכבדו אחריות או מחכה לגמר האחריות.

אגב נוסף, יש רכבים שלמרות שעל פניו מדובר באותו מנוע ישנם שינויים בתוך המנוע שהופכים אותו לפחות עמיד. לדוגמא מנוע ה1.6 HDI של פיג'ו. בגרסה של ה90 כ"ס המנוע עצמו (חלק מהחלקים הפנימיים, לא רק הטורבו) שונה מהגרסה של מנוע ה110 כ"ס וזאת למרות שמדובר באותו מנוע עם הפרש סוסים של 20 בסה"כ.

המנוע של רנו לעומת זאת מאוד דומה גם בדאסטר (109 כ"ס) וגם בפלואנס (130) והשינויים הם מינוריים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Well אלו מה שהיצרנים הגדולים מבטיחים (יכול מאוד להיות שהם אופטימים עם ההצהרות שלהם)... וד"א אם היינו מדברים על תאוצה אולי ההערה על הירידה והרוח בגב היתה רלוונטית - אבל בהתחשב בזה שמדובר בהספק מנוע - לא ממש.

אתה מוזמן להציץ פה, תוצאות דינו בעמוד 4 (170 סוסים, 35+ מסטוק)

עוד אחד עם 177 סוסים, קופסה של G-Tech (אלו הקופסאות ש TMC מוכרים)

וגם סרטון (רכב אחר מהקודמים, סטוק 135) :) (166)

בקיצור - בוא לא נצא בהצהרות גורפות עם ציניות כושלת לפני שבדקנו כמו שצריך.

מכיר את כולם ומה שיש להם בעולם האמיתי ההספקים די רחוקים ממה שמוכרים בתמונות ובפירסומות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צ'יפים מחברות מסוימות שעדיפים על פני האחרים?

ושאלה שכבר עלתה - האם יש דרך קלה לאפס היסטוריית חיישנים וזה לא דבר שמעורר חשד ומאפשר הסתרת התקנת צ'יפ כשנכנסים למוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפוס לא עוזר במצב הזה ומחיקת נתונים ישנים???

שאלה למומחים.

איפוס לא. מחיקה לא יודע, אני אברר. לפי מה שזכור לי זה לא משהו אפשרי כלכך אבל אבדוק... בכל מקרה זה "קצת" מחשיד לא?

Sent from my Z1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מצבים שהטיונר שלי עושה איפוס מצערת ומחיקה של תקלות וכל מני עניינים שאני לא מבין בהם.

בגלל זה אני שואל גם,האם זה מאפס ומוחק נתונים ושאריות כאלה ואחרות.

אולי "ציף מאסטר" מהפורום יודע ויכול לענות על אלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...