Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חריקות בנסיעה, פורד פוקוס 2008

alondon
שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום לכולם ברשותי פוקוס 2008

בשבוע האחרון יש לי תקלה ברכב בזמן נסיעה , אני שומע רעשים של חריקות

את הרעש אני שומע בדך כלל רק אחרי נסיעה של 5 דקות +

הרעש נשמע פחות או יותר מאזור צד שמאל של הרכב ונשמע בדרך כלל בבלימה או בכביש משובש או במפרים

אשמח לעזרה מאיפה יכול להיות הרעש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים חוזר לעדכן

היום הרכב היה במוסך לדברי המכונאי אמר שזה מהברקס האחורי( היה רעש בזמן בלימה )

הברקס האחורי הוחלף ונכון עכשיו האמברקס גבוה טיפה ולדברי המכונאי אומר שזה תקין וזה כיוון אוטומטי וזה לאחר תקופה צריך להיות יותר נמוך האם זה נכון ??

דבר שני שלפי דעתי חשוב יותר זה שיש לי עדיין את החריקות בזמן נסיעה ולאחר סיבוב נוסף עם המכונאי אומר שזה משולשים וזה תופעה שתיעלם , יכול להיות דבר כזה שיש בעיה במשולשים וזה יעבור לבד , נשמע לי לא הגיוני

עריכה אחרונה על ידי alondon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פוקוס 2008, לגבי ההנדברקס, לא מדובר בכיוון אוטומטי אלא ידני, אני יודע כי היתה לי בעיה של הנדבקס נמוך ובמוסך כיוונו לי אותו.

מכוונים אותו בגלגל שמאלי אחורי המנגנון נמצא מאחרי נעלי הבלם, מכוונים עם מברג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החריקות ששמעת עדיין קיימות זאת אומרת שמקור הבעיה לא נמצא ואם הברקסים היו נחוצים החלפה אז זה כבר עניין אחר. לגבי משולשים שחורקים זה בהחלט ייתכן שהתותבים שלהם שמיוצרים מגומי כבר אכולים ובלויים ויבשים ולכן מרעישים וגם בזה כמובן תצטרך לטפל והמשולשים לא יתקנו את עצמם כמו שהאנדברקס לא יקום בוקר אחד ויגיד לך "טוב, החלטתי שמהיום אני לא עולה גבוה". בקיצור נחוץ גם כיוון לרגולאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם

לגבי העניין של הברקסים הרכב באמת בזמן בלימה יותר שקט אז מאמין שהיה צורך בהחלפה אבל אני ימשיך לעקוב אחרי הנושא

בנושא ההאנדברקס אני מבין לפי מה שרשום שאין שום כיון אוטומטי מה שאומר שמספרים לי סיפורים וזה ממש מרגיז ( לא באשמתכם כמובן )

אשמח לקבל המלצה למוסך באזור נתניה

דבר אחרון האם בטוח לנסוע עם הרכב במצב כזה או שיכול להמתין שבוע עד לתיקון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...