Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומיות הדלתות מרעישות בפולקסווגן פולו 2016

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי פולו שנמצאת שנה על הכביש. בזמן האחרון בכל פעם כשאני נוסע במיוחד על פסי האטה או על מהמורות (אבל לא רק, אפילו בסיבובים) אני שומע רעשים מוזרים ברכב שמגיעים מכל הכיוונים.

החלטתי לא לגשת למוסך כדי שלא יפרקו לי חצי רכב, ולאחר ניסויים שביצעתי עולה שהגומיות של הדלתות מרעישות - כלומר יש חיכוך בין גומיית הדלת לבין גומיית המרכב ובנסיעה העסק כולו מרעיש. אין חדירת מים.

כדי לוודא את הנושא כשהדלת סגורה לחצתי מבחוץ על החלק העליון קיצוני של הדלת והרעשים נשמעים היטב.

לפני שאני ניגש למוסך, שומע את משפט הקסם בנוסח "גומיות לא כלולות באחריות" ועושה בלאגן כמיטב המסורת - האם יש איזה חומר אולי שניתן למרוח כדי שהרעש ייפסק? האם לעוד מישהו זה קרה?

תודה,

גיא.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה ידועה בהמון רכבים, אם תיגש אליהם, מה שהם יעשו זה לרסס ספריי סיליקון ולשלוח אותך לדרכך. החלפת גומיות לא תפתור את התופעה לזמן ארוך.

ממליץ לך לנקות היטב את הגומיות ולמרוח חומר לחידוש פלסטיקים על בסיס סיליקוני. או פשוט יותר, לרסס ספריי סיליקון ייעודי מחנות לחלפי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSTP שצירפת בהחלט יכול להקל על הסימפטומים שציינת, תרסס בנדיבות. עדיין אמליץ על ספרי סיליקון יעודי כי הוא יהיה עמיד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה!

החומר הזה יעזור לי? (לא מכיר את המרכיבים). אם לא - ארכוש ספריי סילקון יעודי.

בחומר הזה מה שלא יהיה אל תשתמש,זה ממש פח.

יש חומרים יעודיים לזה למשל Nextzett Gummi Pflege.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את פורום דיטיילינג - לדעתי G6 של CG תהיה אחת ההמלצות, אני בעצמי משתמש בתרכובת הזו ומדובר במוצר מעולה, דווקא על בסיס מים והוא מחזיק לפחות שבועיים בין מריחה למריחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומרים מבוססים מים פחות יעלים מניסיון, גם ברכב שלי התופעה קיימת וכשניסיתי להשתמש בCarpro Perl ההשפעה הייתה נשארת ליומיים שלושה ואז הרעשים היו חוזרים לאט לאט.

במקרה הזה חייב חומר שיפחית את החיכוך בין הגומיות אטימה, כך שתיהיה החלקה בניהם בזמן ששלדת הרכב מתפתלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין דבר אחד: היתה לנו פיאט 127 במשך 16 שנה, פיאט אונו שהיתה 15 שנים על הכביש וסקודה פאביה שעדיין אצלנו שעברה 8 שנים ובשום רכב התופעה לא קיימת - אז מדוע בפולקסווגן פולו התופעה קיימת? גומיות לא איכותיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה בב.מ.וו שהייתה לי, בלאונים, שירוקוים,אאודי,ובאיביזה שיש לי כרגע.

ריסוס ספריי סיליקון יפתור את הבעיה, לא מכל נמלה צריך לעשות פיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי גם המלצות על WD40 סיליקון - משתמש בזה בבית וסה"כ באמת לא מדובר בחומר מסריח או בעייתי - אולי שווה לנסות איתו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הפיאט 127 שהיתה לך (וגם לי היתה) כ"כ הרעישה (משרשרת התיזמון שלה) שלא שמעת רעשים אחרים.

הרכבים הישנים, גם הרעישו יותר והאקוסטיקה שלהם היתה גרועה (בלא שימת לב לגומיות של הדלתות...)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מעדכן שריססתי את ה- STP על כל הגומיות והשקט חזר לרכב - לא שומעים כלום. נראה כמה יחזיק.

שאלה אחרונה: לרכב יש חלון בגג ואני לא מצליח להגיע לגומיה שנמצאת מתחת לזכוכית אע"פ שהזכוכית למעלה - איך מגיעים אליה? הגעתי רק לחלקה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...