Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במחשב מבקבוק

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפחות במיקרה הכי גרוע ששום דבר לא יעזור- הוא לפחות יכול לקחת לסופר ולקבל את דמי הפיקדון חזרה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב (כמעט) מבמבוק:

[ATTACH=CONFIG]480835[/ATTACH]

למתעניינים חפשו Hemmi 130w

יש לי בבית כזה, קיבלתי במתנה לבר המצוה ושמרתי עד שאגיע לטכניון, אבל אז קיבלתי את דבר הזה:

[ATTACH=CONFIG]480836[/ATTACH]

טקסס אינסטרומנטס.

איזה יופי !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא TI אלא Melcor. אבא שלי קנה לי במייסיס בקיץ 1975 בניו יורק תמורת 80 דולאר, ה-TI עלה 100. המכשיר החזיק מעמד בערך שנתיים, עד שסוללות ה-NiCad מתו. מלקור ייצרו את המכשבונים כקיטים להרכבה עצמית (זה הוזיל אותם משמעותית), אבל אבא שלי עשה בחוכמה, קנה את המכשיר מוכן.

יש לי באיזה מקום מסמכי השחרור של המחשבון מהמכס, כמובן כמשומש לאחר שהקופסא נפתחה.

המחשבון הוחלף על ידי Casio fx-68 שתקין עד היום (לפני כמה חדושים הזמנתי לו סוללות מהאיביי, והוא קם לתחיה, לא רע אחרי קרוב ל-40 שנה)

32717774.jpg

ואם במחשבונים אקזוטיים עסקינן - מישהו זוכר את מערכת ה-RPN שהיתה חביבה על HP?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שליווה אותי באוניברסיטה היה HP-28S שעד היום תקין. פעם שלחו הודעות בבקבוק... מאז שהמציאו את המקבוק זה רק וואטסאפ. יש מחיר כבד לקדמה.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חבר'ה, באיחור קל - תודה רבה!

נכנסתי לריקברי ונאלצתי להתקין מחדש את מערכת ההפעלה כי לא הייתה מחיצת שחזור. בכמה לחיצות כפתור, המחשב הוריד את קבצי ההתקנה של מערכת ההפעלה, ובלי התערבות מיותרת ממני היא הותקנה.

אח"כ הותקלתי בסיסמה שאף אחד לא זכר - אבל סרטון קצר ביוטיוב הראה​ שבעזרת פקודה קצרה דרך הריקברי אני יכול לאפס אותה.

מפה לשם - למחשב שלום ואפילו כל הקבצים נשמרו במקומם.

Sent from my M3s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...