Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני בוסטר חזק ורציני להתנעת מנועיי משאיות ורכביי v8 אמריקאים,יש המלצות?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש המלצות על בוסטר כזה שיודע לתת עבודה ולא מאכזב בזמן אמת?שמעתי על בוסטרים טובים של חברת noco ,נחשבים אייכותיים?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הבוסטרים של חברת noco ?האם הם נחשבים לאמינים ואייכותיים בתחום?

ובכלל כל המלצה על מיני בוסטר חזק המסוגל להתניע מנועים גדולים(רכבים אמריקאים/מנועיי דיזל) התקבל בברכה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הnoco gb70 (יש גם יותר חלשים 20/30/40)לי יש את הדגם הזה ולדעתי זה המיני בוסטר הכי טוב ואייכותי שראיתי עד כה,הוא אמריקאי(לא סתם סיני) ומסוגל להניע כל דבר וכל מצבר(אפילו מת לגמריי)ויותר מכך אתה יכול אפילו להתניע רכב ללא מצבר בכלל (לא מומלץ).

כנס ליוטיוב ותראה סירטונים על הבוסטר הזה ותבין בדיוק על מה אני מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש בעיה להטיס בוסטרים בגודל הזה. יש חברות שילוח שמראש יסרבו לשלוח בטריות ליתיום בהספק הזה.

בגדול יש גם סרטוני יוטיוב שמדדו את ההספק הרגעי של noco והם לא יותר טובים ממטענים סיניים עלומי שם. תחפש לדוגמא את gb40 .

הוא מוציא בשיא המאמץ כ 200A (נמדד בעזרת משאבת מים) .

קצת מצחיק כי כתוב עליו באותיות ענק: 1000A .

משאיות דיזל דורשות פי שלוש זרם התנעה.

אז מה היתרון ב noco ? כן מקבלים מדריך ב 8 שפות .כן, יש אתר בית באנגלית ! עיצוב חסין מים ואבק ומחלקת בקרת איכות טובה מאד. אתה יודע מה תקבל.

סיכוי נמוך שתחבר מטען noco לרכב והוא יתחיל לעלות עשן (להבדיל מההוא של yellow ב ₪199 של חברת AKAI )

במטענים סיניים אתה אף פעם לא יודע אם זה משהו עמיד או חד פעמי. יש סיניים איכותיים באריזת פלסטיק פשוטה ללא הוראות אבל צריך לדעת מאיפה לקנות ויש גם הרבה זבל בשוק הסיני (טוענים ל 60000mAh כשהסוללה בפנים היא בקושי 10000 ).

אגב , גם noco מיוצר ב.... סין אבל עם היתרונות שמניתי ועל זה משלמים (בערך כפול).

גם לסינים האנונימיים יש הגנת מתח יתר והגנת קצר או כיוון הפוך. מבחינה הזו אין הבדל.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי,ומה דעתך על הדגם הגדול יותר noco gb70 כפי שהמליץ עליו בחום הבחור באחת התגובות הקודמות?

אגב,אני מעוניין בבוסטר ולא במטען מצברים.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל סטראט בוסטר הוא מטען לשעת חרום. אז אני קורא לו מטען.

Gb70 הוא בוסטר טוב אבל יקר

הוא יתן לך כ 700A זרם התנעה

שמספיק להניע רכב דיזל משפחתי עם מצבר גמור או רכב /משאית עם מצבר חצי גמור.

בהעדר ידע על יצרן אנונימי אמין הייתי הולך עליו כדי לא ליפול.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח רכב אמריקאי ישן מאוד 8 צילינדר מנוע 5.7 ליטר בנזין עם מצבר מת/חצי גמור הוא(noco gb70) יצליח להניע כאשר הוא טעון במלואו?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין לדעתי יונע . למרות גודל המנוע זו עדיין מערכת הצתה אלקטרונית. אז גם V6 וגם v8 הוא יניע. גם מצבר רכב ריק לגמרי.

אם היית אומר לי דיזל : הייתי נותן תשובה אחרת .

שוב, היתרון בקנייה מוצר ממותג הוא שיש רמת אמינות וביצועים ידועה מראש.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שים לב שכל אמפראז' שרשום על הבוסטר של noco צריך לחלק ב 3 . זה קצת הטעיה בפרסום. (בקטן רשום שם שזה נמדד ל 3s ) כלומר שלוש שניות.

החלוקה ל 3 מתאימה המפתיע גם לתוצאות מבחנים פרטיים שנעשו ביוטיוב.

בתחום המצברים הסיניים מקובל לשקר ביכולות החשמליות...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי הgb70 בשביל אדם פרטי(לא מוסך)שנתקע פעם בכמה שנים עם מצבר חלש/מרוקן הוא בהחלט בחירה מצויינת ולא יאכזב אותך ברגע האמת(מניסיון).

ואגב,כל מה שsave אמר אמיתיים ונכונים לגמריי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...