Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה החדשה - מי אמר לאון ולא קיבל?

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הם רוצים למכור כמו עכשיו הם יתמחרו את הסטייל בגיזרת המחיר הזאת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראית נאה !

רק מעצבן אותי שאגזוזי הכרום, זה לא באמת אגזוזים אלא פשוט אלמנט עיצובי.

מתחת מסתתר אגזוז מעליב בהחלט :?

[ATTACH=CONFIG]480876[/ATTACH]

נפוץ היום..גם האגזוז כרום של האיביזה קופרה הקיימת הוא רק אלמנט עיצובי(וברכב כזה זה מאכזב על אחת כמה וכמה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיכוי שזה יקרה. הם בחיים לא יקבלו מהיצרן מחירים שיאפשרו תמחור כזה. אבל כיאה לסיאט היא עדיין תהיה אטרקטיבית ביחס ל"סטנדרט", אני מאמין שבין 90 ל-95 אש"ח.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת פליטה תענוגית- בחורה פצצה עם חזה שופע. :inlove:

מערכת פליטה רגילה עם סופית אגזוז מכרום- בחורה עם חזה סיליקון. לא אמיתי אבל לפחות עושה את העבודה. 8)

מערכת פליטה פשוטה שרואים שהיא פשוטה- טוב נו זה מה יש ועם זה ננצח. :-)

מערכת פליטה עם אגזוז מזויף- גבר שיוצא לדייט עם גרב בחתונים. :?

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי שנאה של ממש למותג הזה, בעיקר בגלל שלל הליאונים, קופרות ושמוקרות שהפכו להיות הערסמוביל האולטימטיבי בישראל. גם במגזר הערבי וגם ביהודי.

אני גר ליד כביש ורעש האגזוזים "המשופרים" מוציא אותי מדעתי לצד השתוללות מסוכנת של ילדים ערסים שלאבא הערס שלהם יש כסף.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהלאון הוצגה היא נראתה אז כמו איביזה מוגדלת.

לכן סביר להניח שהאיביזה החדשה תראה כמו לאון מוקטנת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי שנאה של ממש למותג הזה, בעיקר בגלל שלל הליאונים, קופרות ושמוקרות שהפכו להיות הערסמוביל האולטימטיבי בישראל. גם במגזר הערבי וגם ביהודי.

אני גר ליד כביש ורעש האגזוזים "המשופרים" מוציא אותי מדעתי לצד השתוללות מסוכנת של ילדים ערסים שלאבא הערס שלהם יש כסף.

אכן, תופעה חיפאית מוכרת.

וזה עוד כלום לעומת מועדון מעריצי סיאט בנצרת.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת באסה.זה נהיה אימפריזה דורבו הבא . רכב שנותן תמורה מצויינת למחירו. אודי על אותה שלדה זו תוספות כפולה ומי שמחפש רכב חזק ואין ממון בכיסו סיאט אלטרנטיבה נהדרת. לדעתי fr נראית טוב מאד למרות דמיון לקודמת היא עדיין נראית שונה ומוסיפה אגרסיביות איפה שהיה חסר לקודמת.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים,

מה לדעתכם הסבירות שהמחיר יעלה? אני בדילמה...

מצד אחד, הדגם הנוכחי מעולה והמחיר עוד יותר, אבל יציאה של דגם חדש(סדרה חדשה, לא סתם דגם) בעוד מספר חודשים תגרום לירידת ערך רצחנית. מצד שני, אין לדעת מה יהיה המחיר של החדש(או שיש כיוון?)

לא יודע מה לעשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסבירות שהמחיר יעלה ? 100% . אין סיבה לתמחר רכב חדש באותו מחיר של רכב ישן שכבר החזיר את הוצאות הפיתוח לפני מספר שנים. תצפה למחיר באזור 95 לגרסאות העירומות, ו 115 לגרסאות המאובזרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסבירות שהמחיר יעלה ? 100% . אין סיבה לתמחר רכב חדש באותו מחיר של רכב ישן שכבר החזיר את הוצאות הפיתוח לפני מספר שנים. תצפה למחיר באזור 95 לגרסאות העירומות, ו 115 לגרסאות המאובזרות.

שיט...

אז עדיף כבר ללכת על הלחמניות החמות לפני שהן נגמרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מבחן ראשון לאיביזה, קובעת רף חדש לקטגורית הסופר מיני, מרווחת מאוד, נוחה מאוד, שקטה מאוד.

http://www.autoexpress.co.uk/seat/ibiza/99025/new-seat-ibiza-2017-review

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...