Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים - יונדאי I20

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מדובר ביונדאי I20 שנת 2009. בפעם האחרונה הוחלפו צמיגים ביוני 2014 לצמיגי Jinyu JH11 שחוץ מרעש שהם התחילו לעשות בזמן האחרון הם הפתיעו דיי לטובה עם האחיזה (הרבה יותר טוב מה OVATION שהיו לפני שהייתי מפחד להיכנס איתם לסיבובים ושלא נדבר על בלימה), בזמנו היה לרכב 125000 ק"מ וכיום לרכב יש קרוב ל 200000 ק"מ. רוב הנסיעות מחוץ לעיר על 90 קמ"ש.

זה המצב של האחוריים:

אחוריים.jpg

וזה המצב של הקדמיים:

קדמי 1.jpg

קדמי 2.jpg

1. מה דעתכם - האם להחליף את כל ה 4 עכשיו או רק את הקדמיים?.

2. הלכתי לכמה פנצ'ריות פה באזור של הבית שלי וקיבלתי הצעות מחיר על הצמיגים הבאים,

כולם סביב 1100-1200 ל- 4 צמיגים:

Goodyear EfficientGrip Compact

Toyo Nano Energy3

Hankook Optimo K715

איזה מהדגמים יותר מוצלח במה שקשור לאחיזה, נוחות ורעש?.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמובן שהחלפת רביעיה עדיפה על זוג.

הקדמיים בהחלט נראים כקרובים מאוד לגבול העומק המומלץ (לא זה החוקי).

המצב הכללי (סדקים ויובש בעיקר) של הצמיגים מוסווה ע"י הרטיבות. תמונות ברורות על יבש יעזרו.

2. תשווה עם מחירים ביד2צמיגים ואתרים אחרים. את ההנקוק כנראה הייתי מוריד מהרשימה (בעיקר כי מדובר בדגם ישן).

ראה גם התייחסות שלי בשרשור: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?616929

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, עזרת לי להוריד צמיג מהרשימה.

אגב הצמיגים משבוע 11 של שנת 2014.

את הקדמיים אני אחליף בלי שום ספק בקרוב מאוד, בכל זאת אשתי נוסעת המון עם הרכב ולמרות שהם עדיין אוחזים טוב אני לא רוצה להסתכן, אבל חשבתי שאפשר למשוך עוד קצת עם האחוריים.

בנוגע ליד 2, פעם אחת יצרתי קשר עם פנצ'ריה משם ונאמר לי שהדגמים שיש באתר לא תואמים למה שיש להם בפועל.

בכל מקרה בינתיים זה היה סקר שוק קצר, מקווה להספיק לבדוק עוד מקומות באזור מגורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד2צמיגים אפשר להשתמש כרפרנס. מאחר והסגירה הסופית היא באמת מול הצמיגיה, נוצרים מצבים של חוסר תאימות למציאות.

אבל כנס לאתרים אחרים כמו אלו של היבואנים (tireclub.co.il, itire.co.il, raly.co.il) או השוואות מחירים אחרים כמו טיירדיל ואוטוטייר ואולי אחרים, כאשר הראשונים אמורים להציג רק את מה שבמלאי אצלהם (וגם מבטיחים לכאורה צמיגים עד גיל שנה), והאחרים לפחות אמורים להציג תמחור נכון מבחינתם (לא בהכרח מה קיים במלאי).

בין אם תזמין דרכם או ישירות מול צמיגיה, ענין שלך.

בכל מקרה בדוק שאתה מקבל בדיוק את מה שהזמנת ושהצמיגים לא ישנים.

(ובשרשור שצירפתי קודם התייחסתי לעוד דגמים, אז מה הועילו חכמים :wink:)

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי קונה רביעייה של גודייר מהודעת הפתיחה שלך ונוסע בראש שקט שנתיים וחצי- שלוש נוספות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ובשרשור שצירפתי קודם התייחסתי לעוד דגמים, אז מה הועילו חכמים :wink:)

נכנסתי לשרשור וראיתי שהמלצת על הצמיגים האחרים שציינתי, פשוט התכוונתי שאחד ירד מהרשימה ואני כרגע מתלבט בין ה TOYO ל- Goodyear :) .

היה לי רכב דומה ובזמנו החלפתי כבר את כל הרביעייה לקונטיננטל קונטי אקו 5.

צמיגים מצוינים ושקטים, עם אחיזה טובה.

האם הם לא היו רועשים מדי? אני שואל כי פעם היו לי קונטי אקו 3 והם היו יחסית רועשים (האחיזה הייתה טובה).

לעומת זאת בהונדה היו לי פרימיום קונטאקט 2 והייתי מאוד מרוצה מהם.

אגב, נכנסתי לאתר raly.co.il וקיבלתי שני סוגי צמיגים מעניינים למידה הזו:

1234.jpg

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דנלופ או יוקוהאמה מהדגמים הלא מוכרים - אני מציע לא לגעת, במיוחד בדנלופ.

אם תמצא במידה שלך dunlop bluresponce, זה הצמיג שכדאי מאוד לרכוש.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי לא מוכרים.

השמאלי אכן משהו "מזרח רחוקי" שכזה, SP Touring R1 של דנלופ.

הימני הוא ה-BluEarth AE01 של יוקוהמה. צמיג ירוק שמקבל ביקורות פושרות בעיקר בכל הנוגע להתנהגות ברטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, ירדתי מהדאנלופ והיוקוהמה.

כדאי לבקר באוטודיפו ולראות מה יש להם להציע? יש לי סניף ממש פה מחוץ למקום העבודה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר שלהם, הם כרגע עם מבצע (במידות מסויימות לפחות) לצמיגי מישלין.

אין מניעה לבדוק מה יש להם להציע עוד (כל עוד מדובר במישלין או גודייר למשל ולא משהו סיני או אחר פחות מומלץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז כרגע ההצעה של אוטודיפו הכי יקרה.

1500 שקלים למישלין אנרג'י

1350 לגודייר

והם טוענים שזה מחיר מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה צפוי.

מאיפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרית מלאכי.

מחר אנסה לגשת לעוד פנצ'ריות שלא הייתי בהן. אגב היתה לי הצעה ששכחתי ממנה בנוגע לקונטיננטל אם אינני טועה אקו קונטאקט ב 300 שקל לצמיג אבל זה היה בערך לפני חודשיים, בעל המקום שקניתי ממנו בעבר אמר לי שזה המחיר פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...