Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת service בסיטרואן C4- סורק תקלות בהשאלה?

Renaultrap
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול במהלך נסיעה הנורה נדלקה, כשבשורת התקלות אשתי הספיקה לראות משהו בסגנון "electric fault". הנורה בינתיים כבתה (תוך כדי נסיעה), אבל יש לי תחושה שעדיף לי לברר למה זה קרה מאשר להגיע למצב שבו הפעם הבאה תהיה כואבת יותר.

אני די חושש לרוץ עם זה למוסך כי שם מאד ייתכן ש"ימצאו" דברים שלא קשורים לאירוע הזה, וסיפורים כאן בפורום לא מרגיעים את החשש הזה.

אולי יש מישהו מאיזור חיפה/טבעון עם סורק תקלות מתאים שאוכל לעבור אצלו לבירור קצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בc4 מאיזו שנה מדובר? נורת service נדלקת מכל מיני סיבות, לפעמים מדובר על דברים יחסית זניחים, תלוי אילו חיישנים קיימים ברכב שלך.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סורק תקלות אוניברסלי סיני OBD2 אם התקלה לא נשמרה במחשב אז יש סיכוי שלא נמצא אותה בסורק.

אני מחיפה, מוזמן לתאם איתי, ששלחתי לך הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

הרכב משנת ייצור 2009 וזו הפעם היחידה שראיתי את הנורה דולקת בארבע וחצי שנים שהוא אצלי, מה ששולל אפשרות של נורה שרופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

הרכב משנת ייצור 2009 וזו הפעם היחידה שראיתי את הנורה דולקת בארבע וחצי שנים שהוא אצלי, מה ששולל אפשרות של נורה שרופה.

אם אינך רוצך לשרוף זמן סתם ממליץ לך על מוסך יסמין בכפר אבטין 0505425166 חאתם

אני מטפל שם כבר כמה שנים בסיטרואן סי 4 מקום אמין ברמה מאוד גבוהה ומחירים נורמליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוע המזל נדלקו לי נורות ה-abs/esp. נזכרתי שהן נדלקו לי לא מזמן עם הנעת הרכב, אבל חשבתי שפגעתי עם הברך במתג ( משמאל להגה למטה) בכניסה לרכב. כנראה שלא...הפעם נדלקו תוך כדי נסיעה.

יש מצב שזה קשור לנורת service? תקלה חשמלית? חיישן abs? איך אדע שלא יעשו עלי סיבוב ויחליפו לי את המחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת esp ונורת abs דולקות יחד?

נורת esp בלבד יכולה להעיד על תקלה במתג אור בלם, בדוק שאורות הבלימה דולקים כאשר אתה לוחץ על הדוושה.

במקרה של שתי הנורות דולקות יחדיו, כנראה שבאמת מדובר בחיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דולקות יחד. יש מוסך באיזור שיכול להוציא אותי עם חיישן בלבד או שעל הדרך יוציאו אותי עם כל החבילה? הרכב מטופל עד היום במוסך חברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם להפחיד, יכולות להיות מספר סיבות.אחת מהם, יש לחצן מאחורי דוושת הבלם שעם הזמן הפלסטיק מאבד מכוחו, ולא מחזיק במרחק הנכון אלה נסגר טיפה, אצלי זאת היתה הבעיה ופשוט שמתי בנד שמנע מהלחצן לסגת וזה פתר את הבעיה אצלי. לחצן עולה עד 80 ש"ח בהתאם לאיכות בEBAY, בארץ כנראה יעלה יותר וכמובן יקחו הרבה כסף על כלום.

יש מצב שזאת לא הבעיה אבל אני אופטימי :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתג אור בלם לא עולה הרבה יותר מהמחיר שציינת גם בארץ .

ה"פתרון" שלך עם הבנד נשמע מאוד מפוקפק, במידה והמתג לא יפעל, אתה עלול למצוא את עצמך במצב מסוכן, במיוחד ברכב עם בקרת שיוט, המחיר של החלק הזה ממש לא שווה את הסיכון.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הפקפוק שלך בנושא, אבל המתג הוא ממש לא האמצעי היחיד לבטל את הבקרת שיוט, בנוסף יש לוגיקה מסויימת שמבטלת את מצב השיוט כאשר המתג לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...