Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מגדלים זקן?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לא התגלחתי שבועיים (אני ממוצא מזרח אירופאי, לכן שיער גוף למיניו גדל אצלי לאט), ואני מרגיש שסוף סוף עברתי את שלב הזיפים המגרדים המעצבנים.

מה אני עושה הלאה?

זאת התוצאה לבינתיים (מכוער, אני יודע, אבל התוצאה הסופית, בשילוב עם משקפיים וקורולה אמורה להיראות badass [emoji41] ):

64aaeec531f7b8f7a592f1f6e6893814.jpg

f86fb10d747b8f0e09e71427e009dc14.jpg

6e6b1a884228c29f059627231d72ad2e.jpg

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

זה לא עובד אותו הדבר לכולם. יש אנשים שפשוט לא צומח להם מספיק שיער פנים כדי לגדל זקן מלא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך חיבור בין השפם לזקן, עדיף שלא תגדל. בכללי זקן זה בשביל לגרום לילדים להראות מבוגרים יותר. לאדם בוגר זה סתם מכוער

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זקן זה על הכיפאק. אני איתו כבר כמעט 35 שנה

חוסך לך כל בוקר גילוח

ומספרים אותו בעת שמסתפרים אצל מישל הספר פעם בחודשיים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אני אסביר את זה בשפה שתבין, כאיש מחשבים: מדובר במגבלת מערכת.

הוואדים המצוי (ואני מכיר כמה) מתאפיין בחוש הומור חריף, אינטלקט מעל הממוצע, כישורי נהיגה מעולים, פין מסיבי, וחוסר יכולת משווע לגדל זקן. בין אם זה neck beard, או זקן ושפם לא מחוברים, או חוסר סימטריה, או לחיים עם 'טלאים', או כל תופעה אחרת - סופו של כל זקן שגודל ע"י ואדים להיראות כמו שיער ערווה. תאמין לי, זה נכתב בדם (ניסיתי בעצמי איזה 5-6 פעמים לאורך השנים).

ממליץ לך לוותר על החווייה המגרדת והמעצבנת הזאת, ולהתמקד באחד התחומים האחרים שפורטו לעיל, בהם אנו חזקים יותר באופן טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי, הורדתי את הזיפים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך זה נכון אבל דריש צודק,אני מכיר 3 ואדימים בחיים האישיים ואף אחד מהם לא מסוגל לגדל יותר מכמה טלב''צים על הפנים.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בנצי, גם לך ההורים קנו סכין גילוח ליום הולדת 12?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נראה גם ככה ילד, אם בתמונה בפרופיל הייתי מצטלם בלי זקן בכלל הייתי נראה כמו בן 17, אז זה עושה קצת אפקט של "בוגר".

ואתם מדברים על זקן כאילו מדובר על זקן דאעש, זקן מעוצב יפה ביחד עם תספורת נאה זה הולך מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...