Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת משאבת שמן גיר בפולטסווגן ג'טה 2010

Ork1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

היום הבהבו לי נוריות ההילוכים בתצוגה

התקשרתי לצ'מפיון מוטורס אמרו לבוא דחוף

לאחר אבחון אמרו שצריך להחליף משאבת שמן גיר

המחיר אותו דרשו: 8500 ש"ח!!!

א. האם מישהו יודע היכן ניתן להשיג חלק כזה(גם תחליפי) וכמה יעלה החלק?

ב. האם מכירים מוסך טוב באזור חיפה שיעשה במחיר סביר?

תודה מראש על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גיר פלנטרי 6 הילוכים? יש מכון גירים אמין ומקצועי מאוד - גירומטיק, ממליץ בחום מניסיון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדובר בהחלפת מכאטרוניק, לא ״משאבת גיר״. אין שום דבר תחליפי וזה חייב להתבצע במוסך ברשת היבואן כי התכנה שמטעינים למחשב הגיר מותאמת לשילדה שלך. (האימובילייזר מוודא שהגיר משודך למחשב ניהול מנוע שהוגדר לו).

בתוך המכאטרוניק יש משאבת נוזל הידראולי שמפעילה את שסתומי העברת ההילוכים ואת המצמדים. קצר במשאבה זו הוא התקלה העיקרית במכלולים אלה. המכאטרוניק מכיל גם את מחשב הגיר. היחידה סגורה וחייבים להחליף אותה בשלמותה.

האוטו היה אמור לעבור החלפת מכאטרוניק ו/או החלפת שמן מסינטטי למינראלי. בדוק במוסך ברשת יבואן האם זה בוצע ואם כן, מתי. אולי ישנה אחריות יצרן לפעולה שבוצעה.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

primekart נראה לי שאתה מתבלבל, מחליפים שמן ממינראלי לסינטטי, זה לפחות מה שאני עברתי עד כמה שזכור לי לפני כמה שנים

עריכה אחרונה על ידי ROEi1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך גוטא. הפוך.

הגופרית שבשמן הסינטטי בשילוב עם יוד שנמצא בחלקים הפלסטיים ומים (באקלים עם לחות גבוהה) יצרו יחד אלקטרוליט שגרם לתהליך קורוזיבי לחלקי הברזל שבמכאטרוניק. חלקיקי הברזל נדדו אל הלוחות האלקטרוניים של הגיר וגרמו לקצר.

בבדיקות בעין ניתן היה לראות את הקורוזיה בחלקי היציקות שבמכאטרוניק, בעיקר ביציקות של השסתומים.

פולקסווגן השתגעו מתופעת הקצרים בעיקר בסביבת אקלים עם לחות גבוהה ולקח להם הרבה זמן עד שעלו על פיתרון התעלומה. בשמן מינראלי אין גופרית וכך הם קטעו את היווצרות התהליך הקורוזיבי.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת שמן גיר זה המינוח המדוייק של המוסך המורשה

בשנת 2013 החליפו לרכב את מחשב הגיר כחלק מהריקול שהיה בזמנו לדגמים האלו

המחיר של הרכיב שציינו למעלה הכולל את המחשב הרבה יותר יקר ומחירו באזור ה11000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dsg7 או בקוד 0am זה גיר ״יבש״ כמדומני.

אין דרישה ל״מוסך רשת״ בלבד, גם נניח במוסך מתמחה בפולקסווגן, עליו לא מפסיקים להמליץ בפורום הזה אפשר להחליף מכטרוניק ומצמדים בעלות נמוכה משמעותית ממוסך רשת.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ לך לגשת לגירומטיק,מאוד מקצוענים- אעפ"י שאינם זולים באופן כללי,מאמיןו,שיתנו לך הצעת מחיר מעט יותר שפויה ממוסך היבואן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...