Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת קיט יניקה מחו"ל ומיסים

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות קיט יניקה מאתר בריטי ,

המחיר של המוצר עולה 260 פאונד (לא כולל משלוח)

מבירור עם המוכר לא ניתן לשלוח את החבילה בדואר רגיל מפאת גודלה.

האופציה שעומדת לרשותי היא משלוח דרך DHL עם אופציה שהמוכר ירשום מחיר נמוך משמעותית מהרגיל ,

Yes we will make invoice with low value sonyou pay very little tax"

Shipping is £45

Wire fee £10"

סביר להניח שהחבילה תיעצר 99% בגלל שזה משלוח דרך DHL.

השאלה שלי האם עליי לחשוש ממיסים יקרים (מכס + מע"מ) למרות שעל החשבונית בחבילה יהיה סכום נמוך משמעותית ?

תודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תלך על הערך המוצהר 65$.

לא מעט מידי ולא מעל..

אני למשל הזמנתי לפני כ-3 חודשים גלגל תנופה גם ממוכר בריטי (שוקל 20 קילו בערך הגלגל תנופה) ומן הסתם הרבה יותר כבד מהקיט יניקת אוויר שלך.

הוא שלח את זה במשלוח הכי מהיר של DHL - כדי לסבר לך את האוזן הגלגל תנופה עלה 2400 שקל.

והוא הצהיר עליו 70$.

שהחבילה הגיעה לארץ התקשרתי ל-DHL מה קורה עם זה והנציג אמר שצריך סה"כ תמספר תעודת זהות לשחרר את החבילה מהמכס והיא צפויה להשתחרר בהמשך היום.. אמרתי לו צריך לשלם מעמ/מכס ? אמר , לא החבילה בערך של פחות מ-75$.

לקראת הערב ראיתי שהחבילה שוחררה מרשויות המכס והיא מועברת למיון לקראת חלוקה.

קיבלתי את החבילה למחרת ולא שילמתי שקל מס.

בקש מהמוכר בנוסף לערך שהוא מצהיר בתדפיס גם שיצרף "קבלה" שמעידה על ערך של 65$.

שוב זה מזל , המכס עוצרים בעיקר פלאפונים וחלקים של רכב שהם ממש גדולים שמצהירים עליהם ערך נמוך.

למשל הזמנתי אגזוז של רמוס מאיביי הצהיר עליו 70$ נעצר במכס ודרשו ממני לשלם הפרשי מיסים בסך 1000 ומשהו שקל.

זה מזל אבל לדעתי קיט יניקה לא יעשו לך בעיות כי גם להם קשה לשער ולהעריך את הערך המקורי של הקיט יניקה.

ומן הסתם גם קיט יניקה לא עולה ככ יקר.

אני למשל ייבאתי קיט יניקה רמייאר מאתר בריטי הצהרה נמוכה של 60$ הגיע בחבילה ממש ענקית לא שילמתי מכס.

הכל תלוי במזל ובעומס שיש להם באותו יום :)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PRONATI - ממש מעניין אותי, אם אני מזמין אגזוז מאיביי או בכללי מחו"ל, איך אני מכניס אותו לארץ? ידרשו אישורים ואת כל המסביב, ואם זה אגזוז של רמוס או חברה כזאת או אחרת לא נראה לי שמישהו ייתן לי אישור לדבר כזה.

כנ"ל לגבי קיט יניקה..

יש משהו שצריך לדעת לפני שמזמינים?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תלך על הערך המוצהר 65$.

לא מעט מידי ולא מעל..

אני למשל הזמנתי לפני כ-3 חודשים גלגל תנופה גם ממוכר בריטי (שוקל 20 קילו בערך הגלגל תנופה) ומן הסתם הרבה יותר כבד מהקיט יניקת אוויר שלך.

הוא שלח את זה במשלוח הכי מהיר של DHL - כדי לסבר לך את האוזן הגלגל תנופה עלה 2400 שקל.

והוא הצהיר עליו 70$.

שהחבילה הגיעה לארץ התקשרתי ל-DHL מה קורה עם זה והנציג אמר שצריך סה"כ תמספר תעודת זהות לשחרר את החבילה מהמכס והיא צפויה להשתחרר בהמשך היום.. אמרתי לו צריך לשלם מעמ/מכס ? אמר , לא החבילה בערך של פחות מ-75$.

לקראת הערב ראיתי שהחבילה שוחררה מרשויות המכס והיא מועברת למיון לקראת חלוקה.

קיבלתי את החבילה למחרת ולא שילמתי שקל מס.

בקש מהמוכר בנוסף לערך שהוא מצהיר בתדפיס גם שיצרף "קבלה" שמעידה על ערך של 65$.

שוב זה מזל , המכס עוצרים בעיקר פלאפונים וחלקים של רכב שהם ממש גדולים שמצהירים עליהם ערך נמוך.

למשל הזמנתי אגזוז של רמוס מאיביי הצהיר עליו 70$ נעצר במכס ודרשו ממני לשלם הפרשי מיסים בסך 1000 ומשהו שקל.

זה מזל אבל לדעתי קיט יניקה לא יעשו לך בעיות כי גם להם קשה לשער ולהעריך את הערך המקורי של הקיט יניקה.

ומן הסתם גם קיט יניקה לא עולה ככ יקר.

אני למשל ייבאתי קיט יניקה רמייאר מאתר בריטי הצהרה נמוכה של 60$ הגיע בחבילה ממש ענקית לא שילמתי מכס.

הכל תלוי במזל ובעומס שיש להם באותו יום :)

בהצלחה!

20 קילו על 70$ אבל כשאני הזמנתי טלפון ב 67$ אמיתיים המכס המטוטמים לקחו לי 150 שקל בשביל לקחת את החבילה(!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PRONATI - ממש מעניין אותי, אם אני מזמין אגזוז מאיביי או בכללי מחו"ל, איך אני מכניס אותו לארץ? ידרשו אישורים ואת כל המסביב, ואם זה אגזוז של רמוס או חברה כזאת או אחרת לא נראה לי שמישהו ייתן לי אישור לדבר כזה.

כנ"ל לגבי קיט יניקה..

לפני כמה חודשים התקשרתי למשרד התחבורה לבדוק לגבי יבוא אישי של מערכת פליטה...מעבר ליחס המגעיל שקיבלתי מהם הדבר היחיד שהצלחתי להבין מהנציג [וזה מה גם מה שהוא לא הפסיק לרמוז לי] זה שהכל עניין של מזל, יש סיכוי שהחבילה לא תיעצר בכלל ויש סיכוי שכן - במידה והחבילה תיעצר - אם לא יהיו לך את כל האישורים הנדרשים מן הסתם לא ישחררו לך אותה אם ואחרי שתשיג את כל האישורים תצטרך להתמודד מול המכס.

אז לשאלתך - יש אכן דבר אחד שצריך לדעת לפני שמזמינים - קיימים סיכויים שהחבילה לא תאושר להיכנס לארץ, תהיה מוכן להפסיד את מחיר המשלוח ובמקרה הכי גרוע לשלוח את החבילה חזרה למוכר ולקבל את הכסף חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי קיט יניקה..

אגזוז/מערכת פליטה גם של רמוס , יכניסו לך לארץ בלי בעיה או אישורים כל עוד יש על האגזוז תו תקן E

האגזוזים של רמוס בדרך כלל מצויינים עם תו תקן E , האגזוז שאני הזמנתי היה של רמוס והיה עליו תו תקן E.

מגיע פקח של משרד התחבורה פעם בשבוע למכס ובודק חבילות שמכילים חלקי חילוף לרכב , במידה ויש תו תקן החבילה מאושרת ואתה לא צריך אישורים וכו'... החבילה שלי למשל אושרה על ידי מפקח תעבורה אבל לבסוף ויתרתי עליה בגלל עלות מיסים גבוהה מאוד.

לא שילמת מכס, סבבה , מה לגבי מע"מ?

לא מעמ ולא מכס ולא אגרה , לא שילמתי אגורה.

20 קילו על 70$ אבל כשאני הזמנתי טלפון ב 67$ אמיתיים המכס המטוטמים לקחו לי 150 שקל בשביל לקחת את החבילה(!)

אתה צריך להבין שטלפונים זה ה"יעד" הראשי של המכס , שהם תופסים לך טלפון שהצהרת עליו ערך נמוך הם יכולים תוך שניה לעריך את המחיר האמיתי של הטלפון על ידי חיפוש בזאפ או גוגל.

חלקים לרכב זה הרבה יותר בעייתי להם. אין את זה בזאפ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי קיט יניקה ?

עלולים לעשות לי בעיות בנוגע לאישורים מיוחדים ?

קשה לי להאמין שמדובר על מוצר לא חוקי , בגדול PITSTOP מייבאים את המוצר בעצמם רק שהמחיר שלהם כפול 2 לכן אני שוקל לייבא את המוצר בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נראה לי שאני מזמין.

מצאתי את הקיט יניקה שאני רוצה ב-325 יורו (1310 ש"ח) כולל משלוח רגיל מארה"ב.

המוכר אמר שאין לו בעיה לצרף חשבונית על סך 65 יורו.

מקווה מאד שלא יעשו לי בעיות מבחינת אישורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
טוב נראה לי שאני מזמין.

מצאתי את הקיט יניקה שאני רוצה ב-325 יורו (1310 ש"ח) כולל משלוח רגיל מארה"ב.

המוכר אמר שאין לו בעיה לצרף חשבונית על סך 65 יורו.

מקווה מאד שלא יעשו לי בעיות מבחינת אישורים

תעדכן אם הגיע. גם אני אשמח להזמין דבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...