Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים כשחסמו את הרכב שלכם ולא השאירו מספר?

serginho
שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חסמה אותי מישהי פעמיים, בפעם הראשונה התקשרתי למספר שהיא משאירה באופן קבועה על הדאשבורד כי היא חוסמת קבועה, התקשרתי והמספר לא נכון, התקשרתי למשטרה ורק אחרי 3 שעות המשטרה התקשרה אליי ושאלו אם אני עדיין חסום, אמרתי שכן ורק אז השיגו אותה תוך כמה דקות.

בפעם השנייה היא השאירה מספר נכון, והגיעה תוך כמה שניות להזיז את האוטו, לא רק שהיא חוסמת אותי היא חוסמת כל פעם 3 רכבים.

האמת שאני לא מבין מה עובר לה בראש...

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אישית התקשרתי 3 פעמים למשטרה כשחסמו אותי (3 מקרים שונים). בשלושתם התגובה הייתה מיידית- אם זה בבעלים שהגיע מיד ואמר שהוא קיבל טלפון מהמשטרה או אם זה בניידת שהגיעה להיות איתי עד שהגיעו הבעלים שלא היה ניתן להשיג אותם (במקרה הזה דחפתי את השוטר שייתן דו''ח למי שחסם אותי אבל השוטר משום מה ריחם).

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שקלתי הרבה רכישה של חניה פרטית מכיון שלעיתים

דיי נדירות אני נאלץ לחנות רחוק כי רכבים זרים תופסים את

החניות,בד''כ קרובי משפחה של שכנים או זוגות רומנטיים בבאים

לפארק ליד.

המחשבה שאני יצטרך להתעצבן כל פעם עם מישהו אחר ולהתרגז מונעת

ממני לרכוש חניה פרטית. עדיף לי ללכת ברגל מרחק מה מאשר לריב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשכונה שאנחנו שוכרים בה, במקרה כזה נהג הרכב הנחסם פשוט יושב בתוך הרכב שלו וצופר בלי להפסיק. זה מבטיח שאחד השכנים בסביבה יסייע לו בחיוג למשטרה, או ירד אליו עם סכין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה עשו לי את זה הרבה דווקא בחניה הביתית שלי!

פעם אחת זאת הייתה אישה שאשכרה נכנסה לבניין וחנתה לי בחניה לאחר שחזרתי גמור מעבודה, כמובן שאת הצעקות והקללות והצפירות שהיא ספגה ממני לא נראה לי שהיא תשכח... כל הבניין שמע. באותו רגע אני כל כך התעצבנתי... איך אנשים מעזים לחנות לך בחניה הפרטית, בבניין, בטאבו שלך רק כי "לא רשום על החנייה כלום"?

פעם שנייה זה היה חבר של שכן או שכן מבניין ליד, השכן שלי העיר לו ואני בדיוק חזרתי מהעבודה, גם עליו דיברתי "ביפה", עשה את עצמו לא שומע והלך...

אין לי בעיה ששכנים או אנשים יבקשו לחנות כמה דקות או משהו בגלל מקרה חירום, אבל אשכרה להיכנס לבניין ולחנות בחנייה שלך זה לא ייאומן. לצערי אני חמום מוח אבל לשמחתי גם יודע להשתלט על עצמי לכן ברוב המקרים אחרי כמה צעקות הכל חזר לקדמותו.

ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בבנין רשום שזו חנייה פרטית של דירה x ואנשים שמים קצוץ. הבעיה שגם המשטרה לא עושה יותר מלהרים טלפון לחוסם.

שיא היה בחנון ציבורי בתל אביב (בכוג שלום שטרית פינת רוקח) שמישהו חסם אותי. העירייה הפנתה למשטרה והמשטרה לעירייה עד שאמרתי למשטרה שישלחו מיד ניידת כי עוד 5 דקות יהיה פה מישהו עם אלה שהולך לשבור רכב חונה. זה גרם להם להתקשרלבן זונה שמצידו לקח לעצמו עוד חצי שעה עד שטרך לבוא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שטויות. לפני כמה ימים חניתי בחניון ציבורי ליד ריכוז מוסדות ציבוריים. בתוך החניון יש מעברים בעלי שני נתיבים. אני לא יוד מי המוכשרים שאשכרה חנו יפה באותה שורה עם יתר הרכבים וחסמו מעבר לאיזה 70 רכבים שחנו בקטע שאליו המעבר מוביל. מילא אני הייתי עם ג'יפ והצלחתי בזהירות לטפס על אבן הגידור ולצאת דרך המדרכה. אחרים נשארו שם לחכות לדביל הלא מרוכז. ראיתי הרבה כאלה. לא רוצה להיות סקסיסת אבל בנות המין היפה מצטיינות בזה.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בקרית ביאליק המשטרה/פיקוח עירוני מגיעים מהר ומטפלים בבעיה.בהתחלה שראיתי שמחנים אצלנו בחניות(חניות פרטיות מאחורי הבניין) פשוט הייתי מורח להם גריז על הידיות של הדלתות. אבל כשראיתי שבאמת מטפלים מהר הפסקתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

כשאתה עושה פעולה הזזה אקטיבית של הרכב ללא נזק לרכב, לא ניתן לפתוח לך תיק פלילי.

גם אם אתה גורם נזק שאינו נקמה אלא בכדי להזיז את הרכב

(כגון: שבירת חלון) לאחר שמיצית את כל האפשרויות האחרות (משטרה לדוגמא) יהיה קשה מאוד לחייב אותך בפלילים או בוודאי בנזיקין.

יש סיכוי לא קטן לחייב את החוסם בקנס לדוגמא בתביעות קטנות

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במידת הדחיפות של היציאה מהמקום,

החל בסיבוב בבתי העסק הקרובים ושאלה של מי המכונית, טלפון למוקד העירוני או למשטרה.

לפני הרבה שנים כשהייתי צעיר וטיפש גם דחפתי בעדינות מכונית (זה יעיל מאוד עם פגוש מתכת על טויוטה היילקס), יש לי חבר שעד היום לא מתעצל לשלוף וו כננת ולהזיז מכוניות כשמירת כשירות לחילוצים...

עכשיו בעידן מצלמות האבטחה בכל מקום זה מאוד בעייתי, אבל אחרי מבט ימינה ושמאלה ובתנועת ניקוב מהירה עם מוט בניין מחודד דרך הגריל ישר לרדיאטור אפשר להיות בטוחים שלנהג/ת שלא אכפת מזמנם של אחרים, יהיה הרבה זמן לחשוב על ההתנהגות שלהם כאשר ירתח לו הרכב בזמן הנסיעה.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם חסימת רכב היא התנהגות בהחלט גסה,

אבל כשאתה מנקב לו רדיאטור אתה עשוי לגרום לו לתפיסת המנוע, כי הרי על השעון חום מנוע (עם יש) הוא אולי לא יסתכל, ולך תדע מה יקרה כאשר יינעלו לו הגלגלים הקדמיים, והוא במקרה באיילון, ומשפחה של מישהו מהפורום בדיוק לידו באוטו, או מאחוריו.

בקיצור -זה אולי מרגיש נכון, אבל עם רגשות כאלה לא מתקדמים ברמת התרבות הכללית במדינה לשום מקום ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני? ניקבתי רדיאטור?

להיפך, אמרתי שזה לא ישים כיום, יודע מה? גם מהסיבה שנתת.

אגב להתקדם בתרבות הכללית, יש אנשים שלא דחוף לי לקחת קדימה תרבותית... בתוך עמי אני חי, לא תמיד בכיף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים נחסמתי ביציאה מהעבודה, שעתיים של שיחות למשטרה\עירייה לא עזר שום דבר, שעתיים התייבשתי עד שהבן אלף חזר לרכב.

בפעם השניה והשלישית שזה קרה הרכבים הוזזו באורח פלא ע"י אנונימי לאמצע הכביש לאחר שידית בלם היד השתחררה איכשהו, לא ברור איך.

לזה, ככל הנראה, הכחולים יגיבו מעט יותר מהר.

או שלא, על הז שלי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...