Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מק"ט לרדיו דיסק מקורי של רנו

markus1
שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מנסה לשחזר ורוצה לקנות את הרדיו דיסק המקורי שהגיע עם האוטו. מדובר על רנו קליאו ספורט משנת 2001 (ph1). בחור נחמד מאיביי שמוכר כאלה אמר שרצוי מאוד לדייק עם המספר הסידורי כדי שהכל יעבוד, כולל השלט שבהגה.

מישהו יודע איזה מערכת בדיוק הגיעה ברכב הזה?

ממה שראיתי זה בגדול מה שצריך להיות -

http://www.ebay.com/itm/Renault-Clio-Megane-Laguna-Radio-Stereo-CD-Player-Turner-List-22DC279-62E-CODE-/111457753584?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרנו יש שני פורמטים למערכות לרכב: Tuner list ו Update list - לדגמי תחילת שנות האלפיים אתה צריך בדיוק את מה שהבאת בקישור, מערכת שהיא Tuner list. מעבר לזה, כשאתה קונה מערכת באיביי, אתה חייב לוודא שהיא מגיעה עם הקוד, אחרת זה פשוט לא יעבוד, אבל מעבר לזה הכל הוא plug and play ברוב המקרים.

המערכת שנתת בקישור היא הדגם ה"משודרג" שנקראת Cabasse Auditorium והיא מוציאה הספק גבוה יותר מהמערכת הרגילה - הגיע למיטב ידיעתי כשדרוג בחלק מהדגמים או בדגמים הבכירים. לא משוכנע בכך במאה אחוז, אבל בטוח למדי שהיא חליפית לגמרי עם המערכת הרגילה, כשדרוג פשוט לאיכות השמע ברכב.

אני אסייג ואגיד שכל מה שכתוב הוא מנסיוני, אני לא מומחה אודיו ולא מומחה גדול מדי ברנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה (לעזאזל :wink:) אתה רוצה לרכוש רדיו מקורי?

מה קיים היום? למה לא לקנות ר"ד אפטרמרקט נורמלי אם לא קיים היום שיציע לך למשל גם דיבורית BT או פונקציות נחמדות אחרות?

ניתן לשמר שליטה מההגה באמצעות מתאם חיצוני (וכן, זה אומר עלות נוספת כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייזר תודה רבה, אבל תראה כמה סוגים יש - http://www.ebay.com/sch/m.html?_odkw=clio&_ssn=sayera.ltd&_armrs=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2046732.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xclio+cd+player.TRS0&_nkw=clio+cd+player&_sacat=0

ותום - השלט שכרגע תקוע סתם, פלוס צג עילי שלא מראה כלום מציקים לי.

אני לא משתמש בBT, סידי עם רדיו מספיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולרגע חשבתי שמטרת תת הפורום פה זה לשפר את הסאונד.

אבל בסדר, מה שעושה לך את זה. :wink:

מתאם כזה אמור לכאורה להסדיר את בעיותיך.

אם כי לא יודע אם הוא מתאים ב-100% (על משקל ההתלבטות שיש לך לגבי יחידה מקורית. במכירה הזו למשל יש התייחסות לאפשרויות אחרות בתיאור), כמו גם איך מכוונים את הדברים בתצוגה במידה וכוונו בעזרת אותה יחידה המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תראה כמה סוגים יש

בקישור שהבאת יש בדיוק שני סוגים: זה הראשון (ויש אותו בשני צבעים) וזה השני (יש אותו בגרסת cabasse ובגרסה רגילה).

אם תפתח את התמונות בשתי המכירות תראה שהקונקטור מאחור זהה לגמרי, כך שלדעתי הם חליפיים.

אל תשכח שאתה צריך גם כלי כזה כדי להוציא ולהכניס את הרדיו.

לו אני הייתי במקומך, הייתי מהמר על גרסת ה cabasse (זו שמופיעה בקישור השני שנתתי) בעלת ההספק הגבוה יותר - לדעתי קיים סיכוי גבוה שזה יתאים בלי בעיה ויתן לך שדרוג לאודיו, ובמקרה הכי גרוע ההימור הכספי נמוך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אז הקשבתי לעצתכם וקניתי מתאם Connect2, אבל אין לי אפשרות לחבר אותו :( !

למערכת שלי - Alpine cde-140e אין כניסת אוזניות מאחורה לכבל הקטן של המתאם.

האכזבה גדולה והבאסה עוד יותר.. למישהו יש מושג אם אפשר לסדר את זה או שזה חסר תקנה ואני אצטרך להחליף את המערכת?

זה המתאם - http://www.connects2.com/Product/ProductItem/CTSRN004.2 והתוסף לAlpine נראה כמו בתמונה.

cde.jpg

CTSONYLEAD.jpg

cde2.jpg

$_1.JPG

עריכה אחרונה על ידי markus1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיפרת לנו באיזה מכשיר מדובר מקודם. ואכן נראה שאין לו חיבור שרלוונטי לשליטה מההגה.

האם המתאם שרכשת מתאים לפחות להחזרת פעולת הצג העליון שחסר לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא כי הזמנתי בטעות מתאם שלא מתחבר לצג העליון (כן אני יודע..), אבל בכל אופן מהשירטוטים של קונקט2 גם למתאם השני יש את חיבור האזניות הזה.

כרגע חשוב לי יותר להשמיש את שלט ההגה, ואם הצג לא יעבוד ניחא.

מצטער אם הודעתי הקודמת נשמעה מאשימה, נהפוך הוא! מודה לכם על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז אחרי התקנת המערכת שקניתי מחבר הפורום ואחרי שהוחלף המתאם, שמח לבשר שהעסק עובד!

קצת כאב ראש אבל נחמד לראות את זה פועל שוב.

זה המתאם

http://www.connects2.com/Product/ProductItem/CTSRN003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...