Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתורן בלי קודן? יש דבר כזה?

xpozot
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי בעידן הKEYLESS הוא הקודן, מייתר את כל העניין שבכל זאת צריך להקיש קוד ורק אז להניע, האם יש דבר כזה איתורן \ מערכת מיגון כלשהיא לרכבי יוקרה (MB C300) שחברת הביטוח תאשר ללא קודן?

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאיתוראן מערכות ללא קודן, אבל למיטב ידיעתי נועדו להגנה על רכבים זולים, עד 100 אלף שח בערך.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין! וזה מציק!

המערכת.היחידה ללא קודן היא מערכת סייב save וזה מערכת חצי פעילה

על איזה רכב מדובר?

תנסה לברר אצל מגדל ומנורה הם מבטחים ללא מיגון.

ותנסה ללחוץ את חברת הביטוח שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב יוקרה אין. היה לי בזה באופל (הרכבה עלה 150). בבימר יש קודן, ובכל רכב שבדקתי חייבו קודן. אפילו בקורבט בסרטון של בני ודורון מי שראה, זו עם ה-1400 כ"ס, אתה שומע אותם מקלידים קוד לפני הנעה. מעניין אם בפרארי גם מחייבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי יש רק איתורן save.

חלק מחברות הביטוח רצו שאני אתקין גם קודן (לא רציתי), אז עשיתי בירורים עם כמה חברות ביטוח עד שמצאתי חברה שמוכנה לבטח רק עם האיתורן ללא קודן (לא היה הבדל משמעותי במחיר הביטוח).

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקת מיגון לרכב לא מזמן. וכשדיברתי עם חברת הביטוח הם אמרו לי שאני מחויב לקודן או רנת מיגון יותר גבוהה, ואצלי ברכב מותקן איתורן SAVE ככה שלא הייתי צריך שום קודן או עלוקה.

סיאט לאון 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בב.מ.וו M135i חדשה היה איתורן בלי קודן, כלומר האיתור היה פעיל והקודן שהותקן מנוטרל (באישור חברת הביטוח). ניתוק הקודן בוצע על-ידי המתקין הרשמי של דלק מוטורס.

עריכה אחרונה על ידי רועי צוקרמן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף (GTI),גם אצלי רק איתוראן SAVE ללא קודן (דבר מטומטם לכשעצמו)

דווקא ביקשתי יפה ווויתרו לי,לא מלחמות או בעיות כלשהן.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של KEYLESS שיש ציוד שיודע לסמלץ את הרכב ולגנוב את פרטי מפתח. בעזרת ציוד הזה ללא קודן להניע את הרכב ולברוח מהמקום לוקח בדיוק כמה שניות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כפי שרשמתי הוא מרצדס C300, הסוכן ביטוח טוען שחייב קודן, אני הולך להתעקש על זה ביום ראשון, לא מתאים לי הקודן הזה.

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...