Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול כרית אוויר RunX והודנה ג'אז

yayu2120
שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לדעת איך אני יכול לבטל כרית אוויר בטויוטה קורלה RunX 2004

ובנוסף הונדה ג'אז 2005.

דיברתי עם מוסך מרכזי שלהם והם לא עושים את זה מסיבות בטיחות.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא נטחן בעבר עד דק.

לא מבטלים כריות אוויר על אף שהדבר כלל אינו מסובך, גם ברמה שלא תדלק נורית ההתראה של המערכת האמורה.

ומדוע לבטל? אם בגלל כיסא בטיחות לתינוק, אז בטיחותי יותר עבורו מאחור.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא נטחן בעבר עד דק.

לא מבטלים כריות אוויר על אף שהדבר כלל אינו מסובך, גם ברמה שלא תדלק נורית ההתראה של המערכת האמורה.

ומדוע לבטל? אם בגלל כיסא בטיחות לתינוק, אז בטיחותי יותר עבורו מאחור.

מסכים שבטוח יותר לסוע מאוחר, אבל לאור הנסיבות אני לפעמים נאלץ לסוע איתו מקדימה.

אשמח לקישור לשרשור שדובר על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לדעת איך אני יכול לבטל כרית אוויר בטויוטה קורלה RunX 2004 ובנוסף הונדה ג'אז 2005. דיברתי עם מוסך מרכזי שלהם והם לא עושים את זה מסיבות בטיחות. תודה על העזרה.
תוציא FUSE של AIR BAG-זהו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה, סובארו וטויוטה ממה שאני מכיר קיים, אבל הוא נמצא בין 2 מגרעות פלסטיק כדי שלא יוציאו(תכלס אפשר להוציא בקלות).

השאלה אם זה מבטל לגמרי את פעולת כרית האוויר, פיוז פשוט וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה, סובארו וטויוטה ממה שאני מכיר קיים, אבל הוא נמצא בין 2 מגרעות פלסטיק כדי שלא יוציאו(תכלס אפשר להוציא בקלות).

השאלה אם זה מבטל לגמרי את פעולת כרית האוויר, פיוז פשוט וזהו?

מבטל לגמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטל לגמרי

שאלתי שאלה ולא ענית לי. האם בטיוטה ראנקס קיים פיוז למערכת כריות אוויר או שאתה סתם זורק דברים באוויר ?

1. הוצאת הפיוז אינה דרך נכונה לבטל את פעולת כריות האוויר מכיוון שמנורת כריות אוויר תמשיך לדלוק למרות הוצאת הפיוז במידה וקיים אחד כזה בראנקס.

2. במידה וקיים פיוז כזה הוצאת הפיוז תרגום לכלל מערכות כריות האוויר לא לעבוד והבחור מחפש לבטל רק את כרית צד נוסע.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי שאלה ולא ענית לי. האם בטיוטה ראנקס קיים פיוז למערכת כריות אוויר או שאתה סתם זורק דברים באוויר ?

1. הוצאת הפיוז אינה דרך נכונה לבטל את פעולת כריות האוויר מכיוון שמנורת כריות אוויר תמשיך לדלוק למרות הוצאת הפיוז במידה וקיים אחד כזה בראנקס.

2. במידה וקיים פיוז כזה הוצאת הפיוז תרגום לכלל מערכות כריות האוויר לא לעבוד והבחור מחפש לבטל רק את כרית צד נוסע.

1.פיוז קיים למערכת SRS/AIRBAG כולה

2.אתה לא יכול לבטל חצי את המערכת-או הכל או כלום.....

קיימת אופציה-אמולטור של כרית-אבל אני מניסיוני לא ראיתי

p.s

אני לא זורק סתם דברים

עריכה אחרונה על ידי gershon1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לראות את מיקום הפיוז וערכו.

אם מנורת כריות אוויר דולקת הדבר עלול לגרום לכישלון בטסט לכן הדרך שאתה מציע לא נכונה ומסוכנת. ביטול כרית אוויר יש לבצע לפי נועל מסודר הקיים בכול מוסך מורשה הייבואן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...