Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארה"ב - מתלבט איזה אוטו לקנות

netanel.w
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר בארה"ב וכבר תקופה ארוכה מתלבט איזה אוטו לקנות.

אני כרגע סטודנט, לא מבין במכוניות ומפחד לזרוק סתם כסף.

אלו הם הדגמים שאני מתלבט אם לקנות, אשמח לשמוע את דעתכם על הקישורים המצורפים וגם בכלליות על הדגמים המופיעים בהם.

הייתי רוצה לשמוע בעיקר על אמינות הרכב - האם דברים נהרסים בו מהר בדר"כ? יקר לטיפול?

2003 BMW Z4

https://sfbay.craigslist.org/sfc/cto/5925709329.html

2007 MAZDA MIATA

https://sfbay.craigslist.org/sfc/cto/5958612733.html

2007 BMW 335I

https://sfbay.craigslist.org/sby/cto/5932166570.html

2010 VW CC

https://sfbay.craigslist.org/pen/cto/5954221864.html

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה זה אומר salvage title?

כן, אבל הרבה פעמים רושמים את זה בטעות או מבלי להבין.

חשוב לי גם לשמוע על הדגמים ולא רק על המכוניות שמופיעות בקישורים (כי מכל דגם יש לי כמה מוכרים).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי נמנע מהרכבים הגרמניים בארהב - אמינות ירודה וחלפים יקרים .

למה לא ללכת על קלאסיקה אמריקאנית ? מוסטאג ? קמארו ?

אוקי - תודה!

אני מחפש משהו בטווח ה5K - 10K, הקמרו עוברת את זה.

מוסטאנג יש דווקא הרבה בטווח הזה אבל אני פחות מתחבר לאוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור מיאטה ופאסאט CC??

תפרט מה הצרכים\דרישות שלך מהרכב.

אלו הם 2 דגמים שנראים לטעמי מבחינת המראה.

ההשוואה בניהם יכולה להיות על אמינות? מחירי טיפול? וכו'..

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו הם 2 דגמים שנראים לטעמי מבחינת המראה.

ההשוואה בניהם יכולה להיות על אמינות? מחירי טיפול? וכו'..

תודה!

איפה אתה גר? מה האקלים? כמה נוסע? יש במדינה הזו טסט שנתי או רק בדיקת emissions?

כל המכוניות שאתה מציין בפתיחת השרשור מלבד המיאטה מזמינות צרות. תיכנס לאדמונדס ותקרא מאות משובים של בעלי רכב. אמינות נמוכה, חלפים יקרים ואם תתקן אצל ה-dealer יקרעו לך את הצורה. חוץ מאשר במרכזים אורבניים גדולים מוסכניקים לא יכירו חלפים, לא יבינו חשיבות של נוזלים איכותיים, מכוניות מפונקות. לך על רכב אמריקאי שיתקלקל אבל כל מוסכניק יודע לתקן בזול או יפני שלא מתקלקל.

בארה"ב אין מכוני בדיקה לפני קניה (אני לפחות לא מכיר) אבל בהחלט מקובל לקחת רכב למוסך שיגיד מה צריך לעשות, ולהוריד מהמחיר. תביא בחשבון שה-KBB הוא אפילו לא המלצה וגם לא אדמונדס, גם ארה"ב מלבד אזורים נידחים מאוד שה שוק של קונים.

תבדוק גם ebay motors בסביבה שלך אבל תביא בחשבון שהרוב שם סוחרים ותבדוק את המוניטין שלהם אופליין, יש כאלה בסדר ויש כאלה שהשערות עומדות.

ולסיום, ליסינג קצת יותר יקר אבל נותן לך שלוות נפש עם מקדמה צנועה וחודשי לא גבוה. ואז לך על מה שתרצה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה גר? מה האקלים? כמה נוסע? יש במדינה הזו טסט שנתי או רק בדיקת emissions?

כל המכוניות שאתה מציין בפתיחת השרשור מלבד המיאטה מזמינות צרות. תיכנס לאדמונדס ותקרא מאות משובים של בעלי רכב. אמינות נמוכה, חלפים יקרים ואם תתקן אצל ה-dealer יקרעו לך את הצורה. חוץ מאשר במרכזים אורבניים גדולים מוסכניקים לא יכירו חלפים, לא יבינו חשיבות של נוזלים איכותיים, מכוניות מפונקות. לך על רכב אמריקאי שיתקלקל אבל כל מוסכניק יודע לתקן בזול או יפני שלא מתקלקל.

בארה"ב אין מכוני בדיקה לפני קניה (אני לפחות לא מכיר) אבל בהחלט מקובל לקחת רכב למוסך שיגיד מה צריך לעשות, ולהוריד מהמחיר. תביא בחשבון שה-KBB הוא אפילו לא המלצה וגם לא אדמונדס, גם ארה"ב מלבד אזורים נידחים מאוד שה שוק של קונים.

תבדוק גם ebay motors בסביבה שלך אבל תביא בחשבון שהרוב שם סוחרים ותבדוק את המוניטין שלהם אופליין, יש כאלה בסדר ויש כאלה שהשערות עומדות.

ולסיום, ליסינג קצת יותר יקר אבל נותן לך שלוות נפש עם מקדמה צנועה וחודשי לא גבוה. ואז לך על מה שתרצה.

תודה רבה! דעתך עזרה לי מאוד.

אני גר דרומית לסאן פרנסיסקו - אזור פאלו אלטו.

מזג אוויר קר בחורף ונעים בקיץ - רחוק מלהיות חם כמו בארץ.

רוב הכביש מתפרס על שטח מישורי.

צפי נסיעה של פחות מ16,000 ק"מ בשנה.

עריכה אחרונה על ידי netanel.w
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...