Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חברת ביטוח חייבת ליצור איתי קשר לפני שתובעים אותי

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום,

הייתי מעורבת בתאונה קלה, בה לא הייתי מבוטחת בצד ג' או מקיף.

הרכב בו פגעתי תבע את חברת הביטוח שלו, וקיבל פיצוי, ועכשיו חברת הביטוח תובעת אותי, אך דורשת גם הוצאות משפט ושכ"ט עורך דינם.

האם ישנו כלל או חוק או סעיף המחייב את חברת הביטוח הנ"ל להתקשר אלי באיזשהו אופן כדי לדרוש ממני את הכסף שהם דורשים לפני שהם פונים לתביעה משפטית?

ואם כן, אפשר בבקשה לקבל הפניה לחוק הזה?

אני כותבת בעצמי כתב הגנה בעניין בימים אלה, וצריכה להעביר אותו בדחיפות

לכן, מאד אודה אם ניתן יהיה לענות לי במהרה.

אני מודה מאוד לכל העונים

בברכה

ענבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את לא מסכימה לחבות שלך, אני מניח שזה לא כל כך משנה.

אם את מסכימה שאת צריכה לשלם את כל הסכום, הייתי פונה לחברת הביטוח ומבקש לשלם את הנזק למעט עלות עורך הדין + הוצאות משפט, שכן לא פנו אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היית אשמה בתאונה?

האם בעל הרכב שנפגע פנה אליך בעבר וביקש ממך לשאת בנזק?

אם התשובה חיובית - נסי להתפשר עם חברת הביטוח כפי שהציע Nemesis. הרי הדיון המשפטי עדיין לא התקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום חובה חוקית לשלוח מכתב בטרם הגשת התביעה אולם בדרך כלל כן עושים זאת בכדי להקל על המערכת. כמו שאמרו קודם, השאלה אם את מודה בעובדות ובאשמה או לא, אם כן תנסי לסגור מולם ישירות ולשלם להם את גובה הנזק.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מעורבת בתאונה קלה בה לא היית מבוטחת במקיף או צד ג'.

דהיינו נסעת על רכב ללא ביטוח בכלל.

למה הוא תבע את הביטוח שלו? היה נכון לך לשלם לו מייד ללא

התערבות הביטוח,

אגב,

ביטוח חובה יש לך?

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש ציינה שאין לה ביטוח צד ג' /מקיף. זה שיקול שלה. זה לא המקום למתוח עליה ביקורת.

זה לא אומר שנהגה ברכב ללא ביטוח (מאחר וחייבת רק ביטוח חובה. מעבר לכך - זה לשיקול דעת שלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש ציינה שאין לה ביטוח צד ג' /מקיף. זה שיקול שלה. זה לא המקום למתוח עליה ביקורת.

זה לא אומר שנהגה ברכב ללא ביטוח (מאחר וחייבת רק ביטוח חובה. מעבר לכך - זה לשיקול דעת שלה)

נכון מאד

לא באתי למתוח ביקורת או לחנך,יש לי שני מתבגרים בבית לחנך.

כוונתי שהיתה אמורה לסגור את זה מולו ומייד.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...