Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ק"מ עבור טנק דלק בפורד, משתנה בין רכב לרכב

yo-yo
שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש ברשותנו 2 מכוניות פוקוס זהות (2008 ו 2009).

ב 2009 כשאני שם טנק מלא רשום לי שיש לי עוד 600 ק"מ לנסוע. ב 2008 רק עוד 400 ק"מ.

הנחתי אם ככה שהוא מסתכל על הסטטיסטיקה ולפי זה מחשב תחזית, איפסתי ב 2008 אבל אין שיפור משמעותי בהערכה שלו.

איך החישוב הזה מתבצע לדעתכם? יכול להיות לפי הסטורייה יותר ישנה שמאוחסנת במחשב ולא נגישה? האם אולי יש בעיה? עקרונית אין בעיה ברכב אבל עדיין לא יצא לי לחשוב מספר ק"מ עובר ליטר דלק (ה 2008 חדש אצלי).

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בפורד זה עושה ממוצע והערכה לפי סיגנון הנסיעה.

האוטו אצל אישתי כל הזמן בנסיעות בתוך העיר, יכול להיות שהיה כתוב 240 ק"מ (סתם לדוגמא, לא על מיכל מלא).

ואז נצא מהעיר ונעלה על כביש מהיר זה עולה כל הזמן (עד גבול מסויים כמובן) אפילו שבפועל אנחנו עוד עוברים ק"מ.

כי הוא מזהה שאופי הנסיעה השתנה.

כלומר על אותו מיכל דלק אתה תעבור יותר ק"מ מחוץ לעיר מאשר את אותה נסיעה בתוך העיר.

אני לא יודע אם זה נתון שמתאפס כמו ק"מ לליטר, לא בדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר אצלי זה אחרת.

אני מדבר על הק"מ שנשארו לנסוע עד התדלוק הבא, נכון?

אצלי הוא לעולם לא יעלה לא משנה אם ניסע גם מחוץ לעיר... במקרה הטוב הסכום של מה שנשאר ומה שנסעתי יהיה גבוה מהמספר שבהתחלה הוא חישב. למשל אחרי תדלוק הוא משערך 400... אחרי 200 ק"מ נסיעה הוא יעריך שיש לי עוד 230 ק"מ אם נסעתי מחוץ לעיר לדוגמא. אבל בטח לא אגיע ל 600 כמו ברכב השני (שנוסע יותר מחוץ לעיר... אבל איפסתי מונים).

לעוד מישהו יש מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמדוד צריכה באופן הרגיל והישן ותדע בודאות מה קורה שם

האם ה600 קמ באמת מתודלק אחרי 600 קמ או גם לאחר 400 וקצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק טוב יותר ואעדכן (אוף עם האנשים ששים דלק ולא בודקים כמה קמ\ליטר הם עשו :-))

עדיין חשבתי שמבחינת המחשב התוצאה צריכה להיות זהה או הגיונית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי, לאחר בדיקה.

כנראה המחשב מראה כמה ק"מ נשאר עבור טנק מלא לפי ההספק האחרון (בערך!). עשיתי 430 ק"מ כשהגעתי לתדלוק (עד היום עשיתי פחות) ופתאום הוא הקפיץ לי את השערוך ל 450 ק"מ (כי נשאר דלק בטנק מן הסתם).

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...