Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני נוהג? - לא מעניין אף אחד

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתבר שהתוצר האמיתי היחיד מהמדבקות שמזמינות נהגים לדווח אודות עבירות תנועה הוא בעיקר ארגזים מלאים בפקסים.

80 אחוזים מהחברות כלל לא שלחו דיווחים ב-2015

כבר מ-2014 קבע מרכז המחקר והמידע של הכנסת כי לא ננקטו הליכים כנגד נהגים שדווחו

יש חיוב להדביק את המדבקה, אך אין בקרה, אכיפה וענישה על היעדרה.

בשורה התחתונה מסכימים מנהלי ציי הרכב כי עיקר התועלת במדבקה היא פסיכולוגית - נהג היודע כי עשויים לדווח עליו יחשוש יותר לנהוג שלא כחוק.

הכתבה המלאה פה

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג חמש שנים עם רכב שעליו מדבקה.

התלוננו עלי שלוש פעמים - ושלושתן היו שקריות לחלוטין (חלקן אף פליליות, אני מניח).

פעם אחת התקשרתי להתלונן על מישהו, לאחר שפגע בי בכוונה עם המשאית שלו, המוקדן אמר לי שהמדבקה כנראה ישנה, כי אינו מוצא את הלוחית שלו.

נו שווין, לפחות החברה לא לוקחת את השטות הזו ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה מסכימים מנהלי ציי הרכב כי עיקר התועלת במדבקה היא פסיכולוגית - נהג היודע כי עשויים לדווח עליו יחשוש יותר לנהוג שלא כחוק.

ממה שהבנתי, ההשפעה הפסיכולוגית הזו - כלל לא מבוטלת. גם זה משהו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם מדבקה חסם לי את החניה. התקשרתי למוקד - סרבו להתקשר לבעל הרכב. הזמנתי את פקחי העיריה, הם פנו למוקד, אשר סרב לפנות לבעל הרכב.

הסיפור הסתיים בדו"ח חניה .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תמימות לחשוב שהמניע העיקרי לחוק, היה רצון למנוע תאונות.

כרגיל במדינתנו, חפש מי הרוויח מהחוק.

הרי רוב החברות לא מספיק גדולות בשביל להחזיק מענה אנושי 24/7, ולכן איך שנכנס החוק לתוקף, כבר היו חברות ששמחו להציע שרותי מרכזיה עבור חברות אחרות. שים לב שבהרבה מכוניות יש בדיוק אותו מספר טלפון על המדבקה, למרות שמדובר בחברות שונות.

מבחינת הבעלים של אותן מרכזיות, החוק השיג את מטרתו, הם גזרו את הקופון שלהם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שחייב מספר מקוצר. יש רכבים, בעיקר צבאיים, עם מספר רגיל.

נראה לי המרוויח האמיתי זה החברות שמפעילות את המוקדים הטלפוניים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להתקשר כמה פעמים על נהגים שעשו דברים ממש לא נחמדים על הכביש , אך פעם לא קיבלתי מענה ראוי ואפילו שביקשתי שיחזרו אלי אם פרטים לגבי אופן הטיפול או אם בכלל היה טיפול , כמובן שאף אחד לא חזר ולא עשה כלום.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקצין רכב שאצלי בחברה דווקא לוקח את העניין ברצינות, כל תלונה מלווה בשיחת בירור והטפת מוסר.

עלי התלוננו פעמיים, בפעם הראשונה בזמן ובמקום שכלל לא הייתי בו ובפעם השנייה התלוננו שאני נוהג במהירות מופרזת כשאני תקוע בפקק זוחל במשך 40 דקות...

אצטט את עצמי משיחת הבירור האחרונה - "זה שתקעו לי אות קין על הפגוש האחורי זה לא אומר שצריך להפריע לי לעבוד ביום שאחרי".

ככל שאני חושב על זה יותר, כל רעיון ההלשנה הוא רע מיסודו. לא מתקין רע במעשה רע אחר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...