Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני עד 80 אלף ש"ח

explorer
שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברושתי פולקסווגן פולו 2010 גיר ידני ואני רוצה להחליף את הרכב לרכב מאותה קטגוריה אבל עם גיר אוטומט.

בחיפוש ביד שניה מצאתי פולקסווגן פולו 2015 מנוע 1.2 TSI עם 90 כ"ס וגיר DSG.

האם דגם זה של פולו כמו גדם 1.2 105 כ"ס עם תקלות במצמדים ובגיר או שתוקנו כבר התקלות?

אופציה נוספת היא טויוטה יאריס, אני יודע שהיא מאוד אמינה אבל לא יודע את רמת הביצועים שלה הגם שהמחיר שלה יותר יקר יחסית לפולו.

אציין שאני נוסע ברכב 1000 ק"מ בחודש, רוב הנסיעות הן בין עירוניות אבל למרחק של עד כ 50 ק"מ הלוך חזור, לעיתים (אחת לחודש\ יים תהיה נסיעה ארוכה פה ושם מעל 100 ק"מ.

הצפייה מהרכב שיהיה זריז ומהנה לנהיגה לא חלש שבקושי יסחוב ויאיץ, אמיןלא דורש שיא של אמינות- אבל כן לשמור על ראש שקט מבעיות ותקלות מיותרות ויקרות(הנהגים ברכב מקפידים לשמור על הרכב ולטפל בזמן) וצריכת דלק שלו תהיה סביב 15 קמ"ל

אשמח לעצותכם ולהמלוצתכם ולאופציות אחרות טובות - לא להגיד לי יונדאי I10 או סוזוקי אלטו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס לא תענה לך על ההיבט של הנאה מנהיגה , במיוחד לא האוטומטית עם הגיר הרציף.

ביצועים תוכל לקבל בעיקר ממנועי טורבו (איביזה פולו וסקודה עם אותם מנוע וגיר , )קליאו 1.2 טורבו עם גיר רובוטי של רנו ו208 עם גיר אוטומטי רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קרובות לתקציב שלך שיספקו חוויה דומה לפולו הן האיביזה 1 ליטר או פיג'ו 208 1.2

האיביזה במחיר הזה תהיה מאובזרת מהפיג'ו, היא זריזה יותר וגם קצת חסכונית יותר, לחובתה עיצוב משעמם, נוחות ובידוד רעשים לא מושלמים והעובדה שהמחליפה שלה תצוג ממש בקרוב.

הפיג'ו מעט פשוטה ופחות מאובזרת מהאיביזה אבל לזכותה תא נוסעים מרווח יותר, עיצוב חיצוני ופנימי נאה יותר ונוחות נסיעה ובידוד עדיפים.

אישית יש לי ניסיון של מעל שנה ו-17 אלף קילומטרים עם האיביזה 1 ליטר שמשרתת את אימא שלי והיא מאוד מרוצה ממנה, הרכב זריז כמו שהיא אוהבת, חסכוני, מאובזר בדברים שחשובים לה וקומפקטי ונוח לשימוש עירוני.

אני לא רואה הרבה סיבות לרכוש רכבים אחרים משומשים בתקציב הזה, יאריס לצורך העניין לא תהיה עדיפה בשום תחום על הפיג'ו והסיאט למעט בתחום הסחירות ושמירת הערך שגם הם עניין דיי נזיל. הפולו למשל תציע תא נוסעים איכותי יותר, אבל היא לא תהיה חדשה ולא תהיה לה אחריות (אולי לזמן ממש קצר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה הייתי הולך על האיביזה,זריזה,נוחה,איבזור טוב ועולה 83 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה הייתי הולך על האיביזה,זריזה,נוחה,איבזור טוב ועולה 83 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

צודק אבל הביטוח לנהג צעיר+ נהג חדש של איביזה יקר בצורה משמעותית לרכבים אחרים בקטגוריה. קיבלתי שתי הצעות נחיר כשבאתי לקנות את הפולו הנוכחית והייתי מתלבט עם איביזה ידנית, היה הבדל במחירים למרות ששני הדגמים קרובים זה לזה. הטענה הייתה שהאיביזה רכב של צעירים פזיזים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את הפיגו 208 כמו שהוזכרה אך היא לא מאובזרת,תבדוק היום אבל מה ההבדל בין הפיגו למשל לסיאט מבחינת הביטוח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 עדיפה לטעמי על איביזה. נוחה ומרווחת יותר, חסכונית וחזקה במידה דומה, אבל העיקר הן שלוש שנות אחריות מול שתיים, גיר אוטומטי פלנטרי מול רובוטי מעצבן עם מוחות וקלאצ'ים ששומעים עליהם פה ושם, ודגם שמחליפו כבר מציץ מעבר לפינה אצל הספרדים. הצרפתיה אגב גם יפה הרבה יותר, אבל זה מסור לטעמו האישי של כל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תימכר פיג'ו 208 2015/6 במצב מצויין?

כי אני רואה ביד שנייה הבדלי מחירים של כ10K בין אותו שנתון (בהנחה שעבור חודש עליה יש תוספת בסביבות 600 ש"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לאחרונה פיג'ו 208 אקטיב ען המנוע 1.2t. הרכב עלה לכביש בספטמבר 2015 עם 8k ק"מ שילמתי עליו 75k

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

תתחדש אחי.רכב מציאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת שיש בה מבחר גדול יחסית בשוק היא סקודה פאביה 1.2 טורבו עם 110 כ"ס.

איך היא מבחינת אמינות ועלות אחזקה וטיפולים? כמו פולו ואיביזה או יותר משתלמת?

אגב מעל 90% מהנסיעה ברכב היא בדרך פנויה למעט כמה רמזורים בדרך... אזור עמק יזרעאל ועפולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו שיש שברולט סוניק במחירים קרובים.

מישהו יודע/ ממליץ על הרכב?

אני חושב שהרכב מאוד אמין אבל קצת פוחד מעניין הדלק והבלאי שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיושן עומד לפני עדכון והעתיד של הדגם בסימן שאלה.

למיטב זכרוני חלק מהריקול האחרון לתיבות הילוכים של שברולט נוגע גם אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו מתלבט בין הפולו DSG וסוזוקי סוויפט.

לגבי פולו שעשתה 46 אלף ק"מ, איך היה מצב הגיר שלה? האם בעיות בגיר הן חד פעמיות?

האם התקלות הן רק במצמדים או שייתכן שהגיר ילך בלי כל התראה או בעיה יותר בסיסית כמו הזנחת טיפול במצמדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...