Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו אימפרזה 99.

mushon4
שימו לב! השרשור הזה בן 2653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי תודה על העזרה.

חבר מוכר את הרכב שלו אימפרזה 99. מצב טוב 170 אלף קילומטר. 7000 שח

נסעתי עליה, אני לא מבין גדול אבל יש תחושה טובה ויציבות.

מה חושב לדעת? מה הבעיות שיכולות לצוץ בקרוב? האם הכסף שווה את זה או שעדיף להשקיע ברכב חדש יותר.

מזגן לא עובד. כמה זה נורא מבחינת עלויות?

בגדול הרכב מיועד ל3 נסיעות בשבוע של 40 קמ מחוץ לעיר (ממוצע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמין בצורה מוגזמת.

יש לנו במשפחה כזאת עם 200 אלף ק"מ כבר מעל 10 שנים ונסענו איתה 140 אלף ק"מ.

אין מחלות מיוחדות חוץ מציריות שנוטות להתפגר, אמנם ב10 שנים החלפנו פעם אחת צירייה.

צריך לבדוק מה בדיוק הבעיה במזגן ואולי אפשר להוריד במחיר, תדאג לטיפול כל 10 אלף ותהנה מהרכב.

האם השקעה שווה את זה? תשאל את עצמך אם יש לך תקציב לרכב חדש יותר, קח בחשבון שצריך אישור בלמים לטסט ובעוד 3 שנים גם פעמיים טסט בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עצמו טוב, אמין, אבל המחיר נראה גבוה מידי. לדעתי שווה מקסימום 4000-5000 ש"ח.

במחיר כזה או בקצת יותר אתה יכול להשיג אימפרזה משנתונים גבוהים יותר.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - בתוספת של כמה אלפים אתה יכול לקנות אימפרזה הרבה יותר חדשה.

חבר שלי (שהוא גם חבר פורום) מוכר עכשיו אימפרזה 2007 יד שניה עם 150,000 ק"מ, הכל עובד, רכב במצב מצויין, במחיר של 15 או 16 אלף ש"ח.

אמנם קפיצה של כמה אלפי שקלים, ואני לא מזלזל בשקל אחד, אבל יש הבדל עצום בין רכב בן 10 לרכב בן 18 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו אימפרזה הוא הרכב האמין עלי אדמה. רק טיפולים ואולי ציריות פעם בכמה שנים. חלקי חילוף זולים וזמינים. המחיר הראלי כ-5000 שקלים לשים לב מתי טסט והאם בוצעו טיפולים כולל טיימיניג. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לשלם פרמיה של 2000 שקל אם אתה נותן אמון במוכר והרכב במצב טוב ולא לחפש ב7000 גרוטאה אחרת.

ברור שלעלות בתקציב בעשירייה יקדם אותך.

ההסתיגות שיש לי היא ממזגן לא עובד.

איך אפשר ללא בקיץ הישראלי ?

תיקון מזגן יכול להיות יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...