Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש חברות אמינות שמוכרות לך את האוטו?

BlackSmack
שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סקודה פאביה - סוף 2011, מצב טוב, קילומטרז נמוך.

רוצה רכב אחר במקום, אבל לא טרייד אין שנותנים לך שקל וחצי על האוטו שלך.

אף פעם לא התעסקתי עם מכירת רכב ואת האמת שגם אין לי כוח לזה,

אני מעדיף שמישהו אחר מוסמך יסדר לי את הפינה.

אלה אם כן, העמלה שלהם ממש גבוהה ואצתרך להסתדר לבד.

מישהו מכיר חברה מומלצת? שהיה לו נסיון איתה?

אודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסית טרייד אין דרך יבואן? חלק נותנים מחירון בזמן המבצעים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מחירון כפוף לבדיקה.

אתה מכיר מישהו שיתן לך מחירון בלי תלות בבדיקה?

לפותח השרשור, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. ראש שקט/שרות עולים כסף.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר מישהו שיתן לך מחירון בלי תלות בבדיקה?

לפותח השרשור, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. ראש שקט/שרות עולים כסף.

ברור שלא, אין לי בעיה שיוריד 2000 ש"ח מהמחירון או משהו בסדר גודל הזה.

העניין זה שאם הוא יוריד 7000 אלף זה כבר פחות משתלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורידו לך גיב-אור-טייק 7,000 מהמחירון...גם אם תמכור בעצמך סביר להניח שתצטרך להוריד יותר מ2000 מהמחירון...היום אין אפשרות אמיתית למכור רכב בצורה כזאת כמו שצריך - היה לפני כמה שנים ניסיון של כלמוביל שנקרא "סוויצ'" אבל הוא לא היה ריווחי ולכן בוטל - אם אתה רוצה למכור במחיר סביר? תמכור לבד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצד השני של הטרייד אין במחיר מחירון באמצעות יבואן הוא אבדן מחיר המבצע.

בסופו של דבר חברת הטרייד אין צריכה לשלם הוצאות רבות וגם להרויח משהו. כיון שהיא תתקשה למכור מכוניות במחיר שלעל המחירון העלות "נופלת" על המוכר, בצורת מחר נמוך יחסית תמורת רכבו.

כיום שוק הרכב המשומש הוא שוק של קונים. עליך להביא בחשבון שהתעקשות על מחיר המחירון עלולה להסב לך נזק בדמות קושי במכירת הרכב ותשלום עלויות רישוי וביטוח משך תקופה נוספת, גם זו עלות. רק אתה תוכל לקבוע האם המחיר הריאלי (בניגוד לתאורטי של מחירון לוי יצחק) של רכבך מאפשר לך להשתדרג.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא, אין לי בעיה שיוריד 2000 ש"ח מהמחירון או משהו בסדר גודל הזה.

הגיע הזמן להתעורר מהחלום. אם תמכור את הרכב שלך בעצמך ב2000 מתחת למחירון זה חתיכת הישג. אין שום סיבה שטרייד אין יתן לך על הרכב סכום שהוא התקשה להשיג עליו, אולי אם לקחת במקום רכב ממש יקר או רכב ממש לא מבוקש במחיר מופקע ללא מבצעים.

תחליט מה חשוב לך. אם למקסם את התמורה על הרכב שלך פרסם מודעה בלוחות השונים עם מחיר המחירון ותתכונן להוריד במחיר.

אם לא מתאים לך תיסגר קודם איזה רכבים הם מועמדים ותבדוק מי מציע לך עסקה טובה יותר.

בכוונה אני מדגיש שתבחר קודם את הרכבים ואז את העסקה כי אם תבחר קודם את העסקה אתה עלול למצוא את עצמך ברכב שבכלל לא מתאים לך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה מה אתה מצפה שמישהו יעשה לך עבודה בחינם, או תמורת סכום זעום ויקח את הסיכונים על עצמו?

על שירות (ואתה רוצה שירות טוב) משלמים, ולא מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאן סתם מלחיצים אותך אין שום סיבה שרכב טוב וסחיר לא ימכר במחיר מחירון, לוי יצחק מתעלל מספיק בבעלי רכבים ומחירים יורדים בצורה משוגעת.

תעשה תמונות יפות, אם הנתונים טובים. זה ימכר יום יומיים.

אני מכרתי אתמול, מאזדה 3 מנוע 2000, יד 4 אדומה. 4500 שקל מעל המחירון.

אם יש לך אוטו טוב ביד ,הוא ימכר

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזוב רגע אם אני מאמין לסיפור היפה שלך או לא, יפה לך שהצלחת למצוא פראייר כזה ששילם לך 4500 מעל המחירון על רכב יד 4. סתם שאלה מה היה המחירון? ואם אפשר עוד קצת פרטים על הרכב. בנוסף מי שמכר את הרכב הוא אתה, ולא גוף אחר. גוף אחר יקח את הרכב ב2000 פחות מהמחירון ויקווה שימצא פראייר? לא גוף אחר יקח מקדם ביטחון כדי לצאת ברווח בכל מקרה.

מה גם שאתה משווה תפוחים לתפוזים. למאזדה 3 מנוע 2000 יש קהל מפורסם שירדוף אחריה כי היא רכב ספורט חזק ומטורף. אותו קהל אולי גם יסכים לשלם מחירים דמיוניים לפי הסיפור שלך. סקודה פאביה? נו באמת. אחלה רכב, אבל למאזדות שם ושוק טוב יותר ולא אני קבעתי את זה.

להגיד "אם יש לך רכב טוב ביד הוא ימכר" זה יפה. גם רכב לא טוב ימכר. הכל ימכר. השאלה באיזה מחיר. יהיה מעניין אם פותח השרשור יציין בהמשך מה קרה בסוף.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות משתלם ממה? פחות משתלם אם תמכור את הרכב לבד? אם אתה חושב שאתה יכול לבד למכור את הרכב במחיר יותר טוב, אז תמכור לבד. רק קח בחשבון, שכניראה תצטרך לקחת רכב שכור עד שתקבל את הרכב החדש שלך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...