Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה בפנייה ימינה בשמיניות, רשיון a2

Accent Coupe
שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש לי בעיה, אני בערך בשיעור 15 לרשיון a2, נכשלתי כבר בטסט אחד על סעיף בלימת חירום (לא ברור לי על מה וגם למורה שלי) ואני עדיין מפקשש הרבה בפניות ימינה בשמיניות-מוריד רגל.

משתדל להשאיר סנטר בגובה הרגיל ומבט רחוק ועדיין מתפקשש לי.

מכיר ששני הצדדים של המוח אינם שווים, פניות שמאלה בשמיניות אני יכול לעשות מהודק ולא למצמץ.

מישהו חווה את הבעיה ויכול לעזור?

תודה.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימון, אימון ושוב פעם אימון.

הרחק מבט קדימה, ושים לב ששרירי הגוף רפויים ואתה לא מכווץ.

קח שיעור כפול והתאמן רק על זה, ושים לב לעשות הפסקה או תרגיל אחר כל 10 דקות כדי לגוון למוח ולגוף.

לגבי בלימת החירום- שים לב שאתה לא מוריד רגל בבלימה לפני עצירה מלאה של האופנוע.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שקיבלתי לפני 32 שנה שעשיתי את הרשיון שלי ,

כאשר אתה מרגיש שהאופנוע נופל , פשוט תן מכה קטנה של הגז.

לי זה עזר

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להסתכל אל הנקודה אליה אתה רוצה להגיע כלומר -

לפני הסיבוב תסתכל על הנקודה שהיא אמצע הסיבוב

לקראת הנקודה כבר תסתכל קדימה

וכשאתה בנקודה תסתכל אל הנקודה הבאה אליה אתה רוצה להגיע כלומר תסובב את הראש ימינה ולמעלה אל הנקודה הבאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצות הרגילות של תסתכל לאן אתה רוצה להגיע והאופנוע יגיע לשם והרבה תרגול

הפנייה ימינה קשה יותר לכולם.

מה שעזר לי זה לעשות סיבובים ימינה ברצף (כלומר לנסוע בצורת מעגל) בהתחלה ברדיוס גדול ולאט להקטין את רדיוס הפניה עד שהמוח צועק הצילו אני נופל ולהישאר שם סיבוב שניים ואז לשחרר, לעשות משהו אחר במגרש ולהמשיך שוב עד שאתה מגיעה לגודל העיגולים שאתה צריך בשביל השמיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שסבל מאותה בעיה (טסט 4) בנוסף לכל העצות הנכונות שניתנו , מדובר בהרבה פסיכולוגיה אתה נכנס ללחץ ודופק את העסק.

1. תרגע

2. תכנס לשמיניות הימניות כשנוח לך ולא מתי שהטסטר צועק להחליף כיוון , שיצעק עד מחר , תן עוד סיבוב תכין את המוח לכניסה ימינה ותכנס, אל תעשה את זה בפתאומיות גם אם הטסטר צועק ( הם לא מדברים הם צועקים)

3. ההבנה שבסך הכל מדובר בטסט ושאתה יכול לעשות את זה עוד פעם תוריד ממך את הלחץ

בהצלחה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף כיוון? אני ראיתי איזה 20 נבחנים עם שני טסטרים שונים ולא ביקשו מאף אחד מהנבחנים להחליף כיוון. אולי בירושלים יש חוקים אחרים?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...